plakaty powitalne

Po uroczystości w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego przychodzi czas na świetną zabawę do białego rana! Powitaj swoich gości już od progu nietuzinkowym i personalizowanym plakatem weselnym! Nasz ślubny sklep oferuje wiele wariantów kolorystycznych tego produktu o zróżnicowanym stylu. Zobacz również inne dekoracje weselne, które przygotowaliśmy dla Was w naszej ofercie!

Jest 52 produktów.

Pokazano 1-40 z 52 pozycji

Aktywne filtry

Plakaty powitalne gości weselnych

Dzień ślubu i wesela to moment w życiu, który musi być wyjątkowy. Dlatego podczas jego organizacji bardzo ważna jest dbałość o szczegóły. W natłoku obowiązków i załatwiania najistotniejszych spraw, elementy dekoracyjne lub grzecznościowe mogą umknąć. Dlatego wszystko warto jest zaplanować wcześniej. Jednym z elementów dekoracyjnych, który w budżecie weselnym pod względem ceny będzie praktycznie niezauważalny, ale za to wywoła uśmiech i dobre samopoczucie u wielu gości, jest plakat powitalny. 

Czym jest plakat powitalny na wesele?

Na większości przyjęć weselnych każdy z gości ma przydzielone miejsce. Aby tuż po przybyciu na salę zorientować się w rozmieszczeniu poszczególnych osób przy stołach bardzo popularne od dawna są plakaty z rozpisaniem miejsc przy stołach. To jednak nie jedyny plakat, który zrobi dobre wrażenie i będzie prezentował się profesjonalnie w tym szczególnym dniu. Coraz częściej Pary Młode decydują się na jeszcze jeden tego typu element, a mianowicie plakat powitalny na wesele.

Weselne plakaty powitalne to zawieszane lub umieszczane na sztalugach grafiki, najczęściej w formacie A3 lub popularnym 50x70 cm, które ustawiane są tuż przed wejściem do sali weselnej lub zaraz za progiem – wewnątrz. Umieszczane jest na nich powitanie, imiona Młodej Pary, data przyjęcia i inne elementy w zależności od upodobań Gospodarzy. Często są to cytaty, sentencje, życzenia udanej zabawy, humorystyczne zwroty, grafiki lub zdjęcia świeżo upieczonych Małżonków. 

Jakie plakaty powitalne na ślub będą najlepsze?

W ofercie znajdują się plakaty powitalne w wielu rozmiarach, kolorystykach i rodzajach papieru. Przy wyborze najlepszej opcji warto dopasować wzór czcionki, czy kolorystykę do koloru przewodniego wesela, zdobień, czy pozostałej papeterii wybranej na przyjęcie. Taka zależność stworzy spójny i klasyczny porządek w panującym na sali wzornictwie i elementach dekoracyjnych. 

Plakaty powitalne można dodatkowo ozdobić kwiatami lub girlandami podobnymi do tych, które znajdować się będą na stołach gości, czy w bukiecie Panny Młodej. Większość sal weselnych posiada obecnie sztalugi na potrzeby przyjęć oraz stosowne usztywnienia, dzięki którym stabilne umieszczenie plakatu nie będzie stanowić żadnego problemu  i zajmie zaledwie kilka minut. 

Ukłon w kierunku gości – weselne plakaty powitalne  

W momencie przyjazdu na salę weselną panuje niekiedy zdezorientowanie i skrępowanie. Powitanie gości za pomocą plakatu powitalnego już w progu, pomoże wczuć się w niepowtarzalny klimat tego wyjątkowego dnia i będzie wyrazem szacunku oraz zadbania o przybyłych osób już od progu. To także wyraz profesjonalnego przygotowania przyjęcia i wprowadzenie w klimat wesela.

Szeroki wybór motywów kwiatowych i ornamentów z łatwością dopasować można do rozdanych wcześniej ślubnych zaproszeń, winietek i pudełeczek prezentowych tworząc jedną, spójną całościowo koncepcję. 

Jakie plakaty powitalne są dostępne w ofercie?

Najpopularniejsze style przyjęć weselnych to boho, glamour, rustykalny i inne bogate w kwiaty i kolory przewodnie. Coraz częściej pojawiają się tematy geometryczne, marynarskie, z wykorzystaniem jednego koloru lub tematyczne. W ofercie dostępne są plakaty powitalne odpowiednie niemal dla każdej koncepcji, jak i kolorystyki. Motywy kwiatowe, roślinne, minimalistyczne, a także odważne grafiki w tonacjach jednokolorowych lub czarno-białych dostępne są wraz z pełną personalizacją wliczoną w cenę. 

Do wyboru jest zarówno orientacja pionowa, jak i pozioma grafiki. Plakaty powitalne drukowane są z najwyższą starannością i charakteryzują się wyraźnym wzornictwem i nasyconymi, intensywnymi kolorami. W ofercie niemal do każdego modelu plakatów powitalnych możliwe jest dokupienie pozostałej papeterii i przedmiotów w równie wysokiej jakości i spójnych wzorem oraz motywem.  

Plakaty powitalne na wesele można dodatkowo urozmaicić dodając efektowne, zdobione ramy w odcieniach srebra lub złota. Ciekawym pomysłem jest również umieszczenie plakatu powitanego na tafli lustra, podobnie jak rozpiski z umiejscowieniem gości przy stołach. Takie rozwiązanie doda elegancji i zostanie docenione przez panie, które  chętnie przejrzą się ukradkiem, by sprawdzić, czy wszystko jest w należytym porządku.