ATRAKCJE I ZABAWY

Goście weselni nie mogą się nudzić! Aby zapewnić im dodatkowe atrakcje, warto zadbać o gadżety do dobrej zabawy. Zestawy z rekwizytami do zdjęć rozruszają Waszych najbliższych i ułatwią im pozowanie do zdjęć, a śmieszne okulary czy tabliczki rozluźnią atmosferę. Atrakcje dla gości, takie jak bańki mydlane lub ankiety do wypełnienia urozmaicą zabawę i sprawią, że Wasi goście będą się fantastycznie bawić. Zabawy i gry weselne rozbawią Waszych najbliższych, dzięki nim będą się cudownie bawić na Waszym weselu do białego rana!

Podkategorie

  • Fotobudka na wesele

    Jeśli szukacie nietypowych i zwariowanych dodatków ślubnych, nie możecie zapomnieć o fotobudce! Tego typu gadżety weselne to sposób na uwiecznienie niezapomnianych chwil, do których będziecie mogli wracać kiedy tylko zechcecie. Obdaruj swoich gości zestawem zabawnych tabliczek i naklejek, a następnie zaproś ich do pamiątkowych, wesołych i kolorowych zdjęć!

  • Atrakcje i zabawy

    Nie pozwólcie, aby Wasze wesele było nudne! Zapewnijcie gościom rozrywkę nie tylko w postaci tańców, ale także wesołych zabaw, które przysporzą wszystkim mnóstwo śmiechu. Taniec z kotylionami, Złote rady małżeńskie czy Quiz weselny to gry, w których mogą uczestniczyć wszyscy weselnicy. Nie brakuje też zabaw dla Pary Młodej: Test zgodności małżeńskiej, Małżeńskie obietnice czy Test wiedzy o sobie nawzajem - tego rodzaju gry zawsze podobają się gościom! Gry i zabawy sprawią, że goście zapamiętają Wasze wesele na długo!

Jest 42 produktów.

Pokazano 1-40 z 42 pozycji

Aktywne filtry

Gadżety na ślub i wesele dla gości weselnych – gwarancja udanego wesela

Gadżety na ślub i wesele dla gości weselnych to jeden ze sposobów gwarantujących udaną zabawę weselną do białego rana. Zamiast dopłacać za usługę wodzireja, zapewnij weselnikom atrakcje i rozrywki w formie gier, zabaw, czy rekwizytów do fotobudki. Śmiechu i pląsów będzie co niemiara, a sesja zdjęciowa w fotobudce spodoba się wszystkim. Każdy zechce zrobić sobie zdjęcie w gigantycznych okularach, różowych ze szkłami w kształcie serduszek, czy meloniku bądź z wąsami. Gry i zabawy weselne integrują gości, podkręcają atmosferę, a także odkrywają, na ile zaproszeni uczestnicy wesela znają Parę Młodą. 

Wybierając dodatkowe atrakcje, zapewniasz dobrą zabawę, radość i szampański nastrój, a także wyzwalasz w gościach kreatywność oraz pomysłowość. Chętnie przyłączą się do weselnych aktywności, niezależnie od tego ile mają lat. Choć utarło się, że duża liczba młodych gości gwarantuje zabawę do świtu, to również starsi goście są pełni werwy i biorą udział w grach i zabawach. Zwłaszcza ci bardziej doświadczeni stażem małżeńskim weselnicy, są pomocni w udzielaniu rad i podpowiedzi w testach zgodności. Wesołe zdjęcia z fotobudki świetnie wyglądają w weselnym reportażu, czy pamiątkowym albumie, ale również wklejone do księgi pamiątkowej z wesela. Im więcej gadżetów na ślub i wesele dla gości weselnych zapewnisz, tym bardziej udane będzie wesele.

Gadżety na ślub i wesele dla gości weselnych – rekwizyty do fotobudki

Gadżety na ślub i wesele dla gości weselnych w postaci rekwizytów do fotobudki to świetna inicjatywa i popularny trend weselny. Rekwizyty mają różne formy – najczęściej na długim kiju osadzone są meloniki, wąsy, tiara, okulary, pierścionek zaręczynowy, uwodzicielskie usta, czy kocie wąsy. Przyłożone do twarzy gwarantują nieziemski efekt, zwłaszcza gdy atrybuty kobiece są zakładane przez mężczyzn i na odwrót. Zestawy z zabawnymi tekstami na tabliczkach to świetny pomysł na sesję Młodej Pary w trakcie wesela, podobnie jak tabliczki ze śmiesznymi naklejkami, czy charakterystyczne dla policyjnego przesłuchania.

Miłość przez różowe okulary, korona, czy uszminkowane usta spodobają się uczestniczkom wesela, a wąsy, meloniki i brody – uczestnikom. Ciekawą alternatywą zdjęciową dla fotobudki są lampiony i zimne ognie w kształcie serca. Wychodzą zjawiskowo na nocnych fotografiach. Gdy masz wesele w plenerze, nad jeziorem, skorzystaj z okazji puszczając na wodę pływające kwiaty. Nowoczesne lampiony są kolorowe i podświetlone tealightem, więc efekt na zdjęciach jest piorunujący. Lampiony w torebeczkach mają wycięte otwory – ustawiając je na alejce prowadzącej do namiotu ślubnego, stworzysz niesamowicie romantyczny i zmysłowy klimat.

Gadżety na ślub i wesele dla gości weselnych – atrakcje i zabawy

Gadżety na ślub i wesele dla gości weselnych w formie gier zespołowych, czy testów, to doskonała forma rozrywki podczas wesela i świetny przerywnik w pląsaniu na parkiecie. Biorąc udział w grach, weselnicy mogą pomóc na pełnej wybojów drodze małżeńskiej, wpisując rady i przemyślenia. Wiele śmiechu jest też przy testach zgodności i testach wiedzy o sobie samych. Nowożeńcy odpowiadają na pytania dotyczące przyzwyczajeń i reakcji drugiej połówki na życiowe sytuacje, a następnie odpowiedzi żony są porównywane z odpowiedziami męża. Dochodzi wtedy do wielu zabawnych pomyłek i pierwszych wpadek. Gry są świetne na przełamanie pierwszych lodów.

Salwy śmiechu już od samego wejścia na salę weselną przyposprzy regulamin wesela. Został spisany w formie dowcipnych wytycznych. Spełniając wszystkie paragrafy, goście muszą zadbać o dobrą atmosferę podczas wspólnego celebrowania ślubu Pary Młodej. Znajdują się tam instrukcje, co należy zrobić podczas awaryjnych zdarzeń, jak na przykład: pusty kieliszek, rozlana wódeczka oraz tańce z własną małżonką. Są specjalne zasady, co należy zrobić w przypadku malkontentów, czy pojawienia się na weselu w złym humorze, a także sygnały świadczące o zakończeniu zabawy. Regulaminy wesela to przydatne gadżety na ślub i wesele dla gości weselnych.