pieczątki ślubne

Pieczątka ślubna idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie do dekoracji ślubnej papeterii. Personalizowane stemple z imionami, inicjałami Pary Młodej, czy datą ślubu z pewnością nadają osobistego oraz wyjątkowego charakteru. Pieczątka ślubna to dodatek, który może zmienić wszystko, tworząc wyjątkowy klimat Waszego przyjęcia weselnego. Stempel ślubny można wykorzystać na wiele sposobów, zarówno do dekoracji zaproszeń, kopert, czy jako ozdobę upominku dla gości weselnych. 

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Pieczątki ślubne. Subtelny dodatek, który zmienia wszystko!

Chcesz spersonalizować swoją ślubną papeterię? Szukasz czegoś, co nada indywidualnego charakteru weselnym dodatkom i podarunkom dla gości? Pieczątka ślubna to najlepsze rozwiązanie! Potrzebujesz tylko jednego stempla, aby sprawić, że każdy element wesela będzie wyjątkowy i idealnie dopasowany do Was. A najlepsze stemple ślubne zamówisz na slubnezakupy.pl.

Stemple i pieczątki mają swoją długą historię. Dawniej stosowano je do oznaczania ważnej korespondencji i pism urzędowych. Każdy dokument zyskiwał dzięki nim wyższą rangę i ważność. Dziś możecie napisać zupełnie nową historię, wybierając najpiękniejsze pieczątki ślubne na swoje wesele. Nadadzą niepowtarzalny klimat ślubnej papeterii i sprawią, że każdy element dekoracji zyska zupełnie nowy, indywidualny charakter.

Pieczątka ślubna, czyli stempel na zamówienie

Jak wyglądają pieczątki ślubne? Zdecydowanie różnią się od tych, którymi podbija się urzędowe dokumenty. Dużo bardziej przypominają eleganckie drewniane stemple z personalizacją, które stosowano niegdyś. Wygodny uchwyt sprawia, że stempel ślubny jest łatwy w użyciu. Z kolei dzięki temu, że jest wykonany z drewna, z pozoru zwykła pieczątka ślubna staje się dodatkowym elementem dekoracyjnym i pięknie wygląda m.in. na zdjęciach ślubnych z detalami. Oczywiście w sprzedaży są zarówno pieczątki ślubne z gotowymi wzorami np. elementami roślinnymi, miłosnymi sentencjami lub krótkim podziękowaniem (idealne na podziękowania dla gości!), jak i 100% spersonalizowane pieczątki ślubne, w których na gumowej części stempla wycinane są wzory tworzone na zamówienie Pary Młodej. Jeśli chcecie sprawić, że dzień Waszego ślubu będzie wyjątkowy, a każdy element będzie do siebie pasował, to właśnie ten prosty gadżet ślubny to ułatwi.

Spersonalizowana pieczątka ślubna. Co może zawierać?

Standardowo pieczątki ślubne zawierają imiona Pary Młodej, choć mogą być też bardziej uniwersalne np. z napisem Piękna Panna Młoda & Przystojny Pan Młody, co daje możliwość odsprzedania ich po swoim ślubie. Zdecydowanie popularniejsze są jednak personalizowane stemple ślubne, dzięki którym możemy nadać niepowtarzalny, indywidualny charakter dekoracjom weselnym. Co jeszcze może zawierać pieczątka ślubna? Elementy takie jak kwiaty, dekoracje roślinne, ozdobne ramki, serca albo floratury. Bardzo często dodatkową personalizacją jest data ślubu umieszczona pod imionami Pary Młodej, dzięki której pieczątka ślubna zyskuje jeszcze bardziej indywidualny charakter. Choć warto dobrze przemyśleć zakup stempla ślubnego z datą, jeśli np. nie jesteśmy jeszcze pewni terminu i istnieje prawdopodobieństwo, że może się zmienić.

Jak wykorzystać pieczątki ślubne?

Tylko jedna pieczątka ślubna, a możliwości jej zastosowania dziesiątki. Najczęściej ślubne stemple wykorzystuje się do tego, aby spersonalizować zaproszenia ślubne – można użyć ich do ozdoby wnętrza np. zamiast podpisu, na ozdobnej zawieszce lub na kopertach. Ale to nie wszystko! Zamawiając pieczątkę ślubną, możesz użyć jej także, aby nadać spójny wygląd elementom papeterii takim jak menu, winietki, bileciki z podziękowanie itp. Dzięki przybitej pieczątce zyskają wyjątkowy, piękny wygląd i będą stuprocentowo dopasowane do Was. Bardzo dobrym pomysłem jest też wykorzystanie pieczątki ślubnej do tego, żeby ozdobić podziękowania dla gości – drobny podarunek ułożony obok nakrycia i ozdobiony stempelkiem wywoła uśmiech na twarzy gości i sprawi, że podziękowanie będzie dużo bardziej szczere, bo podpisane Waszymi imionami.

A po ślubie… Drugie życie stempli ślubnych!

Jeśli myślisz, że zakup pieczątki ślubnej to jednorazowy wydatek, który po ślubie zniknie na dnie szafy i nie przyda się już nigdy więcej, to jesteś w błędzie. Możecie sprawić, że Wasz spersonalizowany ślubny stempel zyska drugie życie! Wykorzystajcie go po ślubie, np. wysyłając do gości krótkie podziękowanie za wspólną zabawę lub płytę ze zdjęciami z wesela – pieczątka ślubna odciśnięta na kopercie sprawi, że będą wiedzieli od razu, kto jest nadawcą listu. To nie wszystko! Jeśli pieczątka ślubna będzie zawierała tylko Wasze imiona, możecie wykorzystać ją na każdej kolejnej wspólnej imprezie np. z okazji rocznicy ślubu albo przeprowadzki. Wykorzystując ślubną pieczątkę, oznaczycie swoimi imionami zaproszenia, winietki, kartę menu, a nawet serwetki. Do dzieła!

Personalizowane ślubne pieczątki

Dla wielu z nas ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Nie bez powodu chcemy, aby każdy jego element był idealny. Podczas tego dnia złożymy osobie, którą kochamy przysięgę i zwiążemy się z nią węzłem małżeńskim. Oprócz dbałości o suknię ślubną, garnitur, wystrój sali weselnej oraz miejsca ślubu warto również zatroszczyć się o najmniejsze detale. To one, zebrane razem tworzą niesamowity klimat tego dnia, który będziemy pamiętać do końca życia.

Personalizowane pieczątki ślubne

Przygotowania do ślubu to nie tylko wybór miejsca, ubioru oraz listy gości, ale także zadbanie o najmniejsze dodatki. Pragniemy, aby ten dzień był idealny w każdym calu. Aby efekt był dokładnie taki, jak oczekujemy, musimy zadbać również o papeterię ślubną. Oryginalnym pomysłem, który coraz bardziej zyskuje na popularności, są personalizowane pieczątki ślubne. Sklep ŚlubneZakupy.pl w swojej ofercie posiada rozwiązanie, które łatwo i trwało pomoże nam ozdobić nie tylko zaproszenia, podziękowania za przybycie, ale również inne elementy wesela. Tak naprawdę ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia. Personalizowane pieczątki ślubne swoim wyglądem różnią się od tych, które możemy kojarzyć z podbijania urzędowych dokumentów. Są one o wiele bardziej eleganckie i przypominają stemple stosowane kiedyś. Posiadają wygodny uchwyt, który sprawia, że użytkowanie pieczątki jest niezwykle łatwe. Co ważne pieczątka wykonana jest z drewna, więc na pozór tak mało istotny element, może stać się dekoracją samą w sobie. Pięknie będzie bowiem wyglądać, chociażby na zdjęciach, które uwieczniają ślubne dekoracje. Para Młoda do wyboru ma zarówno stemple ślubne z tuszem zawierające gotowe wzory, jak i spersonalizowane pieczątki. Gotowe propozycje zawierają między innymi elementy roślinne oraz miłosne, oraz wzory inicjałów i imion Pary Młodej. Co ważne wzór wykonany zostanie z kauczuku, a do stempla dołączone będzie pudełeczko z czarnym tuszem.

Gdzie można wykorzystać pieczątki ślubne?

Pieczątki ślubne personalizowane mają bardzo szerokie zastosowanie. Możemy za ich pomocą ozdobić nie tylko koperty, ale również winietki oraz bileciki. Dzięki dodatkowi w postaci unikalnego wzoru nabiorą indywidualnego charakteru związanego z Parą Młodą. Jest to także świetny element do wykorzystania na weselu podczas robienia zdjęć. Tego typu tatuaże zrobione stemplem będą fantastycznie wglądać na zdjęciach. Co ważne, pieczątka może również posłużyć nam do ozdobienia pamiątek dla gości oraz karteczek z podziękowaniami. Tak wyjątkowy upominek sprawi, że na pewno zapamiętają oni ślub na długo.