Prośby o bycie Rodzicem Chrzestnym

Prośby o bycie chrzestnym na ślub i chrzest 2w1 do kandydatów na rodziców chrzestnych powinny być zaskakujące, co ułatwii uzyskanie pozytywnej odpowiedzi. W Ślubnych Zakupach znajdziesz ciekawe pomysły oraz propozycje pytań dla kobiet i mężczyzn, których chcesz zapytać o zgodę o bycie chrzestnymi. Zdrapki i etykiety z pytaniem rozpoczynają się zwrotem grzecznościowym: Kochana Ciociu/Kochany Wujku, co zdecydowanie zachęca do zapoznania się z pytaniem od maluszka w imieniu jego rodziców, którzy zaplanowali obie uroczystości – zaślubiny i chrzest – w jednym dniu. Oba warianty pytań możesz dodatkowo zamówić w wersji spersonalizowanej lub pozostawić wariant uniwersalny. 

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Prośby o bycie rodzicem chrzestnym na ślub i chrzest 2w1 do chrzestnych

Prośby o bycie rodzicem chrzestnym na ślub i chrzest 2w1 są coraz częściej praktykowane, ponieważ coraz więcej par nowożeńców planuje połączenie uroczystości swoich zaślubin z chrztem swojego dziecka. Jeśli znalazłeś już odpowiednie osoby spełniające wymogi bycia chrzestnym, możesz je o to poprosić, korzystając z naszych sprawdzonych pomysłów. Polecamy zdrapki i etykiety, dzięki którym chrzestni na pewno nie odmówią podjęcia się odpowiedzialnej roli. W ofercie Ślubnych Zakupów znajdziesz uniwersalne pytania do obojga chrzestnych oraz takie z możliwością spersonalizowania, czy z uwzględnieniem płci rodzica chrzestnego. Różnią się kolorystyką i motywem graficznym, który jest odpowiedni do rangi łączonej uroczystości – ślubu i chrztu.
Uniwersalne karty z prośbą do rodziców chrzestnych ze zdrapką i etykiety samoprzylepne z pytaniem o zostanie rodzicem chrzestnym maluszka są ozdobione rysunkami kwiatów, maleńkich stópek oraz kołyski z baldachimem. Grafiki te są charakterystyczne dla poszczególnych kolekcji z gotowymi dekoracjami, akcesoriami i prezentami na chrzest i ślub razem. Największym zainteresowaniem Par Młodych z potomstwem cieszą się karty ze zdrapką, do których dołączona jest kraftowa koperta i element dekoracyjny w postaci skrzydełek aniołka, umożliwiających skuteczne odsłonięcie prośby o bycie rodzicem chrzestnym na ślub i chrzest 2w1. Pole ze zdrapką jest złote, co niewątpliwie dodaje karcie uroku i odświętnego charakteru. 

Jak poprosić o bycie chrzestnym na ślubie i chrzcie razem?

Jeśli nie wiesz, w jaki sposób poprosić członka rodziny, przyjaciela lub bliskiego kolegę o to, czy zostanie ojcem chrzestnym podczas łączonej uroczystości ślubu i chrztu jednocześnie, możesz skorzystać z naszych podpowiedzi. Proponujemy udać się do mężczyzny z butelką wina ze specjalnie przygotowaną na tę okoliczność etykietą samoprzylepną ze zdrapką bądź bezpośrednim pytaniem. Na pewno zgodzi się, aby poprowadzić twoje dziecko przez chrześcijańskie życie i dawać mu swoim postępowaniem wspaniałe świadectwo wiary. Jeśli nie mieszkacie w tej samej miejscowości, wyślij kandydatowi na chrzestnego kartę z ukrytą pod zdrapką prośbą. Przejeżdżając na Wasz ślub, z pewnością podejmie się pełnienia odpowiedzialnej roli taty chrzestnego. 
Jak jeszcze zachęcić Wujka, żeby odpowiedział twierdząco na prośbę o bycie chrzestnym na ślub i chrzest 2w1? W tym celu polecamy personalizację karty ze zdrapką lub etykiety samoprzylepnej na wino z pytaniem o zostanie chrzestnym. Jeśli poprosisz o to w imieniu niemowlęcia i dodasz imię ojca chrzestnego, receptę na sukces masz gotową! Słodki zwrot: Wujku i wymowna grafika z dziecięcymi stópkami w złotym kolorze dopełniają resztę – wybrany mężczyzna pozbędzie się wątpliwości. W przypadku, gdy twój bliski krewny lub przyjaciel jest zwolennikiem nurtu eko, spodobają mu się karty ze zdrapką i etykiety na wino w stylistyce naturalnej, natomiast gdy jest romantykiem – te, które czerpią inspirację z nurtu boho. 

Pytanie o bycie chrzestną – zdrapki i etykiety na ślub i chrzest jednocześnie

Z ciociami zadanie jest o wiele łatwiejsze, ponieważ kobiety silniej wszystko przeżywają i często podejmują decyzję pod wpływem emocji. Już sam fakt pojawienia się na ślubie będzie dla niej powodem do wzruszenia, a co dopiero bycie mamą chrzestną podczas łączonej uroczystości. Niezależnie od tego, czy wręczysz jej wino ze specjalną etykietą czy kartę ze zdrapką, na widok pytania w eleganckiej oprawie będzie pod wrażeniem. Personalizacja i bezpośredni zwrot grzecznościowy w imieniu bobasa sprawiają, że nie zawaha się z pozytywną odpowiedzią i będzie z radością wypełniać obowiązki spoczywające na matce chrzestnej.  Zdrapkę i etykietę możesz wybrać w dowolnym stylu, aczkolwiek najbardziej polecamy wybór motywu Białe Kwiaty.
Prośba o bycie chrzestną na ślub i chrzest 2w1 w odpowiedniej odsłonie graficznej nawet bez personalizacji nie rozstanie rozpatrzona negatywnie. Wybierz się w imieniu maluszka do dziewczyny i wręcz jej kartę ze zdrapką, pod którą ukryte jest pytanie lub podaruj jej ulubione wino z ukrytą na etykiecie zdrapką, a na pewno zgodzi się, aby zostać mamą chrzestną. Dzięki kolekcjom Białe Kwiate, Małe Stópki i Boho z gotowymi dekoracjami i prezentami, zadanie pytania o zostanie matką chrzestną jest proste. Przepiękne okolicznościowe grafiki pomogą w podjęciu decyzji na: TAK!  Ślub i chrzest w jednym dniu  to rozwiązanie, które spodoba się przyszłej mamie chrzestnej, ze względu na niższe koszty i możliwość uczestniczenia w dwóch ważnych uroczystościach.