Prezenty praktyczne dla Pary Młodej

Najbardziej przydatne prezenty na nowej drodze życia nowożeńców, znajdziecie właśnie tutaj! Oryginalne a do tego praktyczne prezenty ślubne z personalizacją, będą zapamiętane na dłużej. Każda Młoda Para ucieszy się z takiego indywidualnego podarunku, który będzie mogła używać na co dzień i wspominać wyjątkowy dzień zaślubin. Wyróżnij się na tle innych gości i wręcz prezent, jedyny w swoim rodzaju!

Jest 40 produktów.

Pokazano 1-40 z 40 pozycji

Aktywne filtry

Praktyczne prezenty dla pary młodej

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka, a zarazem jedna z najhuczniej obchodzonych okazji. Oprócz uśmiechu i wielu życzeń parze przynosi się też prezenty, by ten dzień został w ich pamięci. Prezenty te często mają ułatwić parze start we wspólne życie, tak więc goście stawiają na artykuły do nowego domu czy mieszkania. Praktyczne prezenty ślubne dla pary młodej - co warto podarować, by nasz prezent zarówno wywołał uśmiech, jak i przydał się nowożeńcom?

Najbardziej praktyczne prezenty dla nowożeńców od znajomych - personalizowane przedmioty codziennego użytku do kuchni

Każdy spędza jakąś część swojego dnia w kuchni - wszystko jedno, czy jest urodzonym kucharzem, czy gotuje tylko wtedy, kiedy musi. Sklep ŚlubneZakupy.pl oferuje personalizowane fartuchy kucharskie dla młodej pary. Wystarczy wpisać imiona pary - jeden z fartuchów będzie mieć napis "dziś gotuje *imię Panny Młodej*", a drugi - "dziś gotuje *imię Pana Młodego". Akcentem humorystycznym jest fakt, że na obydwóch fartuchach jest napis "naczynia zmywa *imię Pana Młodego*". Fartuchy to dobry pomysł na praktyczny prezent dla pary z dystansem do świata. Eleganckim, praktycznym pomysłem na prezent ślubny, jest personalizowana patera na ciasto. Wybrać można spośród kilku dostępnych wzorów - na niektórych modelach umieszcza się imiona, na innych jedynie inicjały. Paterą na ciasto pozwoli na przyjęcie gości z klasą, a taka personalizowana będzie niezapomnianą pamiątką. Nie ma nic lepszego niż napicie się herbaty wraz z ukochanym po wyczerpującym dniu bądź podczas wspólnego poranka. Do tego przydadzą się piękne, personalizowane kubki, które przywołają wspomnienia tego pięknego dnia, którym był ślub. W sklepie ŚlubneZakupy można wybrać spośród kilku wariantów kolorystycznych bądź postawić na zestaw kubków z winem, które przecież zawsze się przyda!

Praktyczne prezenty ślubne dla pary młodej - przedmioty codziennego użytku

Wspaniałym prezentem dla pary młodej także będzie personalizowany zegar. Para będzie mogła go umieścić w salonie, w sypialni, w kuchni czy nawet w łazience - wedle uznania. Wybrać można spośród kilku wzorów, by jak najbardziej pasował do obdarowywanej przez nas pary. Można też zamówić obraz na plastrze naturalnego drewna, w podobnym klimacie do zegara. Innym pomysłem na bardzo praktyczny prezent jest personalizowana waga. Jak można przeczytać na jednym ze wzorów miłość nie liczy kilogramów, ale w domu warto mieć wagę, by czasem z niej skorzystać np. kontrolując postępy przy odchudzaniu. To rzecz, którą i tak trzeba kupić, więc warto, by wywoływała uśmiech poprzez napis i personalizację. Lato na balkonie czy tarasie, z ulubionym drinkiem, to prawdziwy raj w środku miasta. Chwile umili personalizowany leżak z napisem "*imię* żona idealnego męża" czy "*imię* mąż idealnej żony". Taki gadżet poprawi humor i ułatwi opalanie się we własnym ogrodzie!