Szkło do candy barów

Świetnym pomysłem na atrakcję weselną jest candy bar. Zachwyci nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Piękne pojemniki szklane z przykrywką, szklane wazony i misy wypełnione słodkościami skuszą każdego. Szklane pojemniki wyglądają niezwykle smakowicie i są oryginalną dekoracją weselną na słodki stół, która zachwyci gości przybyłych na przyjęcie ślubne.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Popularne pojemniczki na słodki stół

Coraz więcej przyszłych par młodych decyduje się na nowoczesne elementy wyposażenia na swojej sali weselnej. Istotnie ślub kościelny jest dla wielu osób bardzo ważny, jednak nie powinniśmy zapominać o tym, że sama ceremonia nie trwa zbyt długo, a większą część naszego czasu spędzimy właśnie na sali weselnej. Zatem w jaki sposób powinniśmy ją udekorować? O czym w tym przypadku powinniśmy pamiętać?

Wesele - bajkowy dzień dla Pary Młodej

Dla wielu osób dzień ślubu to z pewnością jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Nie powinniśmy zapominać o tym, że bardzo ważna jest odpowiednia organizacja nie tylko całej uroczystości, ale także późniejszego poczęstunku. Zatem o czym w tym przypadku powinniśmy pamiętać? Co jest bardzo ważne, aby nasza zabawa była udana, a goście wyszli zadowoleni?

Coraz częściej poszukiwane pojemniczki na słodki stół

Zdecydowanie na rynku w ostatnim czasie możemy znaleźć bardzo wiele różnorodnych rozwiązań, za pomocą których możemy w szybki sposób nie tylko udekorować salę weselną, ale także zapewnić liczne atrakcje naszym gościom. Coraz częściej wiele par młodych decyduje się między innymi na tak zwany candy bar. Powinniśmy wiedzieć, że nie jest to nic innego, jak słodki stół, na którym są umieszczone liczne pojemniki oraz naczynia ze słodkościami. Bardzo dużą zaletą takiego rozwiązania jest z pewnością fakt, że wspomniane słodkości mogą być wspaniałym przysmakiem dla najmłodszych gości na weselu. Jednak nie powinniśmy zapominać również o tym, że starsi także bardzo chętnie będą się częstowali.

Bardzo często pary młode oprócz podstawowego wyposażenia candy baru, decydują się także na wybór spersonalizowanch słodyczy weselnych. Możemy przykładowo umieścić na nich nasze inicjały lub też wybrane przez nas logo czy grafikę. Warto jednak podczas realizowania takiego zamówienia pomyśleć także o tym, jakie patery na słodki stół powinniśmy wybrać. Naczynia do candy baru bywają bardzo różnorodne i tym samym coraz częściej wiele młodych par nie wie, czym się kierować. W zależności od wyboru przedsiębiorstwa, które organizuje dla nas taki bar, powinniśmy upewnić się, czy naczynia przykładowo będą jedynie wypożyczone, czy też mamy za nie płacić. Warto dobrać przykładowo patery do słodkości typu małe czekoladki oraz babeczki, a z kolei w atrakcyjnych pojemniczkach możemy umieścić cukierki, które są owinięte w papierki. Tak udekorowany candy bar z pewnością przyciągnie uwagę wielu weselnych gości, a jednocześnie będzie stanowił doskonały element wyposażenia naszej sali weselnej.