skrzynie i pudła na telegramy personalizowane

Pudło na telegramy to niezbędny dodatek na ceremonię ślubną, który pozwoli w łatwy sposób zebrać pamiątki i koperty. Wybierzcie pudła i skrzynie na telegramy z imionami Pary Młodej. To wspaniała pamiątka, a dzięki słowom podziękowanie także zachwyt zebranych gości! Mnóstwo wzorów do wyboru pozwoli dobrać najbardziej odpowiednią opcję.

Jest 57 produktów.

Pokazano 1-40 z 57 pozycji

Aktywne filtry

Ślub to bezsprzecznie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu pani i pana młodego. Długie przygotowania, sporządzanie listy gości, wynajem przestrzeni weselnej, wybór DJ-a lub profesjonalnego zespołu, catering, suknia ślubna, garnitur, kwiaty, dekoracje, samochód i wiele innych,. Moglibyśmy wymieniać bez końca, dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom pary młodej, przygotowując starannie wyselekcjonowaną ofertę akcesoriów oraz gadżetów ślubnych. Personalizowane pudła i skrzynie na telegramy ślubne to nie tylko wspaniały gadżet, ale przede wszystkim swego rodzaju support dla pary, która w dniu ślubu wspiera państwa młodych zarówno pod względem logistycznym, technicznym, jak i emocjonalnym, czyli dla… świadków! Świadkowie stoją przed niemałym wyzwaniem, ale zazwyczaj, ba!, zawsze świetnie sobie radzą.

Skrzynie na telegramy ślubne w naszym sklepie

W naszym sklepie internetowym znajdują się duże, eleganckie skrzynie na telegramy ślubne, które służą do wrzucania i przechowywania kopert i pamiątek dla pary młodej od wszystkich gości. Trudno jest wszystko utrzymać w dłoniach, dlatego poręczne skrzynie i pudła doskonale zdają egzamin. W ofercie e-sklepu możesz wybierać spośród takich produktów jak m.in. personalizowane pudła „Mr&Mrs”, „LiMarte”, „Lawenda”, „Wild Flowers” ze wstążką, „Słoneczniki”, „Botanica”, „Srebrna Koronka”, ze zdjęciem pary młodej, „Anemony”, „Vintage”, „Piwonia”, „Boho Wedding”, „Fuksjowy Jaskier”, „Polne Wrzosy”, „Błękitny Sukulent” czy „Barwy Jesieni”. Pudła wykonane są z grubej tektury, często zdobione imionami pary młodej i grafiką zgodną z motywem przewodnim.

Wszystkie produkty wybraliśmy zgodnie z obowiązującymi na rynku trendami – codziennie czerpiemy garść inspiracji od najlepszych z branży i sami inspirujemy innych. Konsekwentnie budujemy konkurencyjność, stawiając na design przez duże „D”.

Zapraszamy na e-zakupy na naszej platformie – usiądź wygodnie w zaciszu swojego domu i uzupełnij koszyk wyjątkowymi produktami, które uświetnią ceremonię ślubu. Pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji!