Lawenda


Lawendowa Kolekcja Ślubna to przepiękne dekoracje ślubne i weselne z motywem lawendy. Wyszukane dodatki z tym samym motywem stanowią spójną całość i gwarantują udane przyjęcie weselne. Upominki dla gości, pudełka na ciasto, księgi gości weselnych, a także zaproszenia ślubne z lawendową grafiką pozwolą zaskoczyć gości dobrze dopasowanymi dekoracjami. Lawenda to idealny wybór na wesele latem i jesienią!

Jest 61 produktów.

Pokazano 1-40 z 61 pozycji

Aktywne filtry

Lawendowa kolekcja ślubna

Kwitnące pola lawendy niezaprzeczalnie kojarzą się z Prowansją - przepiękną krainą w południowo-wschodniej Francji. Lawendowe plantacje można zobaczyć także w Polsce. Motyw ślubny lawenda jest bardzo popularnym wyborem wśród młodych par. Wspaniały kolor i pełen uroku zapach to najważniejsze atuty lawendy.

Lawendowe zaproszenia ślubne

Weselne przyjęcie z motywem lawendy z pewnością przypadnie do gustu zarówno parze młodej, jak i zaproszonym gościom. Najlepiej, kiedy wesele jest urządzone z jednym motywem przewodnim, aby nie mieszać stylów i aby całość była spójna. Początkiem wszystkiego są lawendowe zaproszenia ślubne, które z pewnością zapadną gościom w pamięć. Tylko pozornie może wydawać się, że na zaproszeniach właściwie nikt nie skupia uwagi. W rzeczywistości członkowie rodziny i przyjaciele lubią wracać do takich pamiątek i przeglądać je jeszcze na długo po zakończeniu imprezy.

Najważniejsi są goście?

Mówi się, że ślub jest dla pary młodej, a wesele urządza się dla gości. Organizując przyjęcie trzeba czasami wyrzec się swoich pragnień, aby goście byli w pełni zadowoleni z imprezy. Na przyjęciu weselnym z reguły jest miejsce i czas na podziękowania dla rodziców. Warto wtedy wręczyć im skromny prezent, z motywem lawendy - takim jak motyw całego ślubu i wesela. Na stołach mogą leżeć specjalne prezenty pożegnalne dla gości, na przykład personalizowane bileciki i drobny podarunek za obecność.

Diabeł tkwi w szczegółach

Są takie rzeczy, które są dopełnieniem idealnego wizerunku. Z pewnością personalizowana tablica rejestracyjna czy zawieszki na wódkę z motywem lawendy będą stanowiły idealne dodatki do całego lawendowego ślubu i wesela. Motyw lawendy wydaje się bezpieczny zarówno dla ludzi młodych, jak i dla ludzi starszych, którzy przecież nierzadko dziś organizując ślub i wesele. Goście mogą w czasie wesela wpisać się do znakomitej lawendowej księgi gości, co uwieczni ich obecność i sprawi, że młoda para będzie po latach wspominać ich udział w tej pięknej, niepowtarzalnej uroczystości. Dekoracje ślubne weselne z motywem lawendy to strzał w dziesiątkę.