organza, tiul, materiały

Trudno wyobrazić sobie dekoracje na ślub i wesele bez materiałów dekoracyjnych. Organtyna i tiul pięknie przystroją ławki w kościele, a satyna i poliester ozdobią klęczniki. Organza użyta do wywiązania kokard na krzesła ożywi dekorację sali weselnej, a bieżniki na stołach dodadzą jej elegancji. Tkaniny dekoracyjne z łatwością zawiesza się za pomocą uchwytów i magnesów samoprzylepnych, nawet na sufitach.

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Najlepsze materiały do dekoracji sali weselnej

Materiały dekoracyjne służą temu, aby sala weselna wyglądała dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy. Dekorowanie krzeseł i stołów to fundamentalna podstawa każdej aranżacji. Odpowiednio elastyczne organza oraz popularne tiule umożliwiają tworzenie ciekawych zestawień, także tych bardzo wymagających.

Organza, czyli sprawdzone i pewne rozwiązanie

Organza to zwykle cienka i przejrzysta tkanina świetnie sprawdzająca się przy tworzeniu dekoracji na stoły, krzesła, ławy kościelne, a nawet z powodzeniem wykorzystywana przy ozdabianiu samochodu wiozącego młodą parę do ślubu. Posiadamy w sprzedaży niemal każdy kolor organzy. Oferujemy materiał o różnej fakturze: gładki, twardszy pokryty brokatem lub dekoracyjnie obszyty. Organza na stół powinna być elastyczna i niezbyt gruba, aby nie stanowiła przeszkody dla gości weselnych. Z kolei przy ozdabianiu krzeseł, zasłon lub ław kościelnych lepszym rozwiązaniem może okazać się organza usztywniona. W naszej ofercie znajdą Państwo także eleganckie zdobione bieżniki na stoły, wykonane z przyjemnej w dotyku, cieniutkiej organzy.

Tiul dekoracyjny - elegancja w niskiej cenie

Innym popularnym i szeroko stosowanym materiałem jest tiul dekoracyjny. Może spełniać tę samą rolę co organza, czyli dekorować stoły lub krzesła. Ze względu na to, że jest przejrzysty można użyć go do stworzenia wymarzonych firan. Tiul to materiał elegancki i wysoce dekoracyjny. Stworzone przy jego użyciu aranżacje zachwycą gości weselnych i spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania pary młodej. Oferujemy tiule w szerokiej gamie kolorów.

Materiał ma strukturę drobnej siateczki. Po po cięciu nożycami nie strzępi się, więc nie wymaga obszywania. Materiały do dekoracji sali weselnej to nie tylko organza i tiul. Warto zwrócić uwagę na satynę dostępną w naszym sklepie. Satyna jest gładka i lśniąca, więc przyciąga spojrzenia gości. Aranżacje wykonane z jej pomocą są wytworne i mają charakter podniosły. Materiał ten, podobnie jak poprzednie, łatwo poddaje się obróbce.