Panieński i Kawalerski 2w1

Panieński i Kawalerski 2 w 1 to kolekcja, w której znajdziesz pomysłowe dekoracje i prezenty umożliwiające samodzielną aranżację wspólnego przyjęcia panieńskiego i kawalerskiego. Wyróżnia ją spośród innych kolekcji wymowny motyw graficzny symbolizujący zaręczyny. Dłonie kobiety i mężczyzny są na tle gałązek eukaliptusa, co dodaje kolekcji naturalnego uroku. Znajdziesz w niej zarówno dekoracje sali czy stołów, jak i prezenty dla uczestników wieczoru panieńskiego i kawalerskiego 2 w 1. Jeśli organizujesz dla przyszłej Pary Młodej łączone przyjęcie, w Ślubnych Zakupach znajdziesz sprytne rozwiązania dekoracyjne, elegancką papeterię oraz trafione prezenciki dla dziewczyn i chłopaków wspólnie świętujących pożegnanie stanu cywilnego przyszłych Państwa Młodych. Wybór pomysłowej kolekcji niesie za sobą wiele zalet, spośród których najważniejsza jest oszczędność czasu i pieniędzy oraz neutralny, a jednocześnie bardzo wymowny motyw graficzny. Zaaranżowana w taki sposób sala bankietowa zyska oryginalnego wyglądu, przystrojone stoły nabiorą odświętnego charakteru, a drobne upominki dla gości umożliwią pozytywny odbiór panieńskiego i kawalerskiego razem. 

Jest 31 produktów.

Pokazano 1-31 z 31 pozycji

Aktywne filtry

Panieński i Kawalerski 2 w 1 – dekoracje i prezenty na łączone przyjęcie dla panny i kawalera

Panieński i Kawalerski 2 w 1 to łączone przyjęcie dla przyszłej Panny Młodej i przyszłego Pana Młodego z okazji pożegnania panieńskiego i kawalerskiego stanu cywilnego. Wspólna impreza dla panny i kawalera to świetny pomysł, żeby odstresować Państwa Młodych przed weselem oraz zintegrować gości weselnych. W Ślubnych Zakupach znajdziesz kolekcję z gotowymi dekoracjami, akcesoriami i prezentami, którą zaprojektowaliśmy z myślą o łączonej imprezie panieńsko-kawalerskiej. Na wszystkich elementach umieściliśmy grafikę z dłońmi kobiety i mężczyzny w momencie zaręczyn na tle naturalnych, zielonych roślinnych dekorów. Dzięki nim nie tylko sprytnie zaaranżujesz wystrój sali i stołów, ale także podziękujesz zaproszonym dziewczynom i chłopakom. 

Wśród dekoracji z motywem zaręczynowym nie mogło zabraknąć plakatu powitalnego, tabliczek rezerwacyjnych na stoliki, serwetek papierowych, winietek, zawieszek oraz ozdobnych etykiet na butelki z alkoholem. Motyw dłoni i eukaliptusowych gałązek pojawia się również na prezencikach dla wszystkich uczestników wspólnej imprezy. Dla przyszłych nowożeńców proponujemy prezenty o charakterze sentymentalnym, takie jak na przykład: księga na wpisy gości, album fotograficzny lub ramka na zdjęcie. Pozostałym świętującym Panieński i Kawalerski 2 w 1 rekomendujemy słodkie bądź praktyczne prezenciki, między innymi takie jak: zimne ognie w kształcie serca, mini świeczki sojowe, czekoladki mleczne, bombonierki oraz chińskie ciasteczka z wróżbą wewnątrz. 

Jak wygląda kolekcja Panieński i Kawalerski 2 w 1?

Projektując niezwykłą kolekcję z dekoracjami i prezentami na imprezę dla panny oraz kawalera, postawiliśmy na wymowną grafikę i dekory roślinne. Motyw jest spójny z różnymi trendami dekoracyjnymi i zarazem nawiązuje do tematyki ślubnej. Grafika na pierwszym planie przedstawia dłonie uchwycone w momencie oświadczyn z wykorzystaniem pierścionka zaręczynowego, natomiast narożniki są ozdobione subtelnymi gałązkami eukaliptusa. Całość prezentuje się elegancko, naturalnie i zmysłowo. Jeśli wyślesz tradycyjne lub elektroniczne zaproszenia z symbolem zaręczyn, goście na pewno nie odmówią udziału w łączonym wieczorze dla panny i kawalera. Niezwykła szata graficzna pojawia się także na pozostałych akcesoriach dekoracyjnych, a nawet na prezentach z podziękowaniem. 

Panieński i Kawalerski 2 w 1 to kolekcja, która od pierwszego spojrzenia ujawnia charakter świętowania. Panna i kawaler to podwójni bohaterowie przyjęcia, dlatego możesz ich jeszcze bardziej wyróżnić, stawiając na personalizowany wariant kolekcji. Na dekoracjach i prezentach nadrukujemy imiona przyszłej Pary Młodej, datę panieńskiego i kawalerskiego razem oraz dedykację. Panna i kawaler świetnie będą wyglądać w spersonalizowanych, odświętnych koszulkach z zaręczynowym motywem, natomiast gdy udekorujesz stoły imiennymi tabliczkami rezerwacyjnymi, wyznaczysz strefę poczęstunku dla zaproszonych dziewczyn i chłopaków. Uroczysty wygląd stołów podkreślają naturalne motywy roślinne w postaci listków i gałązek eukaliptusa, które zestawiliśmy z symbolem zaręczyn. 

Atuty kolekcji z gotowymi dekoracjami oraz prezentami na panieński i kawalerski razem

Wybór kolekcji z elementami dekoracyjnymi i prezentami ze wspólną grafiką na łączony wieczór panieński i kawalerski to bardzo dobra decyzja. Motyw dłoni w trakcie zaręczyn jest bardzo neutralny, dlatego spodoba się zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie. Ponadto grafika kolorystycznie pasuje do przyjęć tematycznych w różnych stylach, zarówno takich z wykorzystaniem modnych trendów dekoracyjnych, jak i tych ponadczasowych. Główny dekor jest utrzymany w pastelowej tonacji, natomiast naturalne, zielone detale dodają kolekcji lekkości i świeżości. Linia dekoracyjna z dłońmi i eukaliptusem się sprawdza, niezależnie od tego, czy organizujesz Panieński i Kawalerski 2 w 1 w sali bankietowej, czy w plenerze.  
Kolekcja jest uniwersalna i łatwo ją dopasujesz do tematyki czy kolorystyki przewodniej wspólnego wieczoru panieńskiego i kawalerskiego. Możesz wybrać całą kolekcję z motywem zaręczyn i eukaliptusa lub sięgnąć po jeden, lub kilka elementów dekoracyjnych, które ją tworzą. Goście będą zadowoleni, gdy otrzymają drobny upominek jako podziękowanie za udział we wspólnej zabawie. Szczególnie polecamy ciasteczka z wróżbą z etykietami z grafiką z kolekcji na łączony kawalerki i panieński. Pannę i kawalera z pewnością ucieszy księga na wpisy i życzenia gości, ponieważ mogą do niej zajrzeć w rocznicę ślubu i sprawdzić, który z gości obdarzył ich najlepszą radą. Natomiast eleganckie i sprytne rozwiązania dekoracyjne to gwarancja nietuzinkowej aranżacji sali i stołów.