talerzyki i podstawki pod obrączki ślubne

Obrączki są symbolem nie tylko zawartego małżeństwa, ale przede wszystkim miłości pomiędzy dwojgiem ważnych dla siebie ludzi. Z tego właśnie powodu, dla większości ślub jest jednym z najważniejszych i najbardziej wzruszających dni w życiu. Nic więc dziwnego, że pragniemy przygotować się do tej chwili, w każdym nawet najdrobniejszym szczególe. Oprócz zadbania o ubrania, salę weselną, gości, ważne jest także zadbanie o dekoracje. To te małe elementy złożone w całość tworzą niepowtarzalną i wyjątkową atmosferę tego ważnego dla nas dnia. Zapoznaj się z naszą ofertą talerzyków oraz podstawek pod obrączki ślubne.

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Zwyczaj nakazuje, aby podczas uroczystości zaślubin to świadek podał obrączki Parze Młodej. Jednak, aby nie podawał on ich po prostu na dłoni, warto zdecydować się na podstawki lub talerzyki na obrączki. Dzięki temu gest ten będzie wyglądał bardzo elegancko i z pewnością wpasuje się w ogólną stylistykę ślubu. Podstawki lub talerzyki mogą występować w różnych formach. Szeroki wybór tego typu weselnych dodatków oferuje sklep ŚlubneZakupy.pl

Jakie talerzyki lub podstawki pod obrączki warto wybrać?

W związku z rosnącym zainteresowaniem związanym z organizacją wesela i ślubu w stylu rustykalnym lub boho popularność zyskały podstawki na obrączki z naturalnego drewna. Jest to niezwykle ciekawa propozycja, która wielu kojarzy się z naturalnością. Z pewnością spodoba się wszystkim, którzy pragną, aby ich ślub odbył się w scenerii nawiązującej do natury i przyrody. Podstawka wykonana jest z naturalnego drewna, a subtelności nadaje jej skromna i delikatna kokardka jutowa.

To nie jedyna propozycja, jaką oferuje sklep ŚlubneZakupy.pl. Serce nie jednej Pary Młodej skradną ceramiczne talerzyki na obrączki ślubne. Ten niezwykły dodatek wykonany może zostać w wielu wersjach kolorystycznych i w wielu wzorach. Dzięki temu każda Para Młoda znajdzie dodatek idealny na swój ślub. Do wyboru mamy między innymi talerzyk z przepięknym, nasyconym wzorem kwiatowym pochodzący z kolekcji Barwy Jesieni. Zostanie on dodatkowo ozdobiony imionami Pary Młodej. Wszystkie nadruki nanoszone są za pomocą najnowszych technologii, dzięki czemu są trwałe i wyraźne.

Jednak to nie wszystko, ponieważ propozycje dla siebie znajdą również miłośnicy klasycznych bieli i delikatnych wzorów. Przykładem są podstawki pod obrączki ślubne z inicjałami. Ten oryginalny element w kształcie serca z imionami Pary Młodej stanie się nie tylko przepięknym dodatkiem podczas samego ślubu, ale również pamiątką na długie lata. Sklep ŚlubneZakupy.pl oferuje podstawki i talerzyki, które zawierają różne wzory imion lub inicjałów Młodej Pary.