Tort 2w1 na Ślub i Chrzest

Tort 2w1 na ślub i chrzest powinien znakomicie prezentować się, przyciągać uwagę zaproszonych gości oraz wyróżniać bohaterów łączonego przyjęcia ślubno-chrzestnego. Dzięki dekoracjom na tort, które znajdziesz w ofercie Ślubnych Zakupów, te cele są bardzo łatwe do osiągnięcia. Wykorzystując gotowe drewniane toppery i inne akcesoria, tort okolicznościowy zyskuje zupełnie inne oblicze. Dla wzmocnienia efektu zaskoczenia, weź pod uwagę również fontanny tortowe. W połączeniu z topperami tworzą idealny duet! Pomysłowe toppery możesz zamówić w dwóch wariantach – uniwersalnym i personalizowanym.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Tort 2w1 na ślub i chrzest – jak powinien wyglądać?

Tort 2w1 na ślub i chrzest można udekorować przy pomocy topperów, konturów, świeczek urodzinowych czy fontann tortowych, aby świetnie wyglądał na zdjęciach z uroczystości. Jeśli czeka Cię organizacja podwójnej uroczystości, rekomendujemy wybór naszych dekoracji ślubnych, a konkretnie ozdób tortu ślubnego i na chrzest, dzięki którym na pewno zrobisz pozytywne wrażenie na swoich gościach.  Nasze propozycje dekoracji tortowych uwzględniają zarówno Parę Młodą, jak i ich potomka, ponieważ to oni są podwójnymi bohaterami wyjątkowego przyjęcia. Mając do dyspozycji ozdoby ze sklepu Ślubne Zakupy, nie musisz zamawiać dwóch osobnych tortów – wystarczy, że zdecydujesz się na uniwersalny lub personalizowany topper w kolorze drewna lub metaliczny kontur.

Planując podwójną uroczystość zaślubin i chrzcin, zastanawiasz się, jak powinien wyglądać wyjątkowy tort, aby goście od razu wiedzieli, że to tort zarówno na ślub, jak i na chrzest. Najlepszym rozwiązaniem tego dylematu, jest wybór odpowiednich ozdób tortowych, które są utrzymane w stylistyce pasującej do ślubu i chrzcin. Mogą to być motywy kwiatowe, roślinne lub symboliczne. Rekomendujemy wybór figurek, topperów i konturów, które symbolizują miłość. Serce to motyw ponadczasowy, więc można dzięki niemu wyrazić zarówno wzajemne uczucie Pary Młodej, jak i uczucie, którym obdarzają swoje dziecko. W Ślubnych Zakupach znajdziesz ozdoby tortu 2 w 1 na ślub i chrzest w postaci serca w różnych odsłonach – ponadczasowej i nowoczesnej. 

Czym ozdobić tort 2w1 na ślub i chrzest?

Jakie dekoracje na tort wybrać, jeśli chcesz zrobić wrażenie na wszystkich uczestnikach łączonego przyjęcia? Tradycyjne świeczki tortowe na tak szczególną okazję jak ślub i chrzciny lepiej zastąpić fontanną tortową. A zamiast zwyczajnego toppera, warto wybrać te drewniane z napisami, grafikami i możliwością personalizacji. Połączenie tych dwóch elementów dekoracyjnych tortu, sprawia że z odświętnego tortu nie zostanie ani jeden kawałek. Ciekawym pomysłem jest także wbicie w pierwszą warstwę tortu konturów z efektem lustrzanym – imiennych, w kształcie serca lub w formie miłosnej dedykacji. 

Tort 2w1 na ślub i chrzest można jeszcze udekorować przy pomocy konturów. Proponujemy wybór konturu w kształcie geometrycznego serca, ponieważ jest to bardzo mocny akcent zdobniczy i symbol prawdziwego uczucia zarazem. Eleganckie serce mieniące się złotym blaskiem z pewnością skieruje uwagę zaproszonych gości na bohaterów przyjęcia – Parę Młodą i ich potomka. Kontur  – tak samo jak topper – po prostu umieszcza się bezpośrednio w górnej warstwie tortu za pomocą zaostrzonych patyczków. Nieistotne, którą z naszych propozycji do dekoracji tortu wybierzesz – na pewno wszystkie skradną serca gości. Poza tym świetnie wyglądają na pamiątkowych fotografiach ze ślubu i chrzcin razem, a także zachęcają do skuszenia się na kolejny kawałek tortu. 

Personalizowane i uniwersalne dekoracje na tort na ślub i chrzest razem – które wybrać?

W ofercie Ślubnych Zakupów znajdziesz zarówno ozdoby do dekoracji tortu na ślub i chrzciny o charakterze uniwersalnym, jak i spersonalizowanym. Wybierając opcję imienną, zyskujesz dla siebie i dziecka wyjątkową pamiątkę. Gdy maluszek podrośnie, z zainteresowaniem obejrzy album ślubny rodziców, w którym umieszczone są zdjęcia tortu przygotowanego z okazji ślubu Pary Młodej i jego chrzcin. Personalizowany topper lub lustrzany kontur w kształcie geometrycznego serca, to równie ciekawa pamiątka co zdjęcia z łączonego przyjęcia. Personalizację umieszczamy w taki sposób, by stała się integralnym elementem toppera. Warto się na nią zdecydować, ponieważ tort staje się jeszcze bardziej osobisty.

Uniwersalne dekoracje na tort 2w1 na ślub i chrzest są również popularnym wyborem, ponieważ symbol serca, który tworzą toppery i kontury jest wystarczająco wymowny. Możesz wybrać prostą grafikę z obrysem serca lub zdecydować się na efektowny kontur z sercem w odsłonie geometrycznej. Pierwszy wariant toppera na ślub i chrzest wybierają Pary Młode o tradycyjnym podejściu do życia, natomiast ten drugi – nowożeńcy preferujący styl nowoczesny i modern. Jeśli chcesz podkreślić fakt, że rodzinne życie będzie słodkie i sielankowe, a łącząca Ciebie i partnera miłość – prawdziwa – polecamy topper tworzący napis: Miłość jest słodka. To prosty sposób, aby zachęcić gości, aby skonsumowali swój kawałek tortu ze smakiem.