Podziękowania ślubne w ramce dla rodziców

Plakaty w ramce to piękne ślubne podziękowanie dla rodziców. Personalizowane plakaty ślubne sprawdzą się jako prezent dla mamy i taty od Pary Młodej. Plakaty wzbogacone są o modne grafiki, które wpisują się w aktualne trendy. Dzięki personalizacji będzie to niezwykła pamiątka ze ślubu.

Jest 57 produktów.

Pokazano 1-40 z 57 pozycji

Aktywne filtry

Oryginalne podziękowania dla rodziców - plakat z opcją personalizacji 

Podziękowanie dla rodziców to jeden z ważniejszych punktów każdego przyjęcia weselnego. Warto uświetnić ten moment za pomocą niewielkiego prezentu, który może zostać spersonalizowany, w zależności od preferencji Młodej Pary. 

Podziękowania w ramce to drobny, aczkolwiek chwytający za serce upominek. Wytłoczone kolory oraz delikatne grafiki sprawiają, że prezent ten będzie bardzo elegancki. Upominek można personalizować, dobierając imiona nowożeńców oraz datę ślubu. Zdanie zaczyna się od słów: Kochani rodzice dziękujemy Wam za..., po czym wypisano hasła opisujące uczucia oraz wdzięczność w przygotowaniu przyjęcia i przede wszystkim trudu włożonego w wychowanie. 

Nowoczesne podziękowania dla rodziców

Upominki mogą występować w różnych wersjach kolorystycznych, są dzięki temu dopasowane do całej stylistyki wesela. Nowoczesne podziękowania mogą być również nadrukowane na pudełku wypełnionym różami. To nietuzinkowy sposób na okazanie szacunku i wdzięczności najbliższym. W środku znajdują się piankowe róże, które są pamiątką na długie lata. Dodatkowo w treści zamówienia można wpisać imiona małżonków oraz datę zawarcia związku małżeńskiego. 

W kontekście nowoczesnych podziękowań można zdecydować się również na drukowany plakat ze wkomponowanym zdjęciem pary Młodej i sentencją dotyczącą miłości. Nad fotografią można umieścić ulubiony cytat lub motywy graficzne. Całość będzie prezentować się estetycznie, a zdjęcie zostanie wydrukowane na wysokiej jakości papierze. Gotowe zdjęcie można następnie oprawić i wręczyć rodzicom podczas uroczystych podziękowań. 

Eleganckie podziękowania dla rodziców

Plakat podziękowania dla rodziców zawiera wzruszające słowa, które skierowane są bezpośrednio do bliskich pary Młodej. Podziękowania na tle złotego lub srebrnego serca z chwytającą za serce sentencją. To idealny prezent dla osób przykładających dużą wagę do symboliki, a jednocześnie nie chcą znacząco zwiększać kosztów wesela. W naszej ofercie posiadamy także podziękowania z motywem krzyżówki, która została uzupełniona hasłami takimi jak: opieka, miłość, szczęście uśmiech. Oferowane przez nas plakaty projektowane są w kilku opcjach kolorystycznych, które można dopasować do kolorystyki i stylistyki danego przyjęcia. Można wybrać ulubiony kolor rodziców, aby sprawić im dodatkową przyjemność. 

Prezent można postawić na stoliku przeznaczonym dla rodziców państwa Młodych lub wręczyć podczas podziękowań na sali. Rodzice mogą zabrać upominek ze sobą oraz wyeksponować w domu. To pamiątka sentymentalna, a dzięki ramce można ją postawić w salonie, aby cieszyła oko na długo po weselu i powodowała przypływ wzruszających wspomnień. Podziękowania dla rodziców w ramce to drobny upominek i jednocześnie oryginalna pamiątka ślubu.

Personalizowany plakat - dostosuj prezent do swoich wymagań

Podziękowanie ślubne dla rodziców może być również w formie personalizowanego plakatu. Wówczas można umieścić na nim własne życzenia oraz zdjęcie, co sprawi, że drobiazg ten będzie bardziej osobisty. Plakaty zostały wzbogacone o estetyczną grafikę w delikatnych kolorach. Opcja personalizacji sprawia, że prezent jest dopasowany do konkretnego wydarzenia. Mamy w swojej ofercie również możliwość ekspresowego przygotowania upominków. To dobre rozwiązanie dla par, które nie lubią czekać lub z różnych względów niektóre kwestie związane z weselem załatwiają w ostatniej chwili. Z opcją ekspresowej realizacji zamówienie dotrze w jak najkrótszym czasie, a cała realizacja potrwa 1-3 dni. Tym samym prezenty dla rodziców można zamówić jeszcze w tym samym tygodniu, w którym odbywa się ślub i wesele. 

Podziękowania w ramce czy plakat dla rodziców to elegancki podarunek. Dzięki temu drobnemu, aczkolwiek efektownemu prezentowi, rodzice państwa Młodych poczują się docenieni w tym ważnym dniu. Sentencje zostały tak skomponowane, aby odzwierciedlać wdzięczność oraz szacunek do rodziców. Jednocześnie plakat ślubny na prezent personalizowany w kontekście nowożeńców jest prezentem uniwersalnym i zawsze będzie trafiony.