dekoracje świetlne

Dekoracje świetlne to najnowszy trend, cieszący się coraz większą popularnością na weselach. Świecące dekoracje ślubne dodają uroczystości romantycznego i eleganckiego charakteru. Ponadto, doskonale komponują się z takimi akcesoriami ślubnymi jak sztuczne kwiaty, wiszące banery, płatki czy świeczniki, wazony i lampiony.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Świetlne dekoracje na wesele

Gra światłem jest zachwycającym i niekonwencjonalnym pomysłem, dlatego warto ją wykorzystać na swoim weselu. Dodatkowo fotograf pokocha ten klimat, przez co zdjęcia z przyjęcia będą magiczne i wyjątkowe, a to wszystko dzięki dekoracjom świetlnym. Tego typu dekoracje ślubne to strzał w dziesiątkę, robią piękne wrażenie na żywo oraz stanowią wspaniałą bazę do fotografii ślubnych. Przyjęcia zazwyczaj zaczynają się po południu, a po zmroku korzystając z dekoracji ślubnych, możemy zachwycić gości oświetleniem wewnętrznym, które nada bajkowego klimatu weselu. Sala, w jakiej odbywa się przyjęcie, nie musi być pałacem, ale dzięki złotej poświacie lampek i girland umieszczonych w strategicznych miejscach, może nabrać takiego charakteru.

Poleca się, aby delikatne dekoracje świetlne umieszczone zostały przy plakacie ślubnym, na stolikach gości, a największe skupisko świateł powinno znaleźć się przy stoliku Państwa Młodych. Mogą być to lampy LED lub klasyczne cotton balls, jednak Para Młoda to najważniejsze osoby na weselu, a ich obecność powinna zostać stosowanie zaakcentowana.

Dekorowanie światłem na weselu

Światło nadaje przyjęciu nutkę magii, tajemniczości, a ponadto stanowi niezłą rozrywkę dla gości. Moda na świetlne napisy przyszła do nas ze Stanów Zjednoczonych, to tam świetlne dekoracje używa się na szeroką skalę. Ustawiając napis LOVE w łatwo dostępnym miejscu, nie dość, że mamy klimatycznie oświetlone miejsce to dodatkowo nasi goście zapewne zrobią sobie tam zdjęcia, mogą Państwo również zorganizować tam sesję zdjęciową dla siebie i rodziny, możliwości są nieograniczone. Świetlne dekoracje subtelnie podkreślają każdy detal aranżacji wesela, niezależnie w jakim stylu je robimy. Gra światłem podkreśli urok każdego wystroju i nada mu magicznego klimatu, podkreślając piękno wszystkich wybranych dodatków.

Sklep Internetowy Ślubne Zakupy odpowiada na Państwa potrzeby, w asortymencie posiadamy napis LOVE, klasyczne, jak i kolorowe cotton balls, wiszące girlandy oraz podświetlane dodatki o najwyższej jakości.