akrylowe tablice powitalne

Weselne tablice powitalne to najgorętszy trend prosto ze Stanów Zjednoczonych! Przezroczyste tablice zdobywają coraz więcej wielbicieli z całego świata - trwałe grafiki z zachwycającymi motywami to niebanalny dodatek, który uzupełni Wasze wesele. Tablice weselne mogą być przezroczyste, wykonane na pleksi lub lustrzane w różnych kolorach. Najwyższa jakość wykonania zapewni Wam ekskluzywne dodatki ślubne, które stworzą oprawę ceremonii na nowym poziomie, dorównującym najpopularniejszym trendom zagranicznym!

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Aktywne filtry

Najgorętszy hit sezonu - tablice powitalne

Tablice powitalne przywędrowały do naszego kraju ze Stanów Zjednoczonych. Teraz są one modnym dodatkiem do niemalże każdego wesela i stanowią miły gest skierowany w stronę gości. Dzięki tablicy każda zaproszona osoba ma szansę poczuć się wyjątkową i docenioną. Jest to niezbędny element aranżacji weselnej, dopełniający całość estetyki przyjęcia. Ważne, aby tablice powitalne były w stylu, w jakim organizowane jest całe wesele oraz łączyły się stylem i kolorystyką z winietkami dla gości, opisami stolików oraz ogólną aranżacją. Nasz sklep oferuje szereg takich tablic, które po ślubie stają się piękną i trwałą pamiątką na całe lata. Tablice zrobione są z najwyższej jakości materiałów, dlatego przetrwają wiele lat, a kolejno po przyjęciu można je zawiesić w salonie jako pamiątka po pięknym czasie. Tablice powitalne występują w wielu wariantach, mogą być one drewniane, szklane lub wykonane na wysokiej jakości przezroczystym materiale. W naszym sklepie znajdą Państwo różne tablice weselne, gwarantujemy, że będą one spersonalizowane i dostosowane do Państwa potrzeb.

Spersonalizowane tablice z imionami

Tablice wesele niemalże zawsze zawierają imiona Pary Młodej, datę zaślubin oraz podziękowanie lub powitanie dla zaproszonych gości. Wszystko uzależnione jest od Państwa woli. Dobrym pomysłem jest umieszczenie na tablicach weselnych powitania dla gości, aby kolejno na stolikach umieścić podziękowania dla każdego gościa, indywidualnie, na każdej winietce. Dla Państwa tablica staje się pamiątką na długie lata, a dla gości zaś winietka staje się elementem godnym zapamiętania. Tablice weselne zazwyczaj umieszczane są na zewnątrz przed salą, aby goście pierwsze co ujrzeli to powitanie dla nich, kolejno w sali najczęściej umieszczane są tablice z rozmieszczeniem gości przy stołach, które również powinny być w podobnym stylu. Tablice powitalne, jakimi dysponujemy, są najwyższej jakości, w różnych stylach zaczynając od tradycyjnych, przez nowoczesne po rustykalne, całkowicie dopasowane do Państwa potrzeb, ponieważ szczęście Pary Młodej to jedyne co się dla nas liczy.