Special Day


Niezwykle subtelna kolekcja ślubna z dekoracjami, dodatkami i upominkami. Kolekcja Special Day sprawi, że uroczystość zaślubin będzie niepowtarzalna. Grafika wzbogacona o motyw pastelowych kwiatów nadaje całości lekkości. Modny odcień zieleni wpisuje się w najnowsze trendy ślubne. Z pewnością ta kolekcja ślubna będzie świetnie współgrać z listkami, gałązkami i kwiatami w jasnej kolorystyce. Dekoracje ślubne to ważne elementy, o które trzeba zadbać z odpowiednim wyprzedzeniem. Dzięki temu pozwoli to na to, aby wystrój sali weselnej zachwycił gości, ale również Parę Młodą!

Jest 37 produktów.

Pokazano 1-37 z 37 pozycji

Aktywne filtry

Kolekcja ślubna Special Day – wesele w naturalnym stylu

Kolekcja ślubna Special Day to kolekcja dekoracji i prezentów dla zwolenników naturalnych trendów podczas specjalnego dnia, w którym odbywa się ceremonia zaślubin i przyjęcie weselne. Pastelowo-zielone tło cudownie koresponduje z pastelowymi kwiatami i zielonymi listkami oraz gałązkami. Wysyłając takie zielone zaproszenia ślubne, na pewno nie spotkasz się z odmową! To doskonała zapowiedź specjalnego dnia w zgodzie z naturą. Naturalne akcenty pojawiają się zarówno na dekoracjach stołów oraz sali weselnej, jak i upominkach dla gości weselnych. Jasne kwiaty, przeplatane gałązkami i liśćmi w roli motywu przewodniego wesela, świetnie podkreślają naturalne piękno bukietu ślubnego w dłoniach Panny Młodej.

Pastelowa zieleń uspokaja, wycisza i koi, ale jest jednocześnie orzeźwiająca. Wykorzystując soczystą kolekcję możesz wyczarować niezapomniany klimat na swoim weselu, a dzięki możliwości szerokiej personalizacji poszczególnych części składowych zielonej linii dekoracyjnej, aranżacja najważniejszego i specjalnego dnia staje się niepowtarzalna. Pełna naturalnych akcentów kolekcja ślubna Special Day pozwala na samodzielne urządzenie ślubu i wesela od A do Z. Począwszy od zaprojektowania specjalnej papeterii ślubnej, przez stworzenie spersonalizowanych dekoracji ułatwiających logistykę na sali weselnej, po obdarowanie weselników drobnymi prezencikami.

Co zawiera kolekcja ślubna Special Day?

Podziękowanie za obecność podczas ślubnej przysięgi i udział we wspólnej zabawie podczas wesela, dzięki kolekcji z wzorem pastelowych kwiatów i soczystych liści zrobi wrażenie na wszystkich. Upominki ozdobione naturalnym dekorem sprawią, że ślub i wesele zapadną w pamięć na długo. Pudełko na obrączki uniemożliwi zapodzianie się ślubnych obrączek, naturalne zielone tło niweluje stres związany z weselem, a pudełko z prośbą o błogosławieństwo obawę, że rodzice nie pobogosławią przyszłym nowożeńcom. Dzięki księdze gości w tonacji pastelowej, małżeństwo wydaje się naturalnym etapem w życiu. Skosztowanie kilku krówek więcej z bombonierki skomponowanej na special day wydaje się być całkowicie usprawiedliwioną pokusą.

Kolekcja ślubna Special Day zawiera wszystko, co najpotrzebniejsze młodym małżonkom w specjalnym dniu. Co konkretnie znajduje się na liście must have? Są na niej dekoracje papierowe, jak na przykład: zaproszenia ślubne, bileciki z podziękowaniem, czy wizytówki, te w drewnianym pudełku, jak: pytanie do rodziców o błogosławieństwo, pudełko na obrączki, prezenty sentymentalne, jak na przykład: księga gości i album na zdjęcia oraz prezenty praktyczne – skarbonka 3 D w drewnianej naturalnej ramce. Na specjalny dzień przewidziane są również łakocie w rozmaitych odsłonach – począwszy od krówek i czekoladek, po ciasteczka z wróżbą dla gości. W kolekcji znajdziesz coś dla ciała i coś dla ducha – z myślą o wyjątkowym dniu.

Dekoracje i prezenty z kolekcji Special Day

Tym, co łączy wszystkie elementy kolekcji ślubnej Special Day jest motyw dekoracyjny składający się z pastelowych kwiatów, listków i gałązek na zielonym, pastelowym tle. Są tu zarówno dekoracje, jak i prezenty dla wszystkich uczestników wesela. Drobne, słodkie prezenciki, większe gabarytowo bombonierki, pachnące świeczki oraz pomysłowe zimne ognie w kształcie serduszek ucieszą tych dużych i tych mniejszych weselników. Prezenty dla rodziców oprócz symbolicznej wymowy mają przepiękny wzór graficzny, ten sam, co na prezencie dla Młodej Pary. Wręczenie prezentu w każdej postaci wywoła uśmiech i przywoła błogie wspomnienia o twoim specjalnym dniu, w którym mogli uczestniczyć.

Dekoracje stołów i sali weselnej podkreślają naturalną stylizację ślubu i wesela. Zawieszki na wódkę z pastelowymi kwiatami i zielonymi akcentami orzeźwiają procentowy trunek, a wizytówki oraz bileciki cudownie komponują się ze ślubnym obrusem. Funkcję dekoracyjną pełnią także prezenciki – niebanalny kwiatowy dekor w połączeniu z personalizacją to najmocniejszy atut kolekcji ślubnej. Tak niewiele potrzeba, aby zmienić salę weselną nie do poznania i oczarować nawet najbardziej wybrednych krewnych. Chińskie ciasteczka szczęścia oraz czekoladki belgijskie w naturalnym anturażu to dobra wróżba na specjalny dzień w zgodzie z naturą. Cala kolekcja wydobywa naturalne piękno specjalnego dnia.