Botanica


Kolekcja Botanica - najmodniejsza kolekcja dekoracji ślubnych i weselnych stworzona z myślą o nowoczesnych Parach Młodych z wyczuciem stylu i wysublimowanym gustem. Botaniczne motywy paproci i leśnej roślinności zostały ukazane w dwóch wydaniach - na ciemnym akwarelowym tle lub na białym. Złote litery nadają elegancji i nowoczesnego charakteru, a idealnie dobrane dodatki pozwolą stworzyć bajeczną i magiczną kompozycję na stole weselnym. Kolekcja Botanica idealnie wpisuje się w trend Jewel Wedding. Dzięki kolorystyce ciemnej butelkowej zieleni, granatu oraz złota świetnie wygląda w połączeniu z kolorami śliwką i bordo. To strzał w dziesiątkę na nadchodzący rok!

Jest 51 produktów.

Pokazano 1-40 z 51 pozycji

Aktywne filtry

Motywy roślinne na wesele

Motywy roślinne na ślub i wesele są popularne już od dawna. Wiele młodych par dokonuje takiego wyboru. Jednak pomimo szacunku dla tradycji, zawsze mile widziany jest powiew nowoczesności. Stąd właśnie botaniczny motyw paproci i roślinności leśnej z pewnością chwyci za serce pary, które pragną przełamać pewne schematy. To propozycja dla osób z wysublimowanym gustem.

Motyw nowoczesny, lecz uniwersalny

Kolory przewodnie kolekcji to butelkowa ciemna zieleń, granat i złoto. Motywy roślinności znajdują się na dwóch tłach - do wyboru - albo na bieli albo na tle ciemnym, akwarelowym. Dlatego ten motyw przewodni będzie odpowiedni zarówno dla osób, które wolą barwy jaśniejsze, jak i dla osób, które bardziej preferują barwy ciemniejsze. Dzisiaj nie ma już obowiązku organizować weselnej imprezy w kolorze bieli albo różu. Gusta są przecież różne, a najważniejsze jest to, jak swój najpiękniejszy w życiu dzień widzi młoda para i jakie rozwiązania uzna za najlepsze.

Ozdoby roślinne, czyli wisienka na torcie

Jeśli chodzi o organizację ślubu i wesela, wszystko zaczyna się od pomysłu, który prędzej czy później zaczyna nabierać realnych kształtów. Ważnym elementem, choć nie dotyczy on przebiegu samej ceremonii, są zaproszenia na uroczystość. To własnie w ten sposób goście dowiedzą się o terminie, miejscu i charakterze uroczystości. Warto wręczyć je odpowiednio wcześnie, a także zadbać, by i na nich znalazł się motyw przewodni. Dekoracje ślubne botaniczne to także bileciki z podziękowaniami dla gości, a także zawieszki na wódkę oraz pudełko na obrączki.

Podziękowania dla najbliższych

Motywy paproci i lasu powinny znaleźć się także na przedmiotach, które będą podziękowaniem dla najbliższych za pomoc w organizacji całej uroczystości oraz udział w imprezie. Bywa różnie, ale z reguły rodzice wnoszą swój wkład, często finansowy, w organizację wesela, dlatego podziękowanie musi być szczególne. Doskonałym pomysłem będzie zakup drewnianej skrzyneczki, w której swoje miejsce znajdzie dobrej jakości alkohol. Również zestaw zapachowy z botanicznym motywem zachwyci zarówno panie, jak i panów.