Torty i ciasta - akcesoria

Warto zadbać o szczegóły na swoim ślubie. Eleganckim dodatkiem będzie zestaw do tortu weselnego składający się z dekorowanego noża i łopatki. Pudełko na ciasto dla gości będzie ciekawym dodatkiem ślubnym, który goście zapamiętają na długo. Piękna patera lub tortownica umożliwią eleganckie ułożenie ciast na stołach, a podkładki pod ciasto pięknie udekorują stół weselny.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Akcesoria do ciast i tortów weselnych

Ślub to ten wyjątkowy moment w życiu, w którym wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik. O ostatecznym efekcie tego wydarzenia decydują bowiem detale, które powinny podkreślić wyjątkowość każdej chwili. Dbając o to, aby wszystko na weselnych stołach stanowiło jednolitą kompozycję, i dodając do tego właściwe akcenty dekoracyjne, stworzymy atmosferę, którą wszyscy zapamiętają na długo.

Wyjątkowy tort to nie wszystko!

Moment pojawienia się tortu weselnego, to jedna z najważniejszych chwil podczas przyjęcia weselnego. Każda Para Młoda dba o to, by tort był nie tylko pyszny, ale też prezentował się wyjątkowo. Tu istotny jest każdy element i każdy dodatek, tak, aby tort weselnym robił dokładnie takie wrażenie, na jakim zależy Młodym. Nic tak nie podkreśla wzniosłości tej chwili, jak fontanny tortowe, które temu wydarzeniu dodają spektakularnego wyrazu. Takie akcesoria do tortu weselnego, w zależności od jego wielkości i wysokości, mogą mieć różne rozmiary, by ułatwić stworzenie spójnej kompozycji, w której nic nie przyćmi samego tortu, a jedynie podkreśli jego piękno.

Pamiątka na całe życie

Chwila, w której Młoda Para kroi tort to wydarzenie mogące na długo zapaść w pamięci, zwłaszcza, jeśli wzbogacimy je o detale, które pozostaną z nowożeńcami na całe życie. Takim niepowtarzalnym uzupełnieniem tego momentu mogą stać się noże i łopatki do tortu weselnego. Dostępne w pięknych kompletach noże i łopatki, to delikatny, ale znaczący dodatek, który będzie nie tylko efektowanie prezentował się na zdjęciach, ale też zrobi wrażenie podczas samego przyjęcia. Wybierając opcję z grawerem, pozostaną one cudowną pamiątką na długie lata.

Sposób serwowania i podania zawsze ma znaczenie

Pyszne, a jednocześnie niezwykłe słodkości, które z pewnością pojawiają się na weselnym stole, będą prezentowały się jeszcze lepiej, jeśli serwowane będą we właściwej oprawie. Aby o to zadbać, warto sięgnąć po efektowne podkładki pod ciasta/talerze oraz same talerze, idealnie dobrane do wystroju i klimatu całego przyjęcia. W zależności od potrzeb, wybierać można spośród wielu modeli. Niepowtarzalnym dodatkiem do popularnych w ostatnich latach candy barów będą łopatki, dzięki którym goście wygodnie skomponują swój zestaw pyszności. Przydadzą się także akcesoria do ciasta ślubnego, takie jak szczypce, ułatwiające sięganie po wybrane smakołyki. Stworzenie właściwej oprawy dla tortu weselnego i wszelkich słodyczy, mających osłodzić wszystkie cudowne chwile podczas przyjęcia ślubnego, to duże wyzwanie. Z naszą ofertą zyskasz piękne i niepowtarzalne dodatki, które idealnie podkreślą wyjątkowość tego wydarzenia.