Vintage

Ślub w stylistyce vintage z pewnością będzie niezapomniany! Wymaga on jednak wielkich przygotowań i umiłowania do szczegółów, bo to one własnie tutaj odgrywają największą rolę. Z naszych dekoracji uzupełnieniem Waszej stylistyki vintage będą: pudełeczka dla gości, podziękowania-pudełka na ciasto, księgi gości, kieliszki dla młodej pary , świece, świeczniki i wiele innych. Zobaczcie jak łatwo można uzyskać efekt jak na zdjęciu! Wszystkie zgodne z najmodniejsza w tym roku stylistyką vintage w nowoczesnym wydaniu!

Jest 39 produktów.

Pokazano 1-39 z 39 pozycji

Aktywne filtry

Dekoracje weselne w stylu vintage

W jaki sposób można urządzić niezapomniane dla wszystkich gości wesele? Przygotowując takie dekoracje, które będą eleganckie, a zarazem jak najbardziej wyjątkowe. Taka właśnie będzie stylistyka vintage, która pozwoli na połączenie nowoczesnych rozwiązań ze stylistyką z "dawnych lat". Efekt na pewno zachwyci każdego.

Dekoracje weselne w stylu retro

Ten nawiązujący do dawnych tradycji styl, zawiera tak ciekawy dla wielu osób pierwiastek retro. Można go wprowadzić na swoim weselu na wiele sposobów, czyli przez wiele elementów dekoracyjnych. Nawiązuje się tutaj do minionych dekad i charakterystycznych dla nich stylizacji oraz ozdób. Dekoracje weselne ślubne w stylu vintage retro to doskonała okazja pozwalająca nawiązać do stylu rustykalnego. Wtedy na sali powinny królować dekoracje związane z drewnem i roślinnością - przede wszystkim kwiatami takimi jak róże i piwonie. W stylu vintage powinny pojawić się takie barwy jak: beże, złoto, brudny róż oraz tzw. odcienie pudrowe.

Co powinno znaleźć się wśród weselnych dekoracji w stylu retro?

Powinny być to rzeczy oryginalne. Jedną z nich będzie na pewno tablica rejestracyjna z imionami Pary Młodej, ozdobiona kwiatami. Styl vintage pozwala również na bardzo ciekawe przyozdobienie stołów. Mogą się na nim pojawić wizytówki (wskazujące gościom miejsca), wykonane z krążków drewna. Inną niepowtarzalną opcją będą winietki pełniące jednocześnie rolę przypinki kotylionu, jak i trwałego prezentu dla gości. Dekoracje w stylu retro pozwalają także na przygotowanie różnorodnych elementów papierniczych - ozdobionych odpowiednimi motywami. Będą to: menu z potrawami weselnymi, zawieszki na wódkę czy też odpowiednie oznaczenia stołów. Na koniec weselnego przyjęcia bardzo miłym gestem staje się wręczanie gościom drobnym upominków.

W nawiązaniu do stylu retro mogą to być wykonane z tektury białe pudełeczka w kształcie serca z napisem "dziękujemy". Są one bogato zdobione kwiatowym ornamentem, ozdobione wstążką i pozwalają na umieszczenie w nich dowolnych drobiazgów, np. słodyczy. Wspólnym mianownikiem wszystkich tych dekoracji są: niewygórowana cena oraz precyzja wykonania.