kwiaty sztuczne, płatki

Kwiaty sztuczne z pewnością przetrwają całe wesele. Zrobione z nich wianki i serca pięknie przystroją kościół, a kule kwiatowe powieszone w ogrodzie zachwycą gości. Sztucznych kwiatów można użyć do przystrojenia talerzyków gości, udekorowania samochodu, ozdobienia miejsca za parą młodą. Kwiaty sztuczne i płatki mogą być użyte właściwie do każdej dekoracji weselnej.

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Sztuczne kwiaty strojące salę weselną

Piękno żywych kwiatów jest z pewnością ujmujące, ale często niefunkcjonalne. Szczególnie kiedy dzień śluby przypada w suche, letnie dni, istnieje duże prawdopodobieństwo, że dekoracje stworzone z ciętych kwiatów, mogą nie doczekać przybycia gości. Nowoczesną alternatywą są kwiaty sztuczne na wystrój sali weselnej, które wbrew mitom o swoim kiczowatym wyglądzie, potrafią zaskakiwać naturalnym urokiem.

Sztuczne czy prawdziwe?

Asortyment naszego sklepu oferuje najwyższej jakości kwiaty sztuczne na wystrój sali weselnej, które są wykonane z piankowego materiału, dzięki czemu potrafią zaskakująco przypominać swoje naturalne pierwowzory. Efekt? Wykonane z nich kompozycje zawsze spotykają się z dotykaniem przez gości, celem sprawdzenia naturalności roślin.

Dookoła kwiaty

Bardzo nowoczesną aranżacją ślubną, wykorzystywaną w strojeniu kościołów, dekoracjach rodzinnych domów nowożeńców lub sal weselnych są wianki. Naturalna i soczysta zieleń listków, znajdujących się na obręczy, zawsze wprowadza świeżość i radość, a dekoracje kwiatowe, które oplatają okrąg, gwarantują elegancję i są najczęściej spójne z kolorystyką bukietów ślubnych, bądź motywem przewodnim.

Dlatego też oferta wianków, jakie możecie Państwo znaleźć w naszym sklepie to dekoracje, wykończone różnymi gatunkami sztucznych roślin takich jak:

  • • konwalia,
  • • lawenda,
  • • róża,
  • • storczyk.

Kule kwiatowe

Innowacyjnym, ale popularnym już pomysłem na dekoracje weselne są sztuczne kule kwiatowe, które także możecie Państwo nabyć w naszym sklepie. Takie kompozycje są bardzo eleganckie, zwiewne i wprowadzają wiele romantyzmu. Można ich użyć podwieszając pod sufitem, dekorując nimi kościelne ławki, lub krzesła gości weselnych. Pozycje kwiatowych kul, znajdujące się w naszym asortymencie dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, co sprzyja sprostaniu wszystkim wymaganiom klientów.

Delikatny akcent – płatki

Niezobowiązującym, ale uroczym elementem dekoracyjnym są także płatki kwiatowe, które można rozrzucić w wolnych miejscach na stole lub na kościelnym dywanie, przez którego środek podążać będzie panna młoda. Ten subtelny element jest bardzo uroczy, a sztuczne płatki, jakie posiadamy w asortymencie sklepu są łudząco podobne do tych, pochodzenia naturalnego.