szkatułki na obrączki

Szkatułki na obrączki zdobyły serca Panien Młodych na całym świecie. Niebanalny sposób na podanie obrączek uświetnia ceremonię ślubną i pozwala, aby ten wyjątkowy moment zapadł w Waszej pamięci na długie lata. Szklane pudełko na obrączki to także świetna baza do kreatywnych dekoracji - wypełnione mchem lub piórkami, czy innymi materiałami dekoracyjnymi pozwoli na stworzenie jedynego w swoim rodzaju dodatku ślubnego. Wybierając szkatułkę z Waszymi imionami zapewnicie sobie oryginalną pamiątkę z tego najważniejszego dnia w życiu. Najgorętsze trendy znajdziecie tylko u nas!

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Szkatułki - stylowy sposób na przechowywanie obrączek

Obrączki to jeden z najważniejszych przedmiotów ceremonii ślubnej. Bez nich nie sposób zawrzeć małżeństwa. Nawet najbardziej skromny ślub cywilny nie odbędzie się bez kompletu obrączek dla Młodych. Problemem może być jednak ich przechowywanie. Pierścionki to przecież drobiazg. Właśnie dlatego, przygotowaliśmy stylowe szklane szkatułki.

Elegancki styl szkatułek na obrączki

Szkatułka na obrączki nie musi być ciężka i brzydka. Nasze szkatułki są eleganckie i delikatne równocześnie. Możesz wybrać spośród kilkunastu wzorów, a każdy z nich będzie strzałem w dziesiątkę. Największą popularnością cieszą się szkatułki z napisami. Są to specjalne, personalizowane modele. Na ich wieczku możemy napisać imiona Młodych. Dzięki temu szkatułka na obrączki staje się niezwykłą pamiątką z charakterem. Co ważne, po ceremonii szkatułkę można wykorzystać do przechowywania różnego rodzaju pamiątek z tego najważniejszego dnia.

Różne kształty szkatułek na obrączki

Najbardziej popularne szkatułki mają kształt prostokąta. To bardzo uniwersalna forma, więc nic dziwnego w tym, że ma wielu zwolenników. Na szczególną uwagę zasługują jednak szklane szkatułki w kształcie sześciokąta. Są one nietypowe. Niezwykłe. Same w sobie mogą być doskonałą ozdobą. Ważne jest, by taką szkatułkę wypełnić estetycznym materiałem, który będzie podstawą dla obrączek. Obecnie, w modzie jest mech dekoracyjny. Jego jasna zieleń wspaniale odcina się od szlachetnego błysku obrączek. Takie szkatułki doskonale pasują do ślubów w stylu boho, greenery, rustikanym, minimalistycznym oraz retro. Trzeba jednak zaznaczyć, że na bardziej wystawnych uroczystościach również będą prezentowały się świetnie.

Jakie zalety mają szklane szkatułki na obrączki?

- są estetyczne,
- są eleganckie,
- są stylowe,
- są trwałe
- dzięki nim, obrączki się nie zgubią,
- pudełko może być później pamiątką,
- sprawiają, że ceremonia jest dopracowana w każdym szczególe.

Czy warto zamówić szkatułkę na obrączki?

Jeśli nie checz w najważniejszym dniu życia zastanawiać się, gdzie też podziały się Twoje obrączki, to zdecydowanie potrzebujesz szkatułki na obrączki!