Bukiet Ślubny


Kolekcja ślubna z subtelną i delikatną kwiatową grafiką. Wyjątkowe dekoracje na ślub i wesele z motywem graficznym pochodzą z kolekcji Bukiet Ślubny. Personalizowane dodatki ślubne podkreślą wyjątkowy i ważny charakter uroczystości. Biało-różowe ozdoby i motyw eukaliptusa wpisuje się w najnowsze trendy weselne. Aby stworzyć romantyczną aranżację stołu, warto wybrać dodatki, które są w jasnej kolorystyce. Kolekcja Bukiet Ślubny zawiera piękną grafikę, dlatego dekoracje ślubne będą prezentować się efektownie z żywymi różowymi kwiatami i gałązkami eukaliptusa.

Jest 45 produktów.

Pokazano 1-40 z 45 pozycji

Aktywne filtry

Kolekcja ślubna Bukiet Ślubny – dekoracje stołu i sali

Kolekcja ślubna Bukiet Ślubny to dekoracje stołu i sali, dzięki którym możesz wyczarować nietuzinkowy wystrój na swoim ślubie i weselu. Wszystkie ozdoby są w kolorystyce pasującej do kompozycji florystycznych na stołach Pary Młodej i pozostałych gości weselnych. Mimo wielu poszczególnych elementów tworzących kolekcję, mają one jedną wspólną cechę – motyw graficzny. Na każdej dekoracji, akcesorium i prezencie znajduje się wzór różowych kwiatów i gałązek eukaliptusa. Subtelny róż i błękitno-zielony odcień eukaliptusa są tak naturalne, że sprawiają wrażenie jakby były integralne z aranżacją stołów i sali weselnej. Taki wystrój spodoba się zwolennikom romantycznych wesel, jak i ślubów inspirowanych naturą.

Kolekcja z różowymi kwiatami i eukaliptusem podkreśli trendy ślubne: boho, natural, czy rustykalny. Na pewno każda Para Młoda znajdzie w niej coś, co jednocześnie zachwyca i ma wymiar praktyczny. Części składowe kolekcji pozwalają samodzielnie wyprawić wesele marzeń i zorganizować ceremonię zaślubin oraz przyjęcie z perfekcyjną dbałością o każdy detal. Przy tak pomysłowo ozdobionych stołach potrawy weselne lepiej smakują, a goście nie są wybredni. Sala z naturalnym dekorem zachęca do wspólnej zabawy do białego rana, a nie kończy się po oczepinach. Z kolekcją ślubną Bukiet Ślubny wzbudzisz zazdrość i okrzyki zachwytu wśród swoich  gości.

Co zawiera kolekcja ślubna Bukiet Ślubny?

Co znajdziesz w kolekcji inspirowanej bukietem ślubnym Panny Młodej? Są w niej gotowe zestawy dekoracji stołów i sali weselnej, a także prezenty dla wszystkich uczestników przyjęcia weselnego. W grupie ozdób na stoły występują elementy z motywem różowych kwiatów i gałązek eukaliptusa, takie jak: kieszonki na sztućce, serwetki personalizowane, menu weselne, tabliczki z numerkiem na stolik winietki, pudełka na ciasto i zawieszki na wódkę. Spośród dekoracji sali wymienić należy: plan stołów weselnych, ściankę za Młodą Parą oraz plakat powitalny, natomiast z elementów ułatwiających organizację ślubu: zaproszenia ślubne, tablice rejestracyjne na auto nowożeńców, pudełka z prośbą o błogosławieństwo rodziców i pudełka na obrączki.

Kolekcja ślubna Bukiet Ślubny to także prezenty z tej samej linii dekoracyjnej. Możesz w niej znanaleźć upominki dla Młodej Pary, dla świadków, dla rodziców i pozostałych gości weselnych. Parom, które dopiero przymierzają się do kwestii ślubnych przypadną do gustu planery ślubne i teczki na dokumenty ślubne. Państwu Młodym spodobają się sentymentalne prezenty upamiętniające ślub i wesele, takie jak: ramki na zdjęcia, albumy ślubne, księgi gości razem z instrukcją, a na nowej drodze życia przydadzą im się banknoty zgromadzone w dużej skarbonce z efektem 3D. Odpowiednim prezentem dla rodziców są bombonierki, zestawy prezentowe i podziękowania w ramce ze złotym sercem lub w formie krzyżówki. Zestawy prezentowe nadają się również dla świadków, a dla pozostałych weselników najlepiej sprawdzają się słodkości.

Personalizowana kolekcja ślubna Bukiet Ślubny

Kolekcja z różowymi kwiatami i gałązką eukaliptusa daje możliwość wyboru między wariantem uniwersalnym i personalizowanym. Obie opcje przepięknie prezentują się podczas ślubu i są praktyczne, ponieważ w znacznym stopniu ułatwiają samodzielną aranżację przyjęcia. Nie byłoby to takie proste zadanie bez sprytnie przemyślanych akcesoriów tworzących całą kolekcję. Kolekcja może zastąpić profesjonalną wedding plannerkę, a koszt jest nieporównywalnie niższy. Do tego dochodzi satysfakcja z samodzielnej aranżacji najważniejszego dnia w życiu Młodej Pary i pierwszego etapu wspólnej drogi małżeńskiej.

Kolekcja ślubna Bukiet Ślubny w wersji spersonalizowanej jest wzbogacona o nadruki imienne Państwa Młodych, datę ślubu i określenie okoliczności świętowania. Na dekoracjach, akcesoriach i prezentach znajdują się całe imiona bądź jedynie inicjały nowożeńców nadrukowane fantazyjną czcionką. Towarzy im motyw graficzny w narożnikach, przez co personalizacja – podobnie jak Młoda Para podczas ślubu – jest na pierwszym planie. Etykiety imienne i nadruki mają najwyższą jakość, ponieważ zostały wykonane metodą sublimacji. Metoda ta polega na podnoszeniu trwałości nadruków oraz odporności na działanie czynników zewnętrznych i blaknięcie. Realizacja personalizowanej kolekcji lub jednego jej elementu trwa dłużej niż w przypadku wariantu uniwersalnego.