Atrakcje i zabawy

Nie pozwólcie, aby Wasze wesele było nudne! Zapewnijcie gościom rozrywkę nie tylko w postaci tańców, ale także wesołych zabaw, które przysporzą wszystkim mnóstwo śmiechu. Taniec z kotylionami, Złote rady małżeńskie czy Quiz weselny to gry, w których mogą uczestniczyć wszyscy weselnicy. Nie brakuje też zabaw dla Pary Młodej: Test zgodności małżeńskiej, Małżeńskie obietnice czy Test wiedzy o sobie nawzajem - tego rodzaju gry zawsze podobają się gościom! Gry i zabawy sprawią, że goście zapamiętają Wasze wesele na długo!

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Atrakcje i zabawy na wesele – impreza do białego rana

Urozmaicone atrakcje i zabawy na wesele zastępują z powodzeniem profesjonalnego wodzireja i gwarantują imprezę do białego rana oraz parkiet taneczny pełen weselników. Zamiast zabaw w stylu przeciąganie jajka przez nogawkę spodni, czy rozpoznawanie swojego partnera z zasłoniętymi oczami, za którymi nie wszyscy przepadają, zagrajcie w nowoczesne gry weselne. Mają one na celu nie tylko umilenie czasu i rozrywkę podczas wesela, ale również skutecznie integrują gości z rodzin Pani Młodej i Pana Młodego. Atrakcje takie jak zimne ognie o różnych kształtach, czy bańki mydlane to świetna zabawa podczas przyjęcia weselnego w plenerze.

Decydując się na nowoczesne formy weselnej rozrywki, wesele będzie trwało bez końca. W gry angażują się weselnicy w każdym wieku – od najmłodszych po seniorów. Najstarsi chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i długoletnim pożyciem małżeńskim, chętnie udzielając porad świeżo upieczonym małżonkom. Gry weselne dla gości oraz testy zgodności dla Młodej Pary dostarczają wiele radości. Zdrapka odsłania pytanie bądź zadanie do wykonania. Są wśród nich takie, które nakazują wypić brudershafta z sąsiadem siedzącym po lewej stronie przy stoliku lub odpowiedzieć na pytania, dotyczące nowożeńców. Złote rady małżeńskie to gra, w której goście wypełniają kwestionariusz z zabawnymi poradami dla Pary Młodej, jak przetrwać w małżeństwie wiele lat.

Atrakcje i zabawy na wesele w plenerze

Atrakcje i zabawy na wesele odbywające się w plenerze to wypuszczanie w powietrze lampionów zakochanych i lampionów szczęścia. Na rozgwieżdżonym niebie wyglądają bardzo spektakularnie, a każde życzenie ma szanse na spełnienie. Jeśli przyjęcie weselne odbywa się nad jeziorem, pływające kolorowe kwiaty z tealightem w środku, stworzą niezwykle romantyczny klimat. Na klasycznym weselu do wyczarowania klimatu wyśmienicie sprawdzą się zimne ognie w kształcie serca. Zabawy dla dzieci to oczywiście puszczanie baniek mydlanych, czy mata z rysunkami do kolorowania. Dzięki tak rozmaitym rozrywkom żaden gość nie będzie się nudził na weselu, a czas bardzo szybko zleci. 

Lampiony, bańki, czy zimne ognie są personalizowane i tworzą spójne zestawy dekoracji weselnych. To doskonały patent na wesele z określonym motywem przewodnim. Na etykietach personalizacyjnych jest data ślubu, imiona Pary Młodej oraz wybrana grafika. Przepiękne kwiaty, wzory geometryczne, czy naturalne zdobienia sprawiają, że zimne ognie prezentują się szałowo. Najbardziej popularne są te długie, z których można stworzyć napis: LOVE. Mają aż 70 cm! Szczególnie zjawiskowo wyglądają podczas nocnej sesji ślubnej jako zwieńczenie reportażu ślubnego. Na fotografiach świetnie wyglądają także bańki mydlane.

Atrakcje i zabawy na wesele – testy zgodności i regulaminy wesela

Atrakcje i zabawy na wesele w postaci testów zgodności są bardzo popularne, ponieważ dostarczają rozrywki zarówno gościom, jak i nowożeńcom. Polegają na dopasowaniu pytań Pani Młodej do odpowiedzi Pana Młodego i na odwrót. Jest przy tym kupa śmiechu, gdyż najczęściej dochodzi do przekomicznych pomyłek i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Test zgodności małżeńskiej i test wiedzy o sobie nawzajem zawierają przykładowe pytania: 

  • Co miałaś na sobie na pierwszej randce?

  • Kim chciałeś zostać, gdy byłeś mały?

  • Co dostałaś w pierwszym prezencie od ukochanego?

  • Kto jest lepszym kierowcą?

  • Kto będzie wynosić śmieci?

  • Kto głośniej chrapie?

Od dobrej pamięci odpowiadającego zależy wygrana w teście.

Regulaminy wesela natomiast zawierają szereg praktycznych instrukcji dla gości, co powinni zrobić, aby wesele udało się jak najlepiej. W celu uniknięcia języka urzędowego, wskazówki dla gości są bardzo dowcipne, ale i życiowe zarazem. Goście dzięki nim będą wiedzieć, co robić na wypadek, gdy zabraknie wódki na stole, wąsaty wuj przesadzi z umizgami do Panny Młodej, a ciotka zaczyna kaprysić, że zamiast rosołu na obiad obsługa podała wymyślną zupę-krem z pieczonych warzyw. Goście zobowiązani są do dbania o zawartość kieliszka oraz o swoją osobę towarzyszącą. W żadnym wypadku nie należy jej wymieniać na inny model, ani co gorsza zostawiać na pastwę wiecznych kawalerów.