Prezenty ślubne na pieniądze

Jedyne w swoim rodzaju pomysły, jak wręczyć pieniążki na ślub w prezencie dla Pary Młodej. Proponujemy piękne skarbonki, plakaty z miejscem na banknoty, jak i wiele więcej. Zobacz nasze unikatowe personalizowane upominki na pieniądze dla Pary Młodej! Dzięki takiej formie wręczenia pieniążków na ślub wyróżnisz się na tle innych weselników z białymi kopertami.

Jest 40 produktów.

Pokazano 1-40 z 40 pozycji

Aktywne filtry

Prezenty ślubne na pieniądze

Pieniądze to już od dawna najbardziej popularny prezent ślubny. Takie rozwiązanie ma swoje oczywiste zalety. Pieniądze nie są prezentem kłopotliwym. Nie trzeba zastanawiać się co wybrać, nie ma potrzeby transportowania ciężkich pudeł. Państwo Młodzi z kolei mogą ofiarowaną im gotówkę przeznaczyć na dowolnie wybrane przez siebie cele. Prezent taki jest więc zawsze dobrze dobrany i idealnie trafiony. Najczęściej gotówkę wręczamy w kopercie. Dzisiaj jednak nie zawsze taki sposób jej wręczania uważany jest za elegancki. Zdecydowanie lepiej jest włożyć je w coś ładnego. W ofercie naszego sklepu znaleźć można specjalne prezenty, w których umieścić można banknoty.

Pudełka na pieniądze na wesele – prosty i elegancki pomysł na prezent

Pudełka, które oferujemy, wykonane zostały z wysokiej jakości, jasnego drewna i same w sobie stanowią estetyczną ozdobę. Zostały dodatkowo bardzo estetycznie wykończone. Ich wierzch udekorowany został atrakcyjnym zdobieniem, a na wewnętrznej stronie pokrywy umieszczone mogą być dodatkowo życzenia dla nowożeńców. Warto pamiętać, że pieniądze to nie jedyna rzecz, która znaleźć może się w takim pudełku. Oprócz banknotów warto włożyć do niego również drobny upominek, jak czekoladki, figurka, albo innego rodzaju dekoracja. Odrobina kreatywności pozwala również wykonać taki drobny prezencik własnoręcznie, co zawsze stanowi pozytywne zaskoczenie dla Państwa Młodych. Takie drobne gesty są szczególnie istotne dzisiaj, kiedy sytuacja na świecie nie pozwala na organizację szumnych wesel, a więc nie zawsze są one dokładnie takie, jak życzyliby sobie tego nowożeńcy. Z całą pewnością wręczenie pieniędzy na prezent w takim właśnie pudełku to rozwiązanie o wiele bardziej eleganckie od wręczania ich sposobem tradycyjnym, czyli w kopercie.

Nie tylko pudełka – jak jeszcze można elegancko wręczyć pieniądze?

Estetyczne, eleganckie pudełka to oczywiście niejedyny pomysł na prezenty na pieniądze dla młodej pary. Można je wręczyć również w gustownie wykonanej skarbonce. Może mieć ona również formę drewnianego pudełka, albo być wykonana z ceramiki. W ostatnim czasie popularne są również skarbonki ramki, które łączą w sobie zalety sympatycznej pamiątki z przyjęcia weselnego z eleganckim opakowaniem na prezent. Niektórzy goście decydują się również na wręczenie prezentu w bardziej oryginalnej, niekonwencjonalnej, a czasem zabawnej formie. Dużą popularnością cieszą się na przykład nasze zestawy w stylu „zastrzyk gotówki”. Takie opakowanie na pieniądze na prezent może być świetnym pomysłem na zaskoczenie biorących ślub znajomych i przyjaciół.