Balony na wieczór panieński

Balony na wieczór panieński to rodzaj efektownych dekoracji dla dużych i małych uczestniczek wieczoru panieńskiego. Można je wypełnić powietrzem lub helem, tworzyć z nich różne kształty i wieszać w różnych zakamarkach pomieszczenia, w którym się bawicie. Balony są synonimem świętowania – ich widok przywodzi na myśl grono dobrze bawiących się imprezowiczów. Przeróżna jest kolorystyka nadmuchiwanych dekoracji, ale te przeznaczone na wieczór panieński mają zazwyczaj różową bądź złotą barwę. Okolicznościowe napisy dodatkowo podkreślają uroczysty charakter przyjęcia. Można postawić na wersję z napisami lub z balonów w kształcie liter samemu skomponować odpowiedni napis na cześć Panny Młodej. Na pamiątkowych fotografiach z imprezy będzie się świetnie prezentował. Odjazdowy wygląd mają zwłaszcza balony w wersji z konfetti wewnątrz lub takie  w kształcie olbrzymiego pierścionka zaręczynowego z metalicznym złotym połyskiem.

Jest 32 produktów.

Pokazano 1-32 z 32 pozycji

Aktywne filtry

Różne kształty balonów na wieczór panieński

Balony na wieczór panieński przybierają rozmaite kształty, najczęściej związane z symboliką wieczoru panieńskiego lub są to po prostu cyferki, poszczególne litery oraz łączniki. Prawdziwą furorę wśród przyjaciółek robi olbrzymi balon foliowy w kształcie pierścionka zaręczynowego. Każda dziewczyna chce mieć zdjęcie z pierścieniowym balonem w kadrze i skrycie marzy, że doczeka się prawdziwego odpowiednika balonowego pierścionka od wybranka serca. A tymczasem zabawa trwa w najlepsze! Emocje sięgają zenitu wszędzie, gdzie lokal, w którym się bawicie, został udekorowany balonami foliowymi. Są one atrakcyjne, niezależnie od wieku, więc nawet najmłodsze uczestniczki wieczoru panieńskiego będą zachwycone.  

Dzięki balonom w kształcie literek, cyferek i łączników anglojęzycznych można tworzyć inicjały Młodej Pary, Panny Młodej, itp. Mają aż 35 cm wysokości, dlatego są widoczne z każdego kąta sali, w której odbywa się wieczór panieński. Literkowe balony to alfabet, z którego możecie kreatywny napis na cześć przyszłej mężatki. Ogranicza was tylko wyobraźnia! Fotografie, gdzie na pierwszym planie znajdują się balony, są chętnie oglądane przez młode dziewczyny, jak i te – z bardziej zaawansowanym małżeńskim stażem . Balon okazjonalny zapowiada świetną zabawę, atrakcyjne doznania i szczególną okazję. Balony na wieczór panieński są tak samo potrzebne jak welon dla Panny Młodej!

Kolorowe balony na wieczór panieński

Ile balonów, tyle kolorów! Te – przeznaczone na wieczór panieński – z reguły mają kolor różowy, złoty, bądź metaliczny. Te barwy najlepiej oddają kobiecy charakter i upodobania. Balony, w zależności od wypełnienia, można podwiesić pod sufitem lub trzymać w dłoni, dzięki mocowaniu na patyczku. Najwięcej frajdy dają foliowe lub gumowe dekoracje wypełnione helem, dzięki któremu utrzymują się w powietrzu. Na sesjach fotograficznych z wieczoru panieńskiego, atrakcyjnie wyglądają balony na patyczku, jak i te wiszące pod sufitem. Napisy na na balonie na wieczór panieński: Miłość pozwala mi latać i Panną Młodą być wzmacniają okolicznościowy przekaz.

Jeśli różowy nie jest ulubionym kolorem przyszłej mężatki, transparentne balony wypełnione złotym konfetti lub mające złoty napis: Panną Młodą być, na pewno przypadną jej do gustu. Metaliczny połysk przywodzi na myśl szczególną okazję, a taką z pewnością jest wieczór, podczas którego żegnana jest singielka. Złota barwa dodaje efektu glamour! Konfetti natomiast podkreśla wielką wygraną. Balony wypełnione złotym konfetti symbolizują osiągnięcie celu – pożegnanie stanu panieńskiego i wybór statecznej drogi życiowej u boku męża. A może jednak skusicie się na balony w kolorze lawendy lub brudnego różu? Do wieczoru panieńskiego pasują jak ulał!

Napisy – balony na wieczór panieński

Balony na wieczór panieński w kształcie gotowych napisów nawiązujących do zamążpójścia to strzał w dziesiątkę na wasz kobiecy wieczór, podczas którego wszystko może się zdarzyć. Jakie balonowe napisy można wybrać? Miłość, Panna Młoda i przyjęcie to trzy wyrazy charakterystyczne dla wieczoru panieńskiego. Miłość musi być, aby podkręcić rangę uczucia, Panna Młoda – ponieważ jest bohaterką wieczoru panieńskiego, a przyjęcie, dlatego, że okazję zamążpójścia należy uczcić jak należy, w ścisłym kobiecym towarzystwie. Dzięki balonom, aranżacja lokalu, w którym zorganizowany został wieczór panieński, może tylko zyskać na wyglądzie.

Napisy z balonów foliowych to świetna alternatywa dla tradycyjnych gumowych balonów. Nie tylko mają atrakcyjne kobiece kolory, ale są świetnym nośnikiem informacji. Gotowe napisy stworzone z balonów foliowych umożliwiają zakomunikowanie radosnej wieści o zmianie stanu cywilnego. O ile kolorowe balony, to znak rozpoznawczy okolicznościowych imprez, to balony tworzące gotowe napisy, pozwalają skonkretyzować, o jaką okazję do świętowania chodzi. Zaproś na swój wieczór panieński balonowe napisy, a sesja fotograficzna będzie udana, dziewczyny szczęśliwe, a ty będziesz miała świetną pamiątkę z wieczoru panieńskiego. Miłość unosi się w powietrzu. Wystarczy ją złapać! Tobie się udało!