ŚLUB I CHRZEST 2w1

Ślub i Chrzest 2w1 to świetny sposób na organizację jednego przyjęcia dla najbliższych z okazji dwóch ważnych wydarzeń w życiu nowożeńców – własnego ślubu i Chrztu Świętego potomka. Ślubne Zakupy to sklep, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować się do obu uroczystości. Mamy zarówno zaproszenia na ślub i chrzest razem, dekoracje i prezenty na ślub i chrzest 2w1, podziękowania dla gości za udział w obu ceremoniach oraz dekoracje na tort na ślub i chrzest dwa w jednym. Wszystkie dekoracje, papeteria i prezenty mają przepiękne okolicznościowe grafiki, charakterystyczne dla różnych kolekcji z gotowymi dekoracjami, akcesoriami i prezentami służącymi do samodzielnej i kompleksowej aranżacji niezapomnianego przyjęcia, takiego jak ślub i chrzest jednocześnie. 

Podkategorie

 • Zaproszenia na Ślub i Chrzest 2w1

  Zaproszenia na ślub i chrzest 2w1 to świetny sposób, aby powiadomić rodzinę i znajomych o planowanych dwóch uroczystościach w jednym dniu. Za pomocą pomysłowej i kreatywnej papeterii ze sklepu Ślubne Zakupy na pewno nie spotkasz się z odmową kandydata na gościa oraz podasz precyzyjne dane umożliwiające pojawienie się w odpowiednim czasie i miejscu na ślubie i chrzcinach. Do wyboru są rozmaite grafiki i warianty zaproszeń – do wypisania, uniwersalne i nowoczesne. Mają one przeróżne grafiki – symboliczną, modernistyczną i minimalistyczną oraz naturalną. Spośród tak wielu wariantów, na pewno wybierzesz, takie zaproszenia, których dostarczenie zaowocuje pozytywną odpowiedzią na twoją prośbę. Niezależnie od tego, czy chcesz zaprosić gości na ślub cywilny czy kościelny razem z chrzcinami, nasze zaproszenia to najlepsze rozwiązanie, ponieważ są uniwersalne i wymowne jednocześnie!

 • Prezenty na Ślub i Chrzest 2w1

  Prezenty na ślub i chrzest 2w1 mogą dostarczyć wielu zmartwień osobom, u których kreatywność nie jest mocną stroną. Mamy więc w zanadrzu propozycje, które są pomocne, jeśli nie masz pomysłu, co podarować Parze Młodej na podwójną uroczystość – ślubu oraz chrztu świętego w jednym. Prezenty możesz w łatwy sposób spersonalizować, aby stały się jeszcze bardziej wyjątkowe i odpowiednie do tak niecodziennej okazji jak łączony ślub Pary Młodej i chrzciny ich dzieciątka.

 • Dekoracje na Ślub i Chrzest 2w1
  Dekoracje na ślub i chrzest 2w1, które znajdziesz w ofercie sklepu Ślubne Zakupy pomogą Ci zaaranżować kompleksowy wystrój stołów podczas ślubu i chrztu jednocześnie. Są one praktyczne i bogato zdobione, dzięki czemu zaproszeni goście na obie uroczystości w jednym dniu będą zachwyceni. Papierowe akcesoria i gadżety mają przepiękne motywy graficzne charakterystyczne dla kolekcji gotowych dekoracji i prezentów ślubnych. Są to motywy na tyle uniwersalne, że pasują do obydwu uroczystości. Wśród dekoracji stołów nie może zabraknąć bieżników, obrusów, kieszonek na sztućce i papierowych serwetek. Jako dodatkowe ozdoby proponujemy świeczki i świeczniki w różnych wariantach dekoracyjnych. 
 • Tort 2w1 na Ślub i Chrzest
  Tort 2w1 na ślub i chrzest powinien znakomicie prezentować się, przyciągać uwagę zaproszonych gości oraz wyróżniać bohaterów łączonego przyjęcia ślubno-chrzestnego. Dzięki dekoracjom na tort, które znajdziesz w ofercie Ślubnych Zakupów, te cele są bardzo łatwe do osiągnięcia. Wykorzystując gotowe drewniane toppery i inne akcesoria, tort okolicznościowy zyskuje zupełnie inne oblicze. Dla wzmocnienia efektu zaskoczenia, weź pod uwagę również fontanny tortowe. W połączeniu z topperami tworzą idealny duet! Pomysłowe toppery możesz zamówić w dwóch wariantach – uniwersalnym i personalizowanym.
 • Podziękowania na Ślub i Chrzest 2w1
  Podziękowania na ślub i chrzest 2w1 to nie lada wyzwanie! Można na wiele sposobów okazać wdzięczność gościom, którzy pojawili się, by wspólnie z Wami świętować podwójną uroczystość. Najczęściej w formie podziękowania świeżo upieczona rodzina wręcza zaproszonym drobiazgi lub słodycze. Słodkie prezenty dla gości, które znajdziesz w Ślubnych Zakupach mają eleganckie i kreatywne opakowania, podnoszące atrakcyjność upominków. Łakocie możesz zapakować w transparentną lub kolorową torebeczkę strunową, wsadzić do pudełka w kształcie serca bądź wykorzystać w tym celu owijkę. Jakie prezenty nadają się na podziękowania? Są to: czekoladki mleczne, cukierki krówki i ciasteczka szczęścia z wróżbą. 
 • Szatki i gromnice do Chrztu
  Szatki i świece do chrztu zwyczajowo przynoszą rodzice chrzestni, gdy zaprosisz ich na przyjęcie z okazji chrztu, jak i podwójną ceremonię – ślubu i chrztu 2w1. Zgodnie z tradycją świecę-gromnicę do chrztu kupuje ojciec chrzestny, natomiast szatkę – matka chrzestna. Rodzice mają wiele obowiązków związanych z organizacją uroczystości sakramentu, więc chrzestni przyjmują na siebie zadbanie o ubiór dzieciątka i wyposażenie go w odpowiednie akcesoria do Chrztu świętego. Tak samo dzieje się w przypadku łączonego przyjęcia na okoliczność ślubu Pary Młodej i chrztu ich potomka. W Ślubnych Zakupach znajdziecie zarówno świece i gromnice oraz szatki z przepięknymi nadrukami i grafikami z możliwością spersonalizowania prezentu.
 • Prośby o bycie Rodzicem Chrzestnym
  Prośby o bycie chrzestnym na ślub i chrzest 2w1 do kandydatów na rodziców chrzestnych powinny być zaskakujące, co ułatwii uzyskanie pozytywnej odpowiedzi. W Ślubnych Zakupach znajdziesz ciekawe pomysły oraz propozycje pytań dla kobiet i mężczyzn, których chcesz zapytać o zgodę o bycie chrzestnymi. Zdrapki i etykiety z pytaniem rozpoczynają się zwrotem grzecznościowym: Kochana Ciociu/Kochany Wujku, co zdecydowanie zachęca do zapoznania się z pytaniem od maluszka w imieniu jego rodziców, którzy zaplanowali obie uroczystości – zaślubiny i chrzest – w jednym dniu. Oba warianty pytań możesz dodatkowo zamówić w wersji spersonalizowanej lub pozostawić wariant uniwersalny. 

Jest 46 produktów.

Pokazano 1-40 z 46 pozycji

Aktywne filtry

Ślub i Chrzest 2w1 – zaproszenia na ślub i chrzest razem

Ślub i Chrzest 2w1 to uroczystości, które nie mogą odbyć się bez zaproszonych gości. Aby zaproszenie nie spotkało się z odmową zaproszonego, proponujemy uniwersalne i gotowe zaproszenia do samodzielnego wypisania. Masz do wyboru przeróżne grafiki, które zdobią okładkę karty zaproszenia – począwszy od motywów kwiatowych po symboliczne oraz nowoczesne. Najbardziej popularnym wariantem są zaproszenia z listkami i gałązkami w kolorze subtelnej eukaliptusowej zieleni z kontrastującymi złotymi akcentami, jak napis: Zaproszenie czy geometryczne wzory. Są one na tyle uniwersalne, że pasują do charakteru obu uroczystości jednocześnie. Masz do wyboru jeszcze zaproszenia z nowoczesnym motywem konturów pary tulącej w ramionach dzieciątko oraz z motywem świątyni i kołyski dziecięcej w stylistyce boho. 

Wszystkie zaproszenia można samodzielne uzupełnić o dane identyfikacyjne, takie jak na przykład: kto zaprasza, na jakie uroczystości, data, godzina i miejsce wydarzeń o charakterze cywilnym lub sakramentalnym, dane lokalu, w którym odbywać się będzie przyjęcie oraz telefon kontaktowy do organizatorów ślubu i chrztu razem. Zaproszenia mają dołączone białe koperty w odpowiednim formacie, co sprawia, że można je elegancko wręczyć osobiście lub wysłać za pośrednictwem tradycyjnej poczty. W pakiecie dostajesz 10 sztuk zaproszeń i kopert, więc łatwo dostosujesz ilość potrzebnej papeterii do liczby osób, które zapraszasz na ślub i chrzest 2w1. To bardzo i popularne rozwiązanie. Bogate i różnorodne wzornictwo kart przyciąga uwagę i budzi zainteresowanie zaproszonych. 

Tort na ślub i chrzest dwa w jednym

Tak wyjątkowe okoliczności jak zaślubiny i chrzciny razem wymagają przygotowania specjalnego tortu i odpowiedniej oprawy. W Ślubnych Zakupach znajdziesz pomysłowe dekoracyjne toppery, dzięki którym oblicze tortu stanie się odświętne. Toppery są w dwóch wariantach do wyboru – uniwersalnym i personalizowanym. Zrobione są z jednego kawałka drewna lub papieru, w których wyfrezowane lub wycięte zostały okolicznościowe napisy i wzory graficzne. Jakie to napisy? Nazwisko nowożeńców oraz Miłość jest słodka. Z napisami zintegrowano wyjątkowe grafiki, takie jak: sylwetka pary z dzieckiem oraz zarysy serca w odsłonie konturowej lub geometrycznej. Toppery drewniane i lustrzane są bardzo popularne i chętnie wybierane przez Pary Młode planujące ślub i chrzest 2w1

Do tak strojnych i wymownych topperów warto dodać jeszcze jeden element dekoracyjny na tort okolicznościowy. Są to fontanny tortowe, które z powodzeniem zastępują tradycyjne świeczki tortowe. Race na tort, które możesz u nas zamówić są w bardzo atrakcyjnej cenie – płacisz raz, a zyskujesz 4 sztuki wyjątkowo spektakularnych ozdób na tort na łączone wydarzenia jak: ślub i chrzciny. Podpalając fontanny, twój tort okolicznościowy będzie zjawiskowo prezentował się na zdjęciach ze ślubu i chrzcin razem. Dla łatwiejszego serwowania tortu gościom, wykorzystaj zestaw, który zawiera łopatkę i nóż do tortu. Przyozdobiony w ten sposób tort zachwyci zarówno gospodarzy przyjęcia, jak i pozostałych gości biorących udział w tak istotnych wydarzeniach.

Dekoracje i prezenty na Ślub i Chrzest jednocześnie

Jakie dekoracje i prezenty przeznaczone do aranżacji ślubu i chrztu świętego jednocześnie możesz znaleźć w ofercie Ślubnych Zakupów? Są to detale zdobnicze i akcesoria, takie jak: bieżniki, kieszonki na sztućce, serwetki papierowe i flizelinowe, świece zapachowe i lampiony oraz świeczniki 2w1 – na tealight i świeczkę. A co z prezentami, jeśli nie chcesz wybrać się do Pary Młodej organizującej chrzest i ślub razem z pustymi rękoma? Podpowiadamy rozwiązanie idealne – kartkę z życzeniami na ślub i chrzest 2w1 oraz szkatułkę wypełnioną pieniędzmi ze specjalnymi przegródkami umożliwiającymi sprawiedliwy podział  środków na obie uroczystości jednocześnie. To świetny sposób, aby z prezentem trafić w gust, potrzeby i upodobania nowożeńców. 

Co do drobnych upominków z podziękowaniem za udział w tak istotnych wydarzeniach jak ślub i chrzciny razem, najchętniej wybierane są słodycze – krówki bądź mleczne czekoladki. W tej roli również znakomicie sprawdzają się ciasteczka z wróżbą w różnych odsłonach stylistycznych. Ciasteczko szczęścia ma charakterystyczny kształt półksiężyca, wewnątrz którego została ukryta karteczka z zawsze pozytywną przepowiednią dla gościa, a smakołyk zapakowany został w dekoracyjne opakowanie strunowe dla przedłużenia okresu przydatności do spożycia i lepszych walorów smakowych. Aby efektownie zapakować ciasteczko, możesz sięgnąć po opakowania przezroczyste z motywem białej koronki, kolorowe ze wzorem kwiatowym, lub zdecydować się na wybór etykiety dekoracyjnej.