Skrzynki i etykiety na wino

Ślub jest jednym najważniejszych dni w całym naszym życiu. Nie bez powodu pragniemy więc, aby był on idealny pod każdym względem. Jest to również czas, w którym ważne jest dla nas, aby te wyjątkowe chwile przeżyć w gronie swoich najbliższych. Ślub to przecież święto miłości, nic więc dziwnego, że pragniemy okazywać ją w tym dniu nie tylko w stosunku do naszej drugiej połówki. Para Młoda często pragnie w uroczysty sposób podziękować swoim rodzicom za trud włożony w ich wychowanie oraz wsparcie podczas budowania nowej drogi życia ze swoją ukochaną osobą. Świetnym podarunkiem może okazać się skrzynia z winem oraz okolicznościową etykietą.

Jest 47 produktów.

Pokazano 1-40 z 47 pozycji

Aktywne filtry

Podziękowania dla rodziców w formie etykiet i skrzynek na wino


Podziękowania dla rodziców to bardzo emocjonujący moment, podczas którego większość gości weselnych wzrusza się. Nic więc dziwnego, że pragniemy, aby nasi rodzice mogli zachować ten moment nie tylko w sercu, ale również w formie pamiątki. Doskonałym pomysłem, aby przekazać im w elegancji i trwały sposób, jak bardzo jesteśmy im wdzięczni, są etykiety na wino na prezent. Butelka dobrego wina jest coraz bardziej popularnym pomysłem na to, jak podziękować rodzicom podczas ślubu. Aby jednak stała się ona czymś więcej niż tylko butelką alkoholu, musi zostać odpowiednio przygotowana. Młodej Parze może pomóc w tym nasz sklep. Personalizowane etykiety na wino na prezent zawierające wzruszający tekst podziękowań to idealny pomysł na formę podziękowania i pamiątki. Zestaw zawiera aż dwie etykiety, które odpowiednio przeznaczone są dla mamy i taty. Co ważne, na każdej z etykiet umieszczone są również imiona Pary Młodej oraz data ślubu.

Opakowanie na wino na prezent dla rodziców


Innym pomysłem oferowanym przesz nasz sklep, jest opakowanie na wino na upominek. Wewnątrz pięknie zdobionego drewnianego pudełka Młoda Para może umieścić alkohol, który pragnie podarować swoim rodzicom. Dzięki personalizacji jest to idealna forma na przekazanie podziękowań. Skrzynki na wino podziękowania dla rodziców mogą być wykonane w różnych stylach, dzięki czemu idealnie wpasują się w klimat ślubu boho, vintage czy klasycznego. Transparentne wieczko skrzynki w bardzo elegancki sposób zostanie ozdobione tekstem ze wzruszającymi podziękowaniami, a także wybranym elementem graficznym pasującym do stylistyki ślubu. Skrzyneczka wykonana jest z drewna, natomiast wieczko z pleksi, dzięki czemu tekst podziękowań zostanie niezmieniony przez długie lata, a sam upominek będzie trwały. Co ważne, każda skrzynka posiada również możliwość personalizacji inicjałów Pary Młodej oraz daty uroczystości. Butelka umieszczona wewnątrz skrzyneczki będzie widoczna, dzięki czemu sam wygląd upominku jest bardzo elegancki.