Powiedziałam Tak!

Kolekcja Powiedziałam Tak! jest zdecydowanie w stylu glamour. Wpisuje się w najnowsze trendy designerskie poprzez swoją nowoczesną grafikę i piękną kolorystykę. Motywem przewodnim kolekcji jest piękny pierścionek zaręczynowy z brylantem. Dodatkowo personalizację i napisy na produktach posiadają ozdobną czcionkę, która nadaje delikatności. 

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Kolekcja Powiedziałam TAK! – dekoracje i prezenty na wieczór panieński w stylu glamour

Kolekcja Powiedziałam TAK! to urocze i bardzo kobiece dekoracje na wieczór panieński oraz prezenciki dla dziewczyn biorących udział w pożegnaniu singielki. Wybierając kolekcję, możesz sprawnie i kompleksowo zorganizować szaloną noc dla przyjaciółki, która wkrótce wyjdzie za mąż. Są w niej zarówno dekoracje sali i stołów, jak i drobne upominki dla wszystkich uczestniczek przyjęcia. Prezenty i dekoracje są spersonalizowane, więc na żadnym innym wieczorze panieńskim się nie powtórzą. Łączy je wspólny motyw graficzny i akcenty imienne nadrukowane czcionką o ozdobnym charakterze, przypominającą odręczne pismo. Przyjaciółka i pozostałe dziewczyny na pewno będą zachwycone z niespodzianek! 

W kolekcji z motywem graficznym pierścionka zaręczynowego są prezenciki takie jak: lizaki, czekoladki mleczne z belgijskiej czekolady, ciasteczka szczęścia z wróżbą czy etykiety na mini szampany. Dla przyszłej Panny Młodej przeznaczone są albumy fotograficzne z kreatywnym wzorem na okładkach oraz księgi wspomnień wieczoru panieńskiego. Wśród dekoracji, które przydadzą się podczas aranżowania przyjęcia nie zabrakło pokrowców personalizowanych na krzesła. Tort na wieczór panieński również powinien mieć specjalną oprawę – opłatek na tort z kolekcji Powiedziałam TAK! nada wypiekowi uroczystego charakteru i wyróżni główną bohaterkę wieczoru panieńskiego.

Personalizowana kolekcja Powiedziałam TAK! na wieczór panieński

Kolekcja z pierścionkiem zaręczynowym podlega w stu procentach personalizacji. Niektóre dekoracje i prezenty mają etykiety imienne, a na kilku z nich personalizacja jest integralna. Imię kandydatki na żonę zostało wyeksponowane za pomocą nadruku imiennego czcionką w czarnym kolorze. Napis kontrastuje z motywem graficznym symbolizującym zaręczyny. Kolejnym elementem personalizacyjnym jest data przyjęcia w ścisłym damskim gronie oraz nadruk określający charakter spotkania dziewczyn. Identyczne napisy i grafiki widnieją na prezencikach i prezencie dla przyszłej Panny Młodej, a także na dekoracjach na wieczór panieński. Wybór personalizacji sprawia, że wystrój przyjęcia jest spójny.

Warto wykorzystać kolekcję Powiedziałam TAK!, by ostatnia noc singielki była jeszcze bardziej wyjątkowa! Bez obaw o trwałość nadruków! Dzięki metodzie sublimacji, napisy i grafiki są wyraziste, kontrastowe i odporne na działanie czynników zewnętrznych czy upływ czasu. Trwałość to atut, dzięki któremu pamiątkami z wieczoru panieńskiego przyszła Panna Młoda może cieszyć się długie lata. Zwłaszcza album ze zdjęciami oraz księga wspomnień wieczoru panieńskiego odegrają zasadniczą rolę podczas spotkania w rocznicę szalonej nocy z przyjaciółkami. Personalizacja ma jeszcze jedną kluczową zaletę – pomaga utrwalić w pamięci wyjątkową datę wspaniałej zabawy z dziewczynami.

Co wyróżnia kolekcję Powiedziałam TAK! na wieczór panieński

Na pierwszym planie dekoracji i prezentów z kolekcji zaprojektowano przeskalowany pierścionek zaręczynowy. Diamencik został wkomponowany w złotą obręcz okalającą palec. Żadna kobieta nie przejdzie obojętnie obok takiego elementu biżuterii wyeksponowanego podczas przyjęcia. Efekt glamour gwarantowany! Subtelną kobiecość i elegancję, którymi cechuje się symbol zamążpójścia docenią wszystkie uczestniczki wieczoru panieńskiego. Nie ma bardziej wymownego symbolu kojarzącego się z zawarciem związku małżeńskiego niż pierścionek zaręczynowy z brylantem. Mimo sporej liczby procentów w kolorowych drinkach, dziewczyny zapamiętają imprezę na długo!

Wewnątrz symbolicznego pierścionka zaręczynowego jest sporo miejsca na personalizowane nadruki. Imię głównej bohaterki, data i nazwa okoliczności doskonale uzupełniają motyw graficzny. Podwójne wyróżnienie wizualne i zaakcentowanie wyjątkowości wieczoru działa na kobiety jak magnes. Przyszła Panna Młoda będzie zachwycona i dumna z takich dekoracji i prezentów, a pozostałe uczestniczki odczują zazdrość. Przepiękny symbol zamążpójścia mieni się jak naturalny pierścionek zaręczynowy, ponieważ jest utrzymany w kolorystyce złota z metalicznym połyskiem. Powiedzenie: tak z kolekcją Powiedziałam TAK! jest naturalne, odpowiednio odświętne i pasujące do okoliczności.