Młoda Para

Zachwycająca kolekcja dekoracji ślubnych z wizerunkiem Młodej Pary. Elementy tej kolekcji tworzą wspólną całość: poduszka na obrączki, ciasteczka z wróżbą dla gości, wianek i cylinder na samochód, pudełeczka fraki i sukienki jako upominki dla gości: zaprezentowane razem na weselu lub ślubie będą pięknie prezentowały się razem a goście docenią elegancki styl tak udekorowanego wesela. Motyw sukienki i fraka jest typowo ślubny i na każdym ślubie będzie wyglądał doskonale!

Jest 63 produktów.

Pokazano 1-40 z 63 pozycji

Aktywne filtry

Kolekcja ślubna Młoda Para – symbole nowożeńców

Kolekcja ślubna Młoda Para jest świetną propozycją dla par lubiących przeciwieństwa i kontrasty. Czerń fraka Pana Młodego zestawiona z bielą sukni Pani Młodej to najlepsze odzwierciedlenie tej alternatywy. Biel i czerń są kolorami z dwóch odległych krańców palety barw, ale za to doskonale się nawzajem uzupełniają, tworząc idealne połączenie – zupełnie jak klasyczne stroje ślubne Państwa Młodych. Aby podkreślić rangę uroczystości, wszystkie czarno-białe dekoracje, akcesoria i prezenty – podziękowanie dla gości weselnych, mają w narożniku kontury kwiatów w czarnych kolorze. Cała kompozycja przyciąga uwagę i prezentuje się wytwornie!

Czarno-białą kolekcję ślubną można spersonalizować – stanie się jedyna w swoim rodzaju. Dzięki metodzie sublimacji nadruk z imionami Pary Młodej, datą ślubu i nazwą okazji jest umieszczony bezpośrednio na poszczególnych elementach tworzących kolekcję. Pozwala to cieszyć się z weselnych pamiątek, o wiele dłużej. Wariant uniwersalny kolekcji ślubnej Młoda Para to również dobry wybór. Tak samo uroczyście wygląda i podkreśla niezwykłość dnia ślubu. Nie ma lepszej symboliki nowożeńców niż czerń charakterystyczna dla fraka i biel nawiązująca do sukni ślubnej. Zupełnie jak jin i jang – harmonia i wieczność. To dobra wróżba na zgodne, szczęśliwe i trwałe małżeństwo.

Czarno-białe wesele – kolekcja ślubna Młoda Para

Wyprawienie czarno-białego wesela na pewno będzie sporym zaskoczeniem dla zaproszonych gości. Kwiatowe kontury i kolorystyka zapowiadają niezwykłą uroczystość. Kombinacja czcionek o różnych fontach jeszcze bardziej podkreśla czarno-biały kontrast. Wręczając zaproszenie personalizowane w takiej odsłonie graficznej, na pewno nie spotkasz się z odmową. Bilecik pozostawiony przy nakryciu gościa wyraźnie odznacza się na tle ślubnego obrusu. Efekt zaskoczenia wzmacniają również drobne prezenciki dla weselników zapakowane w spersonalizowane opakowania o rozmaitych kształtach. Dla świadkowej, świadka oraz rodziców przeznaczone są większe prezenty w drewnianych skrzyniach.

Kolekcja ślubna Młoda Para to świetny sposób na idealną aranżację ceremonii zaślubin, sali weselnej i stołów, a także na zaskakujące opakowania na prezenty dla weselników. Urządzając czarno-biały ślub, możesz wykorzystać motyw graficzny nawiązujący do strojów nowożeńców z kwiatowymi konturami. Satysfakcję gości z wystroju weselnej sali i upominków masz gwarantowaną. Czarno-białe dekoracje również świetnie będą wyglądały na reportażu z wesela i podczas sesji fotograficznej. Gra kontrastem daje interesujący rezultat. Kolorystyka, czcionka i motyw graficzny sprawią, że wesele w takiej odsłonie będzie wyjątkowe nawet bez personalizacji.

Kolekcja ślubna Młoda Para – dekoracje, gadżety i prezenty

Dekoracje, gadżety i prezenty, które wchodzą w skład czarno-białej kolekcji pozwalają na kompleksową organizację wesela. Znajdziesz wśród nich ślubną papeterię, jak: zaproszenia, bileciki, wizytówki, czy winietki. Są również akcesoria ułatwiające logistykę gości weselnych, takie jak tabliczki z numerkiem na stolik, jak i typowo dekoracyjne zawieszki na alkohol oraz weselne menu. Cudowną pamiątką z wesela jest księga gości weselnych – goście wpisują do niej małżeńskie porady, czy wklejają zdjęcia. Pamiątkowa księga gości na okładce ma motyw graficzny charakterystyczny dla czarno-białego wesela. Są na niej czarne kontury kwiatów i symbolika nowożeńców.

Kolekcja ślubna Młoda Para to propozycja dla osób szukających czegoś specjalnego na swoje wesele. Ponadczasowa kolorystyka zestawiona kontrastowo z nadrukiem kwiatowych konturów na jasnym tle zrobi wrażenie nawet na najbardziej wybrednych gościach. Elegancka i wytworna kolekcja to nie tylko dekoracje ślubne i papeteria, ale także szeroka gama prezentów dla każdego uczestnika wesela. Słodycze dla wszystkich gości, jojo bądź bańki mydlane dla dzieci i zestawy prezentowe w skrzyniach z naturalnego drewna dla świadków, rodziców i Pary Młodej. Możesz wybierać spośród czekoladek, lizaków bądź krówek lub zdecydować się na personalizowaną fiolkę wypełniona kolorowymi drażetkami.