planery ślubne

Planer ślubny pozwoli zorganizować w prosty sposób Wasze wesele marzeń! Umieszczone wewnątrz informacje, zdjęcia, miejsce na samodzielne wypełnienie z pewnością sprawi, że zaplanowanie najważniejszego dnia w życiu będzie przyjemne. Nasze planery posiadają okładki wzbogacone o modne wzory graficzne, które wpisują się w najnowsze trendy ślubne. Wnętrze planera podzielone jest na poszczególne działy, które krok po kroku wskazują na to, jak zabrać się za zorganizowanie wesela. 

Jest 95 produktów.

Pokazano 1-40 z 95 pozycji

Aktywne filtry

Planery ślubne – ślub pod kontrolą

Planery ślubne to inaczej notesy, dzięki którym rozplanujesz wymarzoną ceremonię ślubną i wesele w najdrobniejszych detalach. Znajdziesz w nim aż 224 kartki wypełnione tabelkami i wykropkowanymi miejscami, a nawet kalendarz ślubny! Planer poprowadzi cię przez wszystkie etapy organizacji ślubu i wesela. Nawet, gdy masz wykupioną usługę wedding plannera, wyjątkowy notes pozwoli na bieżąco kontrolować wszystkie kroki. Ma poręczny format A5 i grube rolki, dzięki którym możesz do woli obracać kartki i wertować planer w poszukiwaniu konkretnego zapisu. Notes działa jak profesjonalna ślubna asystentka, zastępując świadkową, przyjaciółkę, wizażystkę i projektantkę. Planer to absolutne must have Młodej Pary!

Planer, dzięki okładce z personalizacją staje się wyjątkowym notesem, a dzięki podpowiedziom na poszczególnych kartkach jest wręcz niezastąpionym gadżetem w samodzielnym planowaniu najważniejszego dnia. Organizer, segregator, notes, notes – to po prostu multifunkcjonalne narzędzie w rękach Państwa Młodych. Możliwość notowania wszystkiego pomoże pamiętać o wszystkim – o kolejnej przymiarce sukni, o spotkaniu z DJ-em i fotografem oraz kierowcy, który będzie rozwoził gości po zakończonym weselu. Notes ślubny sprawi, że misja: ślub i wesele nie skończy się katastrofą, goście będą zadowoleni, a Para Młoda odetchnie z ulgą. Musisz go mieć!

Uniwersalne i personalizowane planery ślubne

Poszczególne warianty notesów ślubnych mają przeróżne motywy graficzne na okładkach. Dostajesz do wyboru opcję uniwersalną lub personalizowaną. Na tej bez personalizacji widnieje napis: Planer ślubny i przepiękna grafika związana z naturą bądź symboliką weselną. Na wersji spersonalizowanej, oprócz podpisu i dekoru, znajdują się imiona Państwa Młodych i data uroczystości zaślubin i wesela. Obie okładki są godne uwagi, dlatego z pewnością wybierzesz taką, która wpisuje się w twój gust. Notes będzie świetnie prezentował się na regale wśród innych pamiątek ślubnych – albumów na zdjęcia ślubne, księgi gości weselnych, czy fotoksiążki ślubnej.

Wybierając wariant personalizowany, masz pewność, że u żadnego ze znajomych nie obejrzysz identycznego planera na ślub. Na tle cudownych kwiatów, roślin, czy weselnych symboli, imiona nowożeńców wyglądają szczególnie. Nawet, gdy zdecydujesz się umieścić na okładce same inicjały Pary Młodej, efekt będzie zachwycający. Napisy wykonane są ozdobnymi czcionkami z połyskiem złota i mienią się, sprawiając, że planer zyskuje sznyt glamour. Wyjątkowy segregator ma nie tylko niepowtarzalny look, ale także jest bardzo odporny na zniszczenie. Nadruki personalizowane, dzięki metodzie sublimacji, nie blakną, są wyraziste i trwałe. Planując zamówienie opcji personalizowanej, pamiętaj, że realizacja trwa odrobinę dłużej. 

Motywy graficzne planerów ślubnych

Planer ślubny z kolekcji ślubnej ma motyw graficzny wspólny z całą linią dekoracyjną, czyli dekoracjami, akcesoriami i prezentami, które ułatwiają kompleksową organizację wesela. Są do wyboru poszczególne wzory: Special Day, Aksamitne Złoto, True Love, Wedding Dress, Flower Power, Story of Us, Pure Harmony, Vintage, Obrączki, Geometric Dream i Różowa Akwarela. Mają one wspólną kolorystykę i detal dekoracyjny – kwiaty, rośliny, czy kształt geometryczny ze złoceniami. Jeśli nie zamierzasz wybierać dekoracji z gotowej kolekcji, postaw na warianty takie jak: Queen& King, Ona i On, Biel i Zieleń, Cindarella, czy Elegancja. Są na nich przeróżne wzory związane z tematyką ślubną i weselną.

Efektowne okładki planerów ślubnych są jak wisienka na weselnym torcie – znakomicie dopełniają wartość notesów. Ich cenna zawartość to detale związane z okresem przygotowań do ceremonii zaślubin i ogarnięciem całej logistyki weselnej. Poszczególne kartki nie pozwalają zapomnieć o niczym, prowadzą za rękę i krok po kroku poprowadzą was do momentu przysięgi ślubnej. Planer ma dodatkowy bonus – jest sentymentalna pamiątką, którą można dzielić się z rodziną i przyjaciółmi. Okres planowania wesela to najbardziej stresujący i wymagający etap w dorosłym życiu. Mając do dyspozycji, wyjątkowy segregator ślubny, wyzwanie staje się mniej skomplikowane w realizacji. Sprawdź sama!

Ślub to według wielu osób najpiękniejszy dzień w życiu. Uroczyste ślubowanie zakochanych sprawia, że staja się oni nierozłączni, a dalsze ich życie upływać będzie wspólnie. Ślub oraz przyjęcie weselne wiąże się z mnóstwem zadań, które należy wykonać, aby ten szczególny dzień był prawidłowo zorganizowany i żadna nieprzewidziana sytuacja nie wpłynęła negatywnie na jego przebieg.

Jak ułatwić sobie organizację ślubu?

Co sprawi, że żaden szczegół nie umknie uwadze pary młodej i będą oni mogli celebrować własny ślub wraz z zaproszonymi gośćmi? Sposobem na dobrze zorganizowany ślub i wesele są planery ślubne panny młodej. Czym jest planer ślubny? Jakie informacje można zawrzeć w planerze? Planer ślubny to specjalny notes, w którym umieszczać można informacje dotyczące organizacji ślubu i wesela. Jest to swoista złota księga, w której znajdują się najważniejsze wiadomości, zapiski i szczegóły dotyczące wszystkich zadań, które należy wykonać, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Planer ślubny - wszystko pod kontrolą

Każdy notes weselny to pewnego rodzaju scenariusz dnia ślubu. Przy jego pomocy organizacja wesela staje się łatwiejsza i daje pewność, że nic nie zostało pominięte. Daje to spokój parze młodej oraz gwarancję, że zrobili wszystko, aby przyjęcie weselne na długo zapadło w pamięci gości. Co wyróżnia najlepszy organizer ślubny? Jaki powinien być planer weselny, aby prawidłowo wykorzystać jego potencjał? Warto zwrócić uwagę na kilka cech, które sprawią, że organizacja wesela stanie się przyjemna i prosta.

Notes weselny jako osobisty asystent

Planery ślubne panny młodej to nie zwykłe zeszyty, w których zapisuje się notatki. Organizer ślubny jest tak zaprojektowany, aby wspomagać w układaniu planu przyjęcia i wielu innych zadań z nim związanych. W planerze umieszczone są różnego rodzaju porady, które podpowiadają co zrobić, jak podejść do zadań, czym się sugerować. To idealne rozwiązanie w przypadku, gdy para młoda ma jakieś wątpliwości i nie potrafi podjąć ostatecznej decyzji w konkretnej sprawie. Notes weselny pełni więc funkcję prywatnego doradcy ślubnego. W organizerze ślubnym znajduje się także wiele check list, rysunków i szkiców, które wspomagają planowanie.

Organizer ślubny to pamiątka na całe życie

Wiele planerów ślubnych pozostaje z parą młodą jako pamiątka. Dlatego warto wybrać taki planer, który pięknie się prezentuje. Ciekawie zaprojektowana okładka to ozdoba notesu ślubnego. Możliwa personalizacja, np. nadruk imion pary młodej to sposób na jeszcze precyzyjniejsze zachowanie dnia ślubu w pamięci. Organizer ślubny estetycznie przechowuje wszystkie informacje potrzebne do spełnienia oczekiwać związanych z tym ważnym wydarzeniem.