Forever Together

Kolekcja Forever Together charakteryzuje się modnym kwiatowym wzorem w pięknej kolorystyce. Personalizowane dekoracje z pewnością podkreśą ważność przyjęcia. Idealnie do dekoracji stołu sprawdzą się winietki, bileciki, pudełeczka na upominki, ale także słodkości. Modny wzór kwiatowy wpisuje się w aktualne trendy ślubne. Zdecydowanie kolekcja Forever Together pasuje do przyjęcia w stylu glamour, boho, a także w jesiennym klimacie.

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Forever Together kolekcja na początek wspólnej drogi życia

Ślub i następujące po nim wesele to momenty, które Młoda Para planuje przez długi czas. Każdy detal jest poddawany szczegółowej analizie tak, by wspomnienia z tego momentu były jak najlepsze. Wśród dodatków ślubnych, które z pewnością zasługują na uwagę, znajdują się elementy kolekcji Forever Together.

Forever Together kolekcja ślubna - co oferuje?

Kolekcja ślubnych dodatków Forever Together to wyjątkowo stylowe elementy, wśród których znajdziemy m.in. zaproszenia, pudełka na obrączki, księgi gości, menu weselne, zawieszki na alkohol czy tabliczki na stół ułatwiające odnalezienie miejsc gościom. Możliwość zakupu wszystkich niezbędnych dodatków wśród przedmiotów z jednej serii sprawia, że uzyskanie jednolitej oprawy wydarzenia staje się wyjątkowo proste. Dodatkowo, jest to po prostu duża oszczędność czasu: dzięki możliwości złożenia pełnego zamówienia w jednym sklepie, przyszli małżonkowie mogą poświęcić więcej czasu na pozostałe przygotowania do tego wyjątkowego dnia!

Zaproszenia ślubne Forever Together - połączenie elegancji i nowoczesności

Personalizowane zaproszenia ślubne Forever Together dają wiele możliwości, jeśli chodzi o wybór poszczególnych opcji. Wysoka jakość wykonania w połączeniu z możliwością doboru m.in. rodzaju papieru czy koloru koperty sprawia, że każda Młoda Para może stworzyć dokładnie takie zaproszenia dla gości, o jakich marzyła. Ogromnym ułatwieniem jest również z pewnością możliwość wgrania pełnego tekstu zaproszenia i listy gości jednorazowo. W ten sposób Młoda Para oszczędza sporo czasu, który jest wyjątkowo cenny podczas gorączkowych przygotowań przedślubnych.

Dekoracje ślubne Forever Together

W kolekcji Forever Together znajdziemy także wysokiej jakości dekoracje ślubne i dodatki, które sprawią, że ten wyjątkowy dzień zapadnie w pamięć każdemu. Obok możliwości stworzenia dopasowanych do zaproszeń zawieszek na alkohol, poprzez personalizowane menu weselne dla par, które postanowiły przedstawić swoim gościom plan posiłków na wieczór, aż po tabliczki na stolik - wszystkie te elementy pochodzące z kolekcji Forever Together zapewnią spójność, jeśli chodzi o wygląd stołów, a także zaoferują wyjątkowo eleganckie wykończenie sali weselnej. Jednocześnie, niektóre elementy, jak chociażby tabliczki na stoliki czy świece pasujące wyglądem do całej kolekcji - spełniają nie tylko funkcję dekoracyjną, ale również praktyczną.

A na koniec - podziękowania dla gości weselnych Forever Together

Przyjęło się, że Młoda Para dziękuje swoim gościom za przybycie drobnym upominkiem. Kolekcja Forever Together także oferuje szereg możliwości w tym zakresie - od najprostszej karteczki z podziękowaniem, którą można ułożyć na talerzu każdej zaproszonej osoby, poprzez słodkości (krówki, ale również małe miody czy czekoladki), aż po nieco mniej typowe podarunki, takie jak... jo jo czy ciasteczko z wróżbą. Dzięki temu każda Młoda Para znajdzie coś, co z pewnością przypadnie do gustu im samym, a także gościom, a dodatkowo zmieści się w zakładanym budżecie.