przypinki i kotyliony

Bardzo dobrym pomysłem na wesele są przypinki. Wybierz unikalny styl przypinki, by nikt nie był anonimowy w tłumie gości. Personalizowane przypinki i kotyliony na pewno pomogą przełamać pierwsze lody między rodziną Pana Młodego i Panny Młodej. Możesz wybrać jeden wielu dostępnych u nas unikatowych wzorów z możliwością wydrukowania imion gości lub też samemu w wymyślny sposób podpisać przypinkę. Będzie to świetny weselny gadżet, który goście mogą zabrać na pamiątkę.

Jest 48 produktów.

Pokazano 1-40 z 48 pozycji

Aktywne filtry

Miły upominek o wielu funkcjach dla gości weselnych

Jako że własny ślub i wesele należą do jednych z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka, warto zadbać o to, aby te wyjątkowe uroczystości pozostały na długo w pamięci i obfitowały w atrakcje. Nie trzeba wcale wydawać fortuny, aby goście weselni byli zadowoleni. Kotyliony i przypinki weselne będą strzałem w dziesiątkę. Ich wręczenie nie tylko sprawi radość, ale też pozwoli na identyfikowanie się z wydarzeniem. Szeroki wachlarz wyboru sprawia, że każdy znajdzie dla siebie coś idealnego. Dostępne są zarówno w wersji klasycznej, jak również eleganckiej, zabawnej czy nieszablonowej.

Kotyliony i przypinki dla gości weselnych idealnym pomysłem na pamiątkę

Kotyliony są kolorowe i bardzo dekoracyjne, natomiast przypinki są bardziej minimalistyczne. Niezależnie od wyboru idealnie sprawdzą się podczas przyjęcia weselnego, gdyż wspaniale wpisują się one w nastrój tej uroczystości. Zaletą tego typu gadżetów jest to, że dzięki nim gościom weselnym znacznie łatwiej jest siebie nawzajem rozpoznawać. Wystarczy spojrzeć na plakietkę, aby poznać imię danej osoby bez pytania się o to czy tego, kim jest dla młodej pary. Po kotyliony i przypinki warto sięgać w przypadku domu weselnego, na którym odbywa się jednocześnie więcej imprez, gdyż gościom łatwiej będzie trafić do odpowiedniej sali.

Za ich pomocą można także wyróżnić zaproszone osoby, czyli przykładowo rodziców państwa młodych, świadków czy wodzireja. Na powierzchni przypinki może znajdować się nazwa funkcji pełnionej przez daną osobę na weselu. Kotyliony i przypinki weselne można wręczyć gościom w dniu ślubu lub razem z zaproszeniami ślubnymi. Inną opcją jest umieszczenie ich przy nakryciu, jeśli miejsca poszczególnych gości zostały już rozplanowane i każdy został przydzielony do konkretnego stolika. Jeszcze innym wariantem jest dołączenie przypinek do upominków wręczanych gościom weselnym.

Bogactwo i różnorodność asortymentu naszego sklepu sprawia, że jest w czym wybierać. Na przypince mogą znajdować się najróżniejsze wzory i napisy. Kotyliony weselne dostępne są w wersji uniwersalnej , jak również spersonalizowanej na imiona gości. Na ich powierzchni mogą znajdować się napisy takie jak „Jestem świadkową/ciocią/ matką chrzestną/panną młodą/do wzięcia/rodziną pana młodego/wielkim bratem/przyjacielem państwa młodych/ukochaną babcią/tancerzem wieczoru/super gościem weselnym/wredną teściową/szalonym wujkiem/super teściem/ekstra kuzynem/przystojniakiem weselnym i wiele więcej.