notatniki ślubne

Ślubny notatnik z kartkami w kratę jest idealnym rozwiązaniem na samodzielne wypełnienie go własnymi notatkami i przemyśleniami. Nasze notatniki posiadają personalizowaną okładkę, dzięki temu będzie to z pewnością osobisty dodatek. Na pewno sprawdzi się podczas ślubnych przygotowań, aby stworzyć wesele marzeń! Notatnik zawiera sporo miejsca na wykonanie zapisek, które chcesz, aby znalazły się w jednym miejscu. Może on wówczas posłużyć jako pamiętnik, który będzie związany ze ślubnymi przygotowaniami!

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Notatnik ślubny – niezbędnik Panny Młodej i Pana Młodego

Notatnik ślubny na zapiski związane ze ślubem to niezastąpiony gadżet Panny Młodej i Pana Młodego. Pozwala wynotować wszystkie istotne sprawy. Na kartkach w kratkę jest wystarczająco dużo miejsca na notatki ślubne i weselne. 50 stron w zupełności wystarczy, aby wynotować to, o czym należy pamiętać. Niezbędnik ma poręczny format A5, cenną zawartość chronią sztywne okładki, a na zewnętrznej jest podpis: Notes weselny i personalizacja w postaci daty ślubu i imienia Panny Młodej oraz Pana Młodego. Choć częściej organizacją ślubu zajmują się kobiety, to specjalny notes nadaje się również na męskie zapiski. Jest to zeszyt, który jest niezastąpiony podczas planowania ślubu.

W notatniku można zapisać datę przymiarki sukni ślubnej, naszkicować projekt wymarzonej bezy lub rybki, a nawet ułożyć odręczną listę utworów dla DJ-a. Notes to niezbędnik, który pomaga uporządkować wszystkie czynności, o których trzeba pamiętać przed ceremonią zaślubin i przyjęciem weselnym. Bez problemu mieści się w torebce lub małym plecaku, więc jest zawsze pod ręką, gdy zaistnieje potrzeba zanotowania czegoś na bieżąco – po rozmowie telefonicznej z usługodawcami branżowymi lub po bezpośrednim spotkaniu z krawcową, florystką czy managerem sali weselnej. Organizer ślubny posłuży także po weselu jako ślubna pamiątka, gdyż ma atrakcyjną szatę graficzną i możliwość spersonalizowania.

Notatniki ślubne personalizowane

Notesy na ślubne zapiski, czy notatki organizacyjne zyskują coraz większą popularność wśród przyszłych Par Młodych, ze względu na praktyczność zastosowania i personalizowane nadruki wykonane metodą sublimacji. Elementy spersonalizowane są naniesione ozdobną, fantazyjną czcionką z efektem złocenia i połysku. Imię właściciela i data ślubu nadrukowana na okładce wskazuje, do kogo należy notes. Pannom Młodym przypadną do gustu walory wizualne oprawy, a Panowie Młodzi docenią nadrukowaną datę ślubu – wystarczy jeden rzut oka na plener ślubny i nie muszą pamiętać o kolejnej rocznicy zawarcia małżeństwa. Na wierzchniej stronie notesu jest również elegancki podpis, dodający większego uroku zeszytowi na notatki ślubne.

Personalizacja urozmaica organizery weselne, podnosząc ich wyjątkowość i oryginalność. Mimo wyboru tej samej grafiki na okładkę, u żadnej innej Pary Młodej nie spotka się identycznego modelu. Nadruki są bardzo trwałe i odporne na wpływ czynników zewnętrznych i blaknięcie. Kolory napisów pozostają żywe, wyraźne i doskonale uzupełniają rozmaite wzory graficzne. Możesz wybrać personalizowany szkicownik, którego szata graficzna odpowiada tematowi przewodniemu wesela. Dzięki personalizacji i specjalnie zaprojektowanej okładce wzrasta wartość wnętrza notesu. Choć niektóre zapiski są na wagę złota, to właśnie okładka skupia uwagę wszystkich. Jej nieprzeciętny wygląd sprawia, że zeszyt wyróżnia się wśród innych notesów na zapiski.  

Wzory graficzne – notesy weselne

Notesy ślubne personalizowane mają przeróżne grafiki związane z symboliką weselną i ślubną, są pełne motywów kwiatowych oraz roślinnych, a także nowoczesnych kształtów, czy zdobień. Masz do wyboru notesy w bardzo kobiecej bądź neutralnej – pastelowej kolorystyce. Okładki zdominowane zostały przez wszystkie odcienie różu z wplecionymi złotymi akcentami, ale również znajdą się oprawy bardziej męskie – z nadrukowaną koroną lub obrączkami na białym tle, czy naturalnymi elementami. Kwiaty, liście i symbole na okładce wskazują na wyjątkową okazję – najważniejszy dzień w życiu Młodej Pary, który można po swojemu zaplanować w najdrobniejszych detalach.

Przepiękne wzory i motywy graficzne plenerów ślubnych można spotkać również na innych dekoracjach, akcesoriach oraz prezentach, które tworzą gotowe kolekcje ślubne. Planowanie wesela i ślubu staje się dużo łatwiejsze przy wykorzystaniu poszczególnych składników lub całej kolekcji. Notatniki ślubne personalizowane mają nadrukowaną grafikę, która jest spójna dla wszystkich elementów kolekcji ślubnej. Są to: Różowa Akwarela, Geometric Dream, Obrączki, Cinderella, Vintage, Queen&King oraz fryzura Elegancja. Niektóre wzory odwołują się do ślubnej symboliki, inne podkreślają istotne detale z okresu planowania ceremonii zaślubin, a jeszcze inne – swoje piękno czerpią od kwiatów.