pytania dla małej druhny i małego drużby

Pytania do małej druhny i małego drużby bez wątpienia uatrakcyjniają ceremonię zaślubin w kościele, urzędzie stanu cywilnego i w plenerze. Dzieci uwielbiają ślubne obowiązki, ponieważ czują się wyróżnione, że zasłużyły na taki zaszczyt. Chłopcy pilnują, aby we właściwym momencie dostarczyć Parze Młodej obrączki, natomiast dziewczynki z przejęciem i zaangażowaniem sypią kwiatki przez Państwem Młodym zmierzającym przed oblicze księdza lub kierownika urzędu stanu cywilnego, by złożyć przysięgę małżeńską. Mali drużbowie po przyniesieniu obrączek myślą, że są najważniejszymi osobami na ślubie i że to od nich zależy szczęście nowożeńców. Małe druhny uwielbiają sypać kwiatki w dniu ślubu, ponieważ mają założone piękne sukieneczki i cała uwaga gości skupiona jest na nich. Jeśli chcecie, aby dzieci wcieliły się w role małych druhen i drużbów, sprawdźcie pomysły na zadanie tego ważnego pytania, a możecie spodziewać się potwierdzającej odpowiedzi.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Pytania do małej druhny i małego drużby – drużyna Panny Młodej i Pana Młodego

Pytania do małej druhny i małego drużby o pełnienie obowiązków podczas ślubu powinny być pomysłowe i atrakcyjne, żeby mali kandydaci zgodzili się nieść obrączki i sypać kwiatki przed Parą Młodą. To dla nich ekscytujące, ale zarazem odpowiedzialne zadanie, więc należy odpowiednio ich na to przygotować. Najlepiej zrobić to za pomocą sprytnego pytania w atrakcyjnej formie, jak na przykład: podarowanie maluchom pluszowego misia ubranego w koszulkę z napisem: Czy będziesz sypać kwiatki na naszym ślubie? albo: Czy zostaniesz naszym ślubnym ochroniarzem?. Miś – oprócz pytania – ma na koszulce personalizację, czyli imiona dzieci, do których skierowana jest prośba oraz imiona Pary Młodej i datę ślubu. 

W jaki sposób można jeszcze zadać takie ważne pytanie do małej druhny i małego drużby? Podarujcie im zestaw prezentowy z pytaniem na wieczku albo kreatywną zdrapkę, pod którą kryje się prośba do małego drużby o noszenie obrączek, bądź prośba do małej druhny o sypanie kwiatków. Argumentem, który decyduje o powodzeniu misji szukania małych druhen i drużbów, jest dołączony do zdrapki czekoladownik. Niektóre dzieci mimo czekolady i zdrapki są niezdecydowane do potwierdzenia prośby, dlatego możecie ich przekonać specjalnym zestawem prezentowym z pytaniem o bycie druhną lub drużbą. Mając tyle możliwości na zachęcenie dzieci, szybko znajdziecie idealnych kandydatów do otrzymania tak ważnej funkcji na ślubie.

Zestawy prezentowe z pytaniami do małej druhny i małego drużby

Zestawy prezentowe z pytaniami zawierają sporo niespodzianek i drobnych upominków w środku. Co zawiera super zestaw VIP dla małego drużby – odpowiedzialnego człowieka od zadań specjalnych? Oczywiście prośbę o bycie drużbą zaakcentowaną czekoladowym cygarem, imprezowymi okularami, dwoma tabliczkami do zdjęć z symbolem przekreślonego aparatu i napisem: No photo, wielką muchą, przypinką vipowską, zestawem baniek mydlanych oraz lizakiem w kształcie głowy Batmana. Tyle atrybutów i gadżetów sprawi, że chłopiec w odpowiedzi na waszą prośbę potwierdzi gotowość do pełnienia obowiązków małego drużby podczas ślubu. Pytania do małej druhny i małego drużby razem z upominkami to świetny pomysł!

Jakie prezenciki pomogą przekonać małą druhnę do sypania kwiatków i niesienia welonu Panny Młodej podczas wesela? Pomysł ze zdrapką jest rewelacyjny, ale żeby mała księżniczka nie wahała się zbyt długo, w pudełeczku – oprócz zdrapki – znajdzie śliczną opaskę z biało-różowymi kwiatuszkami, trzy owocowe lizaczki w kształcie serduszek, zestaw do puszczania baniek mydlanych i rozpuszczalną gumę w dekoracyjnym woreczku z organzy. W innym zestawie prezentowym dziewczynka znajdzie puzzle, które po ułożeniu stworzą pytanie: Czy zostaniesz moją małą druhną? Puzzle są w kolorze różowym i mają piękny dekor kwiatowy. 

Zdrapki z pytaniem do małej druhny i małego drużby

Jak kreatywnie zadać pytanie o bycie małą druhną i małym drużbą, by zaciekawić maluchy i zachęcić ich do podjęcia się odpowiedzialnego zadania podczas ślubu? Odpowiedź brzmi: za pośrednictwem zdrapki! Po zdrapaniu warstwy zewnętrznej, dzieciaczki zobaczą prośbę od Młodej Pary. W podjęciu pozytywnej decyzji i zobowiązania się do objęcia funkcji drużbów, mogą pomóc drobne upominki: tajemniczy czekoladownik, stylowa biało-czarna mucha, przypinka z napisem królewicz weselny i grafiką korony, i wiele innych!

Największą frajdą jest jednak zdrapka, ponieważ już sam moment zdrapywania dostarcza wielu emocji – dzieci nie domyślają się, co zostało zakryte i chętnie dążą do odkrycia tajemnicy. Po zaspokojeniu ciekawości, są bardziej skłonne, aby potwierdzić swój udział podczas służby na rzecz Państwa Młodych. Niesienie welonu, sypanie kwiatków, pilnowanie obrączek – to czynności, które dostarczają maluchom wiele radości i ekscytacji. Obsadzenie dzieci w rolach małych druhen i drużbów jest powodem do rodzicielskiej dumy. Widok latorośli jako druhen i drużbów jest rozczulający!