księgi gości - serduszka 3D

Księga wspomnień weselnych w nowym oryginalnym wydaniu - 3D.  Nietuzinkowa forma księgi na Twoim weselu zachwyci wszystkich gości. Dzięki różnorodnym wklejką, dopasowanym do kolekcji bez problemu znajdziesz resztę elementów by stworzyć spójną aranżacje Twojego wesela. Trójwymiarowe księgi do których można wrzucać podpisane drewniane serduszka, rewelacyjnie sprawdzają się na weselu! Goście docenią taką formę atrakcji, która po weselu zamieni się w piękną pamiątkę ze ślubu.

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Księgi gości serduszka 3D – nowy wymiar księgi gości weselnych

Księgi gości serduszka 3D to pamiątka z wesela w nowoczesnej trójwymiarowej formie. Dla gości będzie nie tylko znakomitą rozrywką, ale także sporym zaskoczeniem. Różni się od klasycznych ksiąg przeznaczonych na wpisy weselników – zamiast czarnych i białych  kartek w zestawie są urocze drewniane serduszka. Sposób na życzenia w takiej odsłonie spodoba się każdemu, kto lubi nieoczywiste rozwiązania. 

Nowożeńcy mogą ją wykorzystać jako element dekoracyjny wspólnego mieszkania – powiesić na ścianie lub postawić na regale. Będzie zawsze w zasięgu wzroku, przypominając cudowne momenty ze ślubu i wesela. To piękna, naturalna, urocza i sentymentalna pamiątka. Może służyć jeszcze do innego celu – w kryzysach małżeńskich sięgnij do wewnątrz drewnianej księgi, wyciągnij z niej serduszka i przypomnij sobie, jakie rady na zgodne pożycie wpisali goście. Przydatna opcja, prawda?

Jak wyglądają księgi gości serduszka 3D?

Księga gości serduszka 3D ma postać kwadratowych drewnianych ramek, w których umieszczono przezroczystą szybkę pleksi i wklejkę stanowiącą tło księgi gości. Wklejka daje szerokie możliwości personalizacji – jest idealnym miejscem na imiona Młodej Pary, datę ślubu oraz wybrany motyw graficzny. Najbardziej efektowne są jednak serduszka z podpisami, poradami i wpisami gości z długim stażem małżeńskim. Księga gości ma wymiary: 25,5cm x 25,5cm oraz głębokość: ok 3cm.Nieistotne, od której strony patrzysz na całość – wrażenie trójwymiaru jest piorunujące! 

Możesz wybierać spośród wzorów, w których główną rolę grają piękne kwiaty piwonii, urocze kolorowe polne kwiaty, gałązki eukaliptusa, błękitne sukulenty, wianek w stylu boho, bądź kolory jesieni. Każdy z nich tworzy niesamowity klimat korespondujący z tłem i serduszkami z jasnego drewna. W tym naturalnym otoczeniu imiona Nowożeńców prezentują się nad wyraz elegancko. Koniecznie wypróbuj tę nowość na swoim weselu, zaskocz gości pozytywnie, a dla siebie zyskasz gustowną i wartościową pamiątkę ze ślubu.

Jak postępować z księgą gości serduszka 3D?

Księga gości serduszka 3D została bardzo sprytnie zaprojektowana i skonstruowana. Pomalowane na biało ramki tworzą kwadrat, a wewnątrz niego jest sztywna karteczka z personalizowanym nadrukiem. Efekt głębi jest możliwy, dzięki wyjmowanej, transparentnej szybce plexi, przez którą widać wnętrze księgi w ramkach. Od góry trójwymiarowego produktu jest wycięty otwór, umożliwiający wrzucanie serduszek z życzeniami i intencjami ślubnymi. Ta intrygująca instrukcja obsługi na pewno zachęci weselników do szczodrego składania życzeń. 

Jest jednocześnie powrotem do dzieciństwa. Goście dostają do dyspozycji cienkopisy, za pomocą których dokonują wpisów. Jak w przedszkolu, ozdabiają drewnianą powierzchnię serduszka, a następnie je wrzucają do środka niczym pieniążki do skarbonki. Serduszek jest 50, więc jeśli planujesz wesele z udziałem większej liczby weselników, możesz dokupić je osobno – miejsca w księdze jest wystarczająco dużo! No chyba, że komuś się spodoba tak bardzo, że ozdobi więcej niż jedno serduszko. Księga gości serduszka 3D jest bardzo wciągająca i intrygująca. To jednocześnie dekoracja oraz oryginalna pamiątka z uroczystości weselnej.