świeczniki na stół weselny

Świeczniki szklane są niezbędnym elementem wystroju sali weselnej. Szklane lampiony ze świecą w środku są cudną ozdobą na wesele. Misy szklane są świetnymi świecznikami do świec pływających, a wiszące latarenki i bombki szklane sprawdzą się w ogrodzie. Niezwykłą dekoracją są podstawki pod świece, które odbijają ich światło.

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-26 z 26 pozycji

Aktywne filtry

Ozdobne świeczki i lampiony do dekoracji weselnych

Szkło jest materiałem eleganckim i uniwersalnym, dlatego chętnie wykorzystuje się jego potencjał przy aranżowaniu nastrojowego oświetlenia oraz do ozdób na stoły. Szklane świeczniki, lampiony i wazony tworzą nadzwyczajne kompozycje z niemal wszystkimi kolorami kwiatów oraz świec. Ozdoby ze szkła są gwarantem zachwycającego efektu końcowego.

Bombki szklane oraz inne świeczniki dekoracyjne.

Sklep Ślubne Zakupy oferuje najbardziej pożądane, sprawdzone i najchętniej kupowane ozdoby ze szkła. Wiszące bombki z powodzeniem wykorzystuje się je, jako oprawy dla dużych świec oraz drobnych, typu tealight. W pełni transparentne szkło dopełnia kompozycję, jednocześnie jej nie przysłaniając. Odbite refleksy świetlne ocieplają wnętrze, nadając mu niepowtarzalnego charakteru. Szklane bombki szczególnie atrakcyjnie wyglądają wypełnione wodą, na powierzchni której leniwie pływa tealight. Jest to prosta w przygotowaniu i elegancka aranżacja, zachwycająca każde, nawet najbardziej wymagające oko. Bombki ze szkła z powodzeniem mogą służyć, jako naczynia do kwiatowych kompozycji.

Bez względu na to, czy zamierzamy umieścić tam drobne bukieciki, czy też pojedyncze duże kwiaty efekt końcowy będzie wyjątkowo miły dla oka. Bombki posiadają uchwyt umożliwiający powieszenie na dowolnej wysokości. Jeśli w projekcie wystroju sali znajdują się świece, niezbędne okażą się odpowiednie świeczniki ozdobne na stół weselny. W naszej ofercie znajdują się klasyczne świeczniki na świece proste, ceramiczne podwyższenia na świece kuliste i pieńkowe oraz szklane, profilowane świeczniki dla wymagających klientów. Sprzedajemy szerokie wazony na duże świece, w pełni przezroczyste szklane świeczniki na nóżkach lub z atrakcyjnymi ozdobami w postaci imitacji tłuczonego szkła. Ciekawą propozycją są także szklane lampiony na świece z elegancką złotą oprawą. Jest to absolutny hit, jeśli chodzi o dekorację stołów weselnych.

Efektowne dodatki do dekoracji weselnych

W sklepie Ślubne Zakupy kupisz wszystko, co niezbędne, aby twoje aranżacje wyglądały olśniewająco. Posiadamy w ofercie gustowne podkładki pod świeczniki, wykonane z drewna, a także odbijające światło podkładki lustrzane lub przezroczyste, wykonane ze szkła. Zakupisz u nas przydatne stojaki oraz kolorowy piasek dekoracyjny.