Elegancja Złota

glowne-zlota-elegancja.jpg

Kolekcja w eleganckim kolorze złota zadowoli nawet najbardziej wymagających. Dekoracje weselne ze złotym kolorem w roli głównej. Wybierając spośród poduszki na obrączki, winietek, zawieszek na alkohol, serwetek, winietek, bieżników i wielu innych złotych ozdób na wesele, można stworzyć aranżację zachwycającą swoją elegancją. Jest to kolekcja dla wymagających, którzy z pietyzmem planują swój ślub.

Jest 47 produktów.

Pokazano 1-40 z 47 pozycji

Aktywne filtry

Złote dodatki na ślub i wesele

Złoto często nie jest wybierane jako motyw przewodni na przyjęciach, ponieważ kojarzy się z przepychem i powagą. Jednak nie jest to nic bardziej mylnego! Dzięki złotym dodatkom da się stworzyć wymarzone przyjęcie, doprecyzowane w każdym detalu, a do tego tworząc miejsce zaślubin ciepłym, przyjemnym i radosnym. Złote dekoracje ślubne będące motywem przewodnim przyjęcia świetnie sprawdzą się końcem lata i początkiem jesieni. Oczami wyobraźni można zobaczyć biżuterię odbijającą złote refleksy, suknie ze złotymi dodatkami oraz świeże kwiaty na stołach subtelnie współgrające ze złotem.

Lekkość wystroju dzięki złotym dekoracjom

Złoto bardzo lubi się z bielą. Jest to ponadczasowe połączenie, które weszło już na stałe w weselny kanon, jednak mało kto wie, że złoto świetnie łączy się z pastelami, nadając całości lekkości i świeżości. Połączenia bieli sukni Panny Młodej z pastelowymi kwiatami i złoto-białymi dodatkami tworzy aranżację nie do zapomnienia i stwarza romantyczny, weselny klimat.

Dbałość o szczegóły w najmniejszym calu

O co się zatroszczyć, aby wesele miało swój niepowtarzalny charakter? Nasze dodatki ślubne Państwu tego dostarczą. Przede wszystkim na przyjęciu należy zadbać o oprawę stolików, to tam goście spędzają najwięcej czasu. Poleca się udekorowanie stołów biało-złotymi dodatkami takimi jak serwetki, kieszonki na sztućce, bieżniki oraz podkładki pod talerzyki. Już te dodatki dadzą wydźwięk stylizacji przyjęcia. Najważniejsze jednak są winietki na stołach zapobiegające chaosowi na sali, co więcej w tym samym stylu poleca się umieścić numery na stolikach oraz menu weselne. Są to niezwykłe detale, które wzbudzą podziw gości, ponieważ aranżując stoliki w taki sposób, stworzą Państwo niesamowity klimat przyjęcia.

Chcąc podziękować gościom za przyjście, na każdym stoliku można umieścić kotyliony do przypięcia z imieniem i nazwiskiem osoby zaproszonej, które kolejno, po zakończeniu przyjęcia goście mogą zabrać do domu na pamiątkę. Wszystkie wymienione dodatki na wesele są dostępne w naszym sklepie, co więcej są stworzone w tym samym stylu, aby uczynić Państwa wesele niezapomnianym.