księgi gości - plakaty

Księga wpisów gości weselnych to wspaniała pamiątka dla pary młodej. Plakat księga gości oprawiona w antyramę i powieszona w sypialni, codziennie będzie przypominać szczęśliwe chwile. Tradycyjna księga wpisów, ozdobiona motywem przewodnim wesela przetrwa lata, pozwalając w każdej chwili przypomnieć sobie najważniejszy w życiu dzień. Album na zdjęcia ślubne zapobiegnie ich zniszczeniu.

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Księga gości plakaty

Według nas pamiątkowe wpisy gości weselnych mogą przybierać różną formę. Im jest ona bardziej oryginalna tym bardziej zachęca gości do zamieszczania swoich podpisów, życzeń czy dedykacji, a sama pamiątka staje się bardziej wyjątkowa. Oferujemy więc księgi gości w postaci barwnych plakatów do kreatywnego ich ozdobienia przez uczestników wesela.

Wyjątkowa pamiątka zapewniająca gościom udaną zabawę

Nietypowa księga gości weselnych w formie plakatu z całą pewnością będzie stanowiła doskonałą atrakcję na weselu. Nie zawsze goście weselni chętnie dokonują wpisów do klasycznych pamiątkowych ksiąg. Niemniej jednak kiedy przybierze ona formę plakatu z piękną ślubną grafiką, to z pewnością zachęci nawet najbardziej opornych gości do wzięcia udziału w zabawie. Ta niezwykle oryginalna postać księgi pamiątkowej pobudzi kreatywność gości oraz będzie stanowiła udaną, pełną dobrego humoru zabawę. Plakat wzbogacony barwnymi wpisami czy odciskami będzie stanowił sentymentalną pamiątkę weselną na lata.

Atrakcyjna grafika z możliwością personalizacji

Obraz plakatu może mieć różną postać dającą mnóstwo możliwości jego zdobienia przez gości weselnych. Na przykład drzewko umieszczone na plakacie można udekorować za pomocą stempelków o różnych kształtach i kolorach (liści, kwiatków, ptaszków,) czy nawet odciskami dłoni, placów.

Inną propozycją obrazu plakatu jest wypełnienie jej sercami - miejscami na wpisy. Możliwości jest naprawdę dużo i zależą one od indywidualnych preferencji.

Nietypowa księga gości ma więc mnóstwo zalet, wśród których należy wymienić:

- atrakcyjny wygląd;
- bogactwo wzorów;
- wysoka jakość wykonania;
- możliwość personalizacji (imion Pary Młodej, daty ślubu);
- atrakcyjna cena.

Do księgi gości w formie oryginalnego plakatu polecamy dostępne w naszym sklepie: - wysokiej jakości ramy wytworzone z trwałego plastiku, posiadające czarne obramowanie oraz cienki plastik przypominając do złudzenia szkło; - tusze do odcisków lub stempli - łatwe do zmycia i dostępne w różnych kolorach.