Zaproszenia na Ślub i Chrzest 2w1

Zaproszenia na ślub i chrzest 2w1 to świetny sposób, aby powiadomić rodzinę i znajomych o planowanych dwóch uroczystościach w jednym dniu. Za pomocą pomysłowej i kreatywnej papeterii ze sklepu Ślubne Zakupy na pewno nie spotkasz się z odmową kandydata na gościa oraz podasz precyzyjne dane umożliwiające pojawienie się w odpowiednim czasie i miejscu na ślubie i chrzcinach. Do wyboru są rozmaite grafiki i warianty zaproszeń – do wypisania, uniwersalne i nowoczesne. Mają one przeróżne grafiki – symboliczną, modernistyczną i minimalistyczną oraz naturalną. Spośród tak wielu wariantów, na pewno wybierzesz, takie zaproszenia, których dostarczenie zaowocuje pozytywną odpowiedzią na twoją prośbę. Niezależnie od tego, czy chcesz zaprosić gości na ślub cywilny czy kościelny razem z chrzcinami, nasze zaproszenia to najlepsze rozwiązanie, ponieważ są uniwersalne i wymowne jednocześnie!

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Zaproszenie na ślub i chrzest 2w1 – jak przygotować?

Zaproszenia na ślub i chrzest 2w1 stają się coraz bardziej popularne, ponieważ Pary Młode z różnych względów organizują oba tak ważne wydarzenia jednocześnie. Najczęściej decyduje o tym wygoda, mniejsze koszty oraz skala przedsięwzięcia. Organizacja ślubu i Chrztu świętego osobno to podwójne wymogi materialne i logistyczne, dlatego warto wyprawić jedno przyjęcie zamiast dwóch. Przygotowania do ślubu i chrzcin razem należy rozpocząć od zaproszeń. Dzięki zaproszeniom możesz zawiadomić otoczenie o planowanych wkrótce odświętnych wydarzeniach. Nawet wybierając gotowe karty z zaproszeniem, goście odniosą wrażenie, że zaproszenie zostało przygotowane samodzielnie przez ciebie, ze względu na możliwość uzupełnienia wykropkowanych miejsc o osobiste informacje.

Spośród trzech różnych wariantów zaproszeń, trzeba uzupełnić dane wewnątrz kart o: imiona i nazwiska organizatorów zapraszających na podwójną uroczystość, lokalizację urzędu stanu cywilnego oraz kościoła i godzinę rozpoczęcia obu ceremonii, lokalizację lokalu lub sali, w których odbędzie się przyjęcie oraz prośbę o telefoniczne lub elektroniczne potwierdzenie lub odmowę udziału w ślubie i chrzcinach razem. Tak przygotowane zaproszenie na ślub i chrzest 2w1 dostarcza gościom niezbędnych informacji, zachwyca wyglądem i jest bardzo ekonomiczne. Do kart z zaproszeniami dołączone są kwadratowe koperty białe lub kraftowe do wyboru. W kompletach są zarówno zaproszenia, jak i koperty pakowane po 10 sztuk w jednym pakiecie. Wystarczy, że wybierzesz styl i grafikę karty, która najlepiej wpisuje się w twoje oczekiwania i gotowe!

Jakie zaproszenia na ślub i chrzest dwa w jednym?

Które z zaproszeń są odpowiednie, aby zaprosić gości na oba wydarzenia takie jak: ślub i chrzest jednocześnie? Proponujemy ci rozważenie wygodnych opcji graficznych i kolorystycznych w stylu minimalistycznym, naturalnym oraz boho. Wszystkie warianty z zaproszeń składają się z karty z zaproszeniem i koperty w liczbie 10 sztuk. Zaprojektowana przez nas kreatywna okładka ma na celu przyciągnąć uwagę kandydata na zaproszonego gościa, a uzupełnione przez ciebie wykropkowane miejsca dostarczają zaproszonemu niezbędnych informacji lokalizacyjnych, logistycznych i kontaktowych. Tak kompletne zaproszenia na obie uroczystości jednocześnie na pewno spotkają się z pozytywną odpowiedzią!

Zaproszenia na ślub i chrzest 2w1 to świetny patent na obniżenie kosztów przygotowania przyjęcia okolicznościowego z okazji ceremonii zaślubin i sakramentu Chrztu Świętego. Są pomocne w powiadomieniu o wyjątkowych wydarzeniach odpowiedniej liczby gości spośród członków rodziny, krewnych, przyjaciół i znajomych. Dzięki wymownym grafikom, wygodnym kopertom i niezbędnym informacjom możesz spodziewać się kompletu gości na ślubie i chrzcinach. Mało kto pozostaje obojętny wobec przygotowanego w taki sposób zaproszenia! Bogactwo wzorów i kolorów zdecydowanie ułatwia podjęcie decyzji o rodzaju podwójnego zaproszenia. Przygotowaliśmy je z myślą o najmodniejszej i bardziej tradycyjnej konwencji stylistycznej w wielu nurtach – minimalistycznym, eko i boho.

Zaproszenia na ślub i chrzest razem – motywy graficzne

W ofercie Ślubnych Zakupów znajdziesz wiele propozycji zaproszeń na podwójne uroczystości i przyjęcie okolicznościowe na cześć świeżo poślubionej Pary Młodej i ochrzczonego maluszka. Spośród najbardziej popularnych wariantów, polecamy zaproszenia w stylistyce rustykalnej, naturalnej i nowoczesnej. Okładki kart z zaproszeniem ozdobiliśmy stosownymi wzorami, które doskonale oddają charakter podwójnej uroczystości. Są to: kościółek i dziecięca kołyska, sylwetka Młodej Pary tulącej maleńkie dzieciątko oraz naturalne kompozycje florystyczne. Każda z kart jest zaprojektowana w odmiennym trendzie stylistycznym, więc każda para planująca podwójną uroczystość znajdzie odpowiednie zaproszenie dla siebie.

Zaproszenia na ślub i chrzest 2w1 oprócz różnorodnych wzorów graficznych mają również dominującą kolorystykę – beżową, biało-złoto-zieloną oraz czarno-białą. Tak wiele opcji do wyboru zdecydowanie ułatwia wybór właściwego zaproszenia. Do nowoczesnych zaproszeń czarno-białych w stylu minimalistycznym i nowoczesnym dołączamy kraftowe koperty, natomiast do pozostałych propozycji kolorystycznych – kwadratowe białe koperty w formacie 14 cm x 14 cm. Większość nowożeńców z maleńkim dzieciątkiem wybiera zaproszenia eko, na których znajdują się listki i gałązki w kolorze eukaliptusowym ze złotymi akcentami, ponieważ wariant ten jest najbardziej uniwersalny spośród naszych propozycji. Zaproszenia nowoczesne i romantyczne chętniej wybierają Młode Pary o zdecydowanych preferencjach stylistycznych.