słodycze do pudełeczek

Słodkie wspomnienia z uroczystości weselnej zapewnią również takie gadżety ślubne jak słodkości pakowane do pudełeczek. Dzięki czekoladkom, kolorowym migdałom w lukrze, pysznym cukierkom czy ciasteczkom z wróżbą, Twoi goście poczują się docenieni za obecność i zapamiętają ten niezwykły dzień na długo!

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Aktywne filtry

Słodycze do pudełeczek

Dzień zaślubin bez wątpienia zalicza się do jednych z najpiękniejszych oraz najważniejszych dni w życiu Młodej Pary. Magiczna uroczystość i szalone przyjęcie zwykle pozostaje w pamięci na całe życie. W związku z czym warto zadbać o drobne szczegóły by podkreślić wagę i magię tej uroczystości oraz w sposób wyjątkowy podziękować gościom za przybycie.

Oryginalny sposób podziękowań dla gości weselnych

W zasadzie tradycją jest obdarowywanie gości weselnych, w ramach podziękowania za udział w ceremonii ślubnej i weselu, drobnym słodkim upominkiem. Zwykle przybiera on formę ładnie zapakowanego zestawu ciast serwowanych podczas przyjęcia. Gest bardzo miły, ale za bardzo powszechny i oklepany. Warto nadać mu nieco oryginalności i zaskoczyć gości weselnych słodkim upominkiem w zupełnie innej formie. Wyjątkowe cukierki podziękowania dla gości weselnych będą idealnym rozwiązaniem.

Proponujemy różnego rodzaju słodkości, które będą doskonałym wyrazem wdzięczności za przybycie oraz sprawią, że goście zostaną mile zaskoczeni oraz na długo zapamiętają ten niezwykły dzień. W naszej ofercie znajdują się na przykład owocowe cukierki z uroczą grafiką serduszka czy żelki w kształcie czerwonych serduszek. W roli słodkich podziękowań sprawdzą się również dekoracyjne bezy lub czekoladowe pastylki oblane lukrem o delikatnie miętowym smaku w dwóch kolorach.

Ponadto oferujemy ekskluzywne migdały w czekoladzie i lukrze, które pakowane po 5 sztuk będą symbolizować: szczęście, długowieczność, bogactwo, cudowne dzieci oraz zdrowie. Migdały oblane są dwiema warstwami czekolady - najpierw ciemnej potem białej oraz słodkim lukrem w kolorze do wyboru: białym, różowym, niebieskim, złotym lub srebrnym. Eleganckie pudełka na cukierki weselne będą stanowiły ich doskonałe dopełnienie. Będą świetnym sposobem na dodanie magii owym podziękowaniom.

Cukierki podziękowania dla gości weselnych będą niezwykłym wyrazem wdzięczności za przybycie i wspólną zabawę. Będą tak zwaną wisienką na torcie na zakończenie magicznego dnia.