kieszonki na sztućce z imionami

TYLKO U NAS - wyjątkowa propozycja na efektowne udekorowanie stołów weselnych. Sztućce ułożone w kieszonkach flizelinowych zawsze prezentują się elegancko. Teraz przygotujemy je specjalnie dla Was - wystarczy, że wybierzecie jeden z wielu fantastycznych wzorów i podacie nam Wasze imiona. Zachwyt gości i niezwykła dekoracja weselna gwarantowane! Podkreślcie indywidualny charakter uroczystości!

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-28 z 28 pozycji

Aktywne filtry

Szczegóły, które przyozdobią perfekcyjny stół weselny

Ślub to nie sama ceremonia. Ogromne znaczenie ma też wesele. Od jego dopracowania zależy efekt jaki zrobi na gościach cała uroczystość. Chodzi, więc o to, by impreza była dopracowana w najmniejszych szczegółach. Jednym z nich jest dekoracja stołów weselnych. Szczegółem, który pozwoli Młodym się wyróżnić są kieszonki na sztućce z imionami. Dlaczego warto je używać?

Czy kieszonki na sztućce są niezbędne?

Oczywiście, że nie. Tak samo jak wydawanie uroczystego wesela nie jest niezbędne. Niemniej, jeśli chcesz by TWÓJ DZIEŃ był idealny, to musisz zadbać o jego uroczystą oprawę. Kieszonki na sztućce z imionami mogą Ci w tym pomóc. Dlaczego? - Są jedyne w swoim rodzaju. Dzięki personalizacji imion Pary Młodej możesz być pewien, że wzór na nich jest unikatowy. - Są praktyczne. Dzięki nim nie ma mowy o tym, by goście szukali swoich sztućców. - Są eleganckim dodatkiem na stole. - Są dowodem na to, że zależy Ci, by impreza była dopięta na ostatni guzik. - Kieszonka to równocześnie serwetka. Może, więc przydać się do otarcia ust po posiłku... albo być świetną, personalizowaną pamiątką z uroczystości.

Jak wybrać kieszonki na sztućce z imionami?

Przede wszystkim musisz wybrać wzór. Zastanów się, co najbardziej będzie pasowało do motywu przewodniego uroczystości. Być może będą to subtelne różowe i fioletowe hortensje? A może bardziej będzie pasował świeży eukaliptus? Chyba, że lubisz być na topie. Wtedy, postaw na kieszonki z modnym wzorem boho. Później już została tylko personalizacja imion Pary Młodej. Wystarczy, że podasz wasze imiona lub inicjały oraz datę uroczystości. Resztą zajmiemy się już my! Oczywiście, pamiętaj by dać nam trochę czasu na realizację zlecenia.

Jak podjąć decyzję?

Na pewno zastanawiasz się teraz jak wybrać kieszonki na sztućce z imionami. Wszystkie nasze wzory są wyjątkowe i na tyle uniwersalne, że można dopasować je do wesela w każdym stylu. Najlepiej, więc będzie jeśli dobierzesz je do reszty oferowanych przez nas ozdób i dodatków - numerów na stoły, wizytówek i etykiet na butelki.