pudełka na ciasto i alkohol

Jak podziękować gościom na weselu? Miłym akcentem będzie wręczenie im ciasta w pięknym, ślubnym pudełku na ciasto. Wiele wzorów do wyboru - idealne na podziękowanie gościom za obecność na weselu. Będzie to nie tylko smaczne podziękowanie, ale też pozwoli wyrazić wdzięczność za przybycie każdego gościa. Sprawicie, że każdy z gości weselnych poczuje się wyjątkowo.

Jest 67 produktów.

Pokazano 1-40 z 67 pozycji

Aktywne filtry

Pudełka na upominki dla gości weselnych

Jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu zakochanych jest dzień ich ślubu. Para młoda chce, aby zapadł on w pamięć nie tylko im, ale również osobom biorącym udział w ceremonii oraz w weselu. Z pewnością dzień ten zostanie zapamiętany dzięki wzruszającym momentom

towarzyszącym powiedzeniu sobie „tak”, ale również dzięki szalonej zabawie w gronie znajomych i rodziny. Aby jednak wszystko wypadło idealnie, para młoda musi zadbać o każdy najmniejszy szczegół podczas przygotowań do tych wyjątkowych chwil. Zadanie to nie należy do najprostszych.

Oczywiście najważniejszym elementem jest wybór gości – osób, które towarzyszyć będą nam w tych niezapomnianych chwilach. Następnie należy skupić się na stworzeniu dla nich zaproszeń, wyborze sali oraz odpowiedniego stroju. Jednak jest jeszcze coś, o czym nie można zapomnieć – przygotowanie upominków od pary młodej. Postanowiliśmy pomóc młodej parze w przygotowaniu takich pamiątek.

Pudełka na upominki dla gości weselnych – slubnezakupy.pl

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroką ofertę pudełek na upominki dla gości weselnych. Zostały one zaprojektowane według najnowszych trendów, są gustowne i eleganckie. Co ciekawe, pudełka te mogą być jednakowe dla wszystkich przybyłych, ale można również wybrać pudełka personalizowane. Polecamy pudełka na alkohol weselny (np. pudełka na wódkę weselną) oraz pudełka na ciasta weselne. Opakowania zostały wykonane z bardzo wytrzymałej tektury. Pudełka na ciasta dostępne są w formie prostokątnej bądź w samo składających się pudełek z uchwytem. Możemy dobrać spersonalizowany napis, kolor oraz styl wykonania. Wśród oferowany pudełek znajdziemy takie z motywem kwiatów, w stylu botanicznym bądź po prostu z prostymi podziękowaniami. Podobnie prezentują się opakowania na alkohol. Na uwagę zasługują przede wszystkim woreczki na wino, które urzekają swoją wyjątkowością.

Na naszej stronie z pewnością znajdziesz pudełka, które sprostają Twoim oczekiwaniom i które z pewnością wywołają uśmiech na twarzach wszystkich gości. Jeśli jednak będziesz mieć problem z doborem odpowiednich produktów, nasz zespół z pewnością pomoże Ci rozwiać wszelkie dylematy. Sprawimy, że dzięki naszym ozdobom Wasz dzień pozostanie w pamięci gości na długi czas!