Wild Flowers

Bardzo świeża i lekka kolekcja dekoracji weselnych, która idealnie sprawdzi się na letnim weselu. Motyw polnych kwiatów prezentuje się delikatnie i świeżo, a dekoracje z tą grafiką wprawią gości weselnych w zachwyt. Akwarelowe kwiaty delikatnie zaznaczone pędzlem idealnie wpisują się w bardzo modny trend boho. W ofercie znajdują się między innymi upominki dla gości weselnych, wizytówki, podziękowania dla rodziców, pudełka na ciasto, przypinki, tablice rejestracyjne oraz wiele innych dodatków z przepięknym motywem polnych kwiatów.

Jest 45 produktów.

Pokazano 1-40 z 45 pozycji

Aktywne filtry

Weselny klimat Wild Flowers

Dekoracje ślubne Wild Flowers to niesamowicie pogodne, stylowe dodatki nadające radosnego klimatu przyjęciu weselnemu. Łączą one wszystko, co najlepsze w jedno, a mianowicie zawierają w sobie elementy boho, stylu rustykalnego i klasycznego. Polecane wszystkim, którzy pragną mieć wyjątkowe wesele, w jasnych, pastelowych barwach. Te dodatki jak żadne inne zgrają się z odcieniem sukni Panny Młodej, butonierką Pana Młodego, a całość stworzy niezwykle ciepły klimat, którym będą zachwycać się zarówno najstarsi uczestnicy przyjęcia, jak i ci najmłodsi.

Kwiatowy motyw w nowoczesnej odsłonie

Kolekcja ślubna przeznaczona jest dla Par, które chcą połączyć wszystkie style na swoim przyjęciu, ale nie przesadzić z nadmiarem dodatków, dlatego też powstała ta kolekcja. Motywem przewodnim jest kwiat dalia, który występuje w skupisku, zazwyczaj na białym, minimalistycznym tle. Same kwiaty dodają dodatkom trochę szaleństwa, a do barw dodatków bardzo łatwo dobrać świeże kwiaty na stoły.

Zaproszenia ślubne i oprawa sali z motywem Dalia

Warto zadbać o każdy detal organizując tak wyjątkowe wesele, dlatego należy zacząć od zaproszeń na ślub w takim samym stylu jak wesele. Kolejno ciekawym dodatkiem mówiącym wiele o motywie przewodnim jest drewniane pudełko na obrączki wypełnione sztucznym mchem. Jest to ciekawy dodatek stanowiący pamiątkę na długie lata po weselnym szaleństwie. W naszym sklepie dostępne są również podziękowania dla gości, aby czuli się wyjątkowi i docenieni oraz winietki na stoły z imionami i nazwiskami.

Na stołach powinny znajdować się numery oraz menu weselne przeznaczone dla gości w tym samym stylu, jest to niezwykle pomocny i elegancki detal. Ponadto tablica rejestracyjna na samochodzie w tym samym stylu oraz plakat weselny pokażą indywidualne preferencje Państwa Młodych, oraz zapowiedzą motyw przewodni przyjęcia. Co więcej, opakowania na ciasto z motywem dalii oraz przypinki dla gości, będą wspaniałym upominkiem dla nich i pamiątką po wspaniale spędzonej nocy, która odbyła się w pięknej oprawie, a cena za tę oprawę nie jest najwyższa.