Sensual

Zmysłowa kolekcja z dodatkami, dekoracjami ślubnymi idealnie sprawdzi się na Waszym ślubie. Wzbogacona jest o delikatny kontur przedstawiający maki. Kolekcja Sensual sprawdzi się podczas wesela w dowolnym stylu, zarówno podczas ślubu glamour, jak i boho. Grafika prezentuje się subtelnie, a ozdoby wzbogacone o personalizację podkreślą ważność przyjęcia weselnego. 

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Aktywne filtry

Kolekcja ślubna Sensual – zmysłowe dekoracje i prezenty na wesele

Kolekcja ślubna Sensual to wszystko, czego potrzebujesz, aby samodzielnie zaaranżować wesele jak z bajki. Dzięki zmysłowej kolekcji Panna Młoda na własnym weselu może poczuć się jak księżniczka na balu wyprawionym na jej cześć. Motywem przewodnim są grafiki maków – ich kontury wypełniają narożniki dekoracji, akcesoriów i prezentów. W centralnej części nie ma dekorów, jest za to wystarczająco dużo miejsca na dodatek personalizacji. Pozostawiając tę przestrzeń pustą, zyskujesz efekt minimalistyczny i elegancki zarazem, a uzupełniając ją imionami, inicjałami i datą ślubu, możesz wyczarować uroczystość zaślubin i wesele w stylu boho lub glamour. Jedna kolekcja, a tyle możliwości!

Zmysłowe maki są utrzymane w pastelowym odcieniu, dlatego prezentują się wytwornie i adekwatnie do tak specjalnej okazji. Na ślub i wesele potrzebna jest oprawa, mająca na celu przyciągnąć uwagę otoczenia i wprawić gości w zachwyt . Dekoracje sali, stołów i drobne upominki z sensualnym sznytem sprawiają, że pełny entuzjazmu okrzyk: WOW! staje się realny. Drobiazgi dla weselników w podziękowaniu za udział w ceremonii zaślubin i zabawie weselnej są pomocne, aby móc uzyskać aprobatę nawet najbardziej wybrednych członków rodziny. Z kolekcją ślubną Sensual organizacja przyjęcia w najdrobniejszym detalu jest łatwa, niezależnie od wiodącej stylistyki i motywu przewodniego wesela.

Co zawiera kolekcja ślubna Sensual?

Motyw maków w pastelowej barwie pojawia się na każdym z elementów tworzących zmysłową kolekcję dekoracji, akcesoriów i prezentów na ślub oraz wesele. Są wśród nich zarówno gadżety do ozdabiania weselnej sali, stołów dla biesiadujących gości, jak i drobiazgi bądź łakocie, które można przechować na pamiątkę, zrelaksować się z ich pomocą, bądź po prostu skonsumować. Poszczególne warianty akcesoriów, dekoracji i prezentów mają nadrukowane imiona Państwa Młodych i datę zaślubin, albo pozbawione są personalizacji. Oba cieszą się zbliżoną popularnością – nowożeńcy chętnie wybierają sensualną kolekcję do aranżacji najważniejszego dnia na wspólnej drodze małżeńskiej.

Co dokładnie znajduje się w kolekcji ślubnej Sensual? Makowe printy występują na: zaproszeniach ślubnych personalizowanych, pudełku na obrączki, okładce księgi gości weselnych oraz instrukcji do niej, drewnianym opakowaniu prezentu dla świadkowej, oprawie albumu na zdjęcia ślubne, na planie stołów weselnych, wizytówkach personalizowanych, menu weselnym, na opakowaniach ciasteczek z wróżbą, na etykiecie świecy zapachowej, na papierkach krówek i czekoladek personalizowanych, na rozmaitych pudełeczkach na prezenciki dla gości, na fiolce baniek mydlanych i tablicy rejestracyjnej samochodu wiozącego Młodą Parę do kościoła lub na salę weselną. Nie ma w kolekcji elementu, na którym brakuje maków.

Personalizowana i uniwersalna kolekcja ślubna Sensual

Czym różnią się warianty z personalizacją od tych uniwersalnych? Decydując się na personalizację, twoja oprawa wesela staje się niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Na żadnym innym weselu, na którym również wykorzystane zostały sensualne dekoracje, nie spotka się identycznego wystroju. Dzieje się tak za sprawą etykiety imiennej, na której oprócz daty i określenia nazwy uroczystości, zamieszczone są imiona oraz inicjały przyszłych małżonków. Ciemniejszy odcień brązu z jasną obwódką na krawędziach stanowi idealne tło dla elementów personalizacji. Prosty font czcionki świetnie uzupełnia się z minimalistycznym dekorem pastelowych maków. 

Uniwersalna kolekcja ślubna Sensual również została przemyślana w najdrobniejszych szczegółach. Dużo przestrzeni między grafikami polnych kwiatów dodaje dekoracjom lekkości, świeżości i rzecz jasna – zmysłowości – jak na kolekcję Sensual przystało. Linia dekoracyjna jest zarazem kobieca i subtelna oraz prosta i nieprzekombinowana. Przygotowano ją z myślą o pozytywnym odbiorze przez płeć piękną na weselu oraz weselników płci męskiej. Wszystkie elementy tworzące kolekcję pasują do siebie i harmonijnie zgrywają się z kolorystyką i motywem przewodnim wesela, niezależnie od wybranego trendu w modzie ślubnej. Zmysłowa kolekcja jest dla każdego!