lizaki z imionami

Duże, słodkie lizaki z dołączoną etykietą personalizowaną to klasyczne podziękowanie dla gości weselnych. Wasi bliscy obdarowani uroczymi słodkościami poczują się wyjątkowi i wyróżnieni. Sprawcie im dziecięcą radość! Wszystkie lizaki są dopasowane do kolekcji naszego autorstwa, dzięki czemu z łatwością wybierzecie grafiki pasujące do Waszych ślubnych aranżacji!

Jest 50 produktów.

Pokazano 1-40 z 50 pozycji

Aktywne filtry

Lizaki weselne z imionami

Wszystkie przyszłe Pary Młode planują swoje wesela w najdrobniejszych szczegółach. Niektórzy stawiają na sprawdzone i tradycyjne rozwiązania we wszystkich aspektach, także jeśli chodzi o drobne upominki dla gości. Czasem jednak, aby się wyróżnić i zostać zapamiętanym, warto postawić na coś bardziej oryginalnego.

Lizaki na podziękowania dla gości

Osoby zaproszone na ślub i wesele zawsze starają się podarować małżonkom ciekawe prezenty oraz wyjątkowe życzenia. Wszystko po to, by jak najbardziej upamiętnić tak ważny dzień. Warto odwdzięczyć się im za przybycie na uroczystość tym samym. Pomóc w tym mogą oryginalne, niewielkie upominki wręczane jako podziękowanie za obecność. Ciekawych propozycji takich prezentów jest obecnie wiele. Mile widziane są zawsze słodycze. Jednym z bardziej wyjątkowych sposobów na podziękowanie stać się mogą urocze pod względem wyglądu, pyszne oraz pachnące lizaki. W ofercie naszego sklepu znaleźć można lizaki w różnych kształtach, a przede wszystkim w wielu kolorach. Dzięki temu bez najmniejszego problemu będzie można je idealnie dopasować do zaplanowanej stylistyki przyjęcia weselnego. Lizaki najlepiej położyć na zastawie stołowej, by goście znaleźli je od razu po zajęciu swojego miejsca przy stole. Słodki podarunek na pewno ucieszy każdego, szczególnie jednak tych najmłodszych. Lizaki zaś stanowić będą dodatkową dekorację weselną.

Lizaki weselne z imionami

Oprócz tego, że lizaki są smaczne, kolorowe i niezwykle estetyczne wizualnie, informują też z jakiej okazji są wręczane. Każdy z lizaków jest bowiem odpowiednio personalizowany. Jest wyposażany w etykietę na której znajdują się imiona albo inicjały Pary Młodej oraz data ślubu. Dzięki temu takie upominki sprawią obecnym na weselu osobom naprawdę wiele przyjemności, a zarazem pozostaną na długo w ich pamięci. Lizaki ślubne z imionami będą miłymi mini-prezentami dla gości weselnych, jednak świetnie sprawdzą się też jako wesoły gadżet przy pamiątkowych zdjęciach i sesjach fotograficznych. W każdym momencie będą przyciągać wzrok swoim kolorowym, a zarazem bardzo stylowym wyglądem. Każdy z lizaków będzie oczywiście zapakowany w folię ochronną. Personalizowane lizaki na podziękowania dla gości będą na pewno oryginalnymi i trafionymi prezentami dla gości weselnych. Nie tylko pięknie wyglądają, ale zapewnią też przyjemne doznania smakowe. Stylowo zapakowane lizaki, dobrane swoją kolorystyką do innych dekoracji weselnych, staną się efektownym sposobem podziękowania najbliższym osobom za obecność w dniu ślubu.