Kolekcja Modern


Delikatna, subtelna, piękna ślubna Kolekcja ślubna Modern. Motywem przewodnim jest kolor różowego złota - rosegold, który jest bardzo modny i stylowy. Całość prezentuje się elegancko, zachowana jest w jasnej kolorystyce. Napisy wykonane są nowoczesną, metaliczną czcionką, która pięknie połyskuje. Nowoczensa kolekcja weselna Modern idealnie sprawdzi się dla osób, które lubią minimalizm oraz elegancki styl. Stworzycie spójną i jednolitą aranżację weselnego wnętrza, wykorzystując dekoracje w modnym kolorze różowego złota.

Jest 48 produktów.

Pokazano 1-40 z 48 pozycji

Aktywne filtry

Nowoczesne dekoracje ślubne

Różowe akcesoria weselne są zdecydowanie na topie. Wiele par młodych wybiera taką kolorystyką na swój ślub i wesele, gdyż jest ona stylowa, elegancka i niezwykle efektowna. Jakie dodatki można więc znaleźć w tym kolorze i na jakie nowoczesne dekoracje ślubne warto postawić, by uzyskać ciekawy i wyjątkowy efekt? Poniżej kilka cennych wskazówek.

Nowoczesne dekoracje weselne

Osoby zajmujące się dekorowaniem ślubów i wesel od kilku sezonów stawiają na różowe złoto. Dlaczego? Ten kolor pięknie prezentuje się na ścianach, stołach i w różnych dodatkach. Bardzo łatwo zestawić go z pastelowymi barwami, jak i tym najpopularniejszym kolorem na ślubie, czyli z bielą. Różowe akcesoria weselne w postaci wstążek, serwetek, świeczników, wazonów, czy innych elementów, które mogą znajdować się na sali lub w Kościele, dają efekt niezwykle bogaty i elegancki. Wystarczy tak naprawdę kilka ozdób w tym kolorze, by uzyskać klimatyczne, piękne wnętrze, które idealnie pasuje do charakteru imprezy.

Dekoracje weselne różowe złoto - cena

Mimo, iż różowe złoto jest aktualnie na topie, pary młode nie muszą się obawiać, że cena dodatków w tym odcieniu jest znacznie wyższa od standardowych dekoracji. Kwiaciarnie oraz sklepy z dekoracjami ślubnymi posiadają coraz więcej ozdób w tym odcieniu, gdyż jest to kolor, który na pewno będzie numerem jeden jeszcze przez kilka lat w branży weselnej. Dlatego wszelkie akcenty z nim związane, nie muszą od razu kojarzyć się z wysokimi cenami. W praktyce dekoracje z różowego złota kosztują tyle samo, co ozdoby stworzone w kolorze np.: żółtego złota.

Najważniejsza jest spójna kompozycja

Wybierając na swój ślub lub wesele różowe złoto jako kolor przewodni, para młoda powinna pomyśleć o dodaniu do niego również innych akcentów kolorystycznych. Tym kolorem bowiem bardzo łatwo przeciążyć pomieszczenie, dlatego też zestawienie go z bielą, beżem lub granatem może okazać się strzałem w dziesiątkę. Różowe złoto świetnie wygląda z rzeczami prostymi, minimalistycznymi i co najważniejsze naturalnymi. Dobrze jest więc na stół weselny wybrać kompozycje kwiatowe z żywych kwiatów umiejscowione w pięknych, dużych wazonach w kolorze różowego złota. Doskonałym uzupełnieniem tego będą świece w efektownych świecznikach oraz kokardki lub wstążki przy talerzach gości. Ten kolor dobrze będzie się prezentować na białym tle, czyli np.: na białych obrusach, ścianach oraz krzesłach. Warto także przemycić je do stylizacji Państwa Młodych (np.: do spinki we włosach lub biżuterii panny młodej), by wszystko tworzyło w tym wyjątkowym dniu spójną i harmonijną całość.