dekoracje drewniane

Piękne dekoracje sali weselnej to najważniejsza część oprawy ślubu i wesela. Plan stołów wraz z numerkami na stoliki ułatwi gościom wejście na salę, a ozdoby ślubne takie jak drzewka dekoracyjne, kule papierowe, kule kwiatowe czy girlandy papierowe na pewno ich zachwycą. Kurtyna świetlna powieszona za parą młodą pięknie oświetli główny punkt sali weselnej.

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Aktywne filtry

Dekoracje z drewna, pomysł, jaki pokochają wszyscy

Wymarzone wesele to nie lada wyzwanie, szczególnie takie przywołujące uśmiech na twarzy oraz wspomnienia z dzieciństwa. Drewno to wspaniały materiał kojarzy się z domem, ciepłym kominkiem zimą, a zapach przywołuje na twarze uśmiech i wspomnienie zimowych dni, spędzonych w domu całą rodziną. Ma w sobie coś magicznego i niezapomnianego, a przyjęciu nada domowej atmosfery wypełnionej miłością i ciepłem. Na dodatek jest to niezwykle modny i elegancki dodatek, nadający detalom szlachetności. Jeżeli pragniecie Państwo idealnego wesela w stylu rustykalnym, bądź naturalnym, drewniane dodatki będą idealne.

Niezapomniane drewniane dekoracje ślubne

Drewno to uniwersalny materiał, dlatego można je wykorzystać niemalże do wszystkiego. Ciekawym pomysłem, zdobiącym stoły dla gości są podkładki drewniane ustawiane na stolikach oraz drewniane numery stołów. Jest to detal, który wpadnie w oko każdemu i stworzy rodzinną atmosferę wśród gości. Są to jedne z najbardziej popularnych dodatków weselnych, które budzą podziw. Podstawki posiadające drewnianą fakturę przypominające rękodzieło, wzbudzą zachwyt każdego, a spersonalizowane cyfry będą dopełnieniem aranżacji. Planując wesele w stylu rustykalnym, należy zadbać o najdrobniejsze szczegóły takie jak drewniane napisy na ścianach i krzesłach, spersonalizowane i dostosowane do Państwa potrzeb. Nada to wesele charakter indywidualności, co świadczy tylko o zaangażowaniu i sercu, jakie Państwo włożyli w realizację przyjęcia. Świetnym pomysłem są również drewniane dodatki jak sztalugi na plakaty ślubne, wianki wiklinowe, czy skrzynki ratunkowe ustawione w łazienkach. Jeżeli chcą Państwo czegoś wyjątkowego, to w naszym sklepie posiadamy litery na wesele, które można zamówić zgodnie z preferencjami, a następnie w sali ułożyć z nich napis, jakiego Państwo oczekują.

W naszym sklepie znajdą Państwo szereg produktów z drewna o najwyższej jakości, które nadadzą weselu niezapomniany klimat, a zaproszonym gościom pozostawią wspomnienia na wiele lat. W swoim asortymencie posiadamy drewniane sztalugi, napisy, wiklinowe wianki, skrzyneczki oraz drewniane winietki.