pudełeczka na upominki z imionami

Dekoracje weselne to nie tylko wystrój sali weselnej, to także wszystko to co jest na stole weselnym, czyli m.in. upominki dla gości weselnych w postaci drobnych prezencików. Takie drobne prezenciki na weselu są doskonałym pomysłem. Jeśli podarujesz gościom weselnym pudełeczko personalizowane, tym bardziej podkreślisz wyjątkowość swojego ślubu i wesela. Warto zadbać o piękny wystrój swojego ślubu i wesela.

Jest 122 produktów.

Pokazano 1-40 z 122 pozycji

Aktywne filtry

Personalizowane prezenciki dla gości weselnych

Ślub z pewnością jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Zarówno pod kątem czynników organizacyjnych oraz oczywiście przełożenia na dalsze życie. Nie ma on żadnego porównania z innymi imprezami typu urodziny czy też imieniny. To coś, co pozostanie w pamięci znacznie dłużej. W głównej mierze dzięki gościom, którzy zjawią się na ślubie i weselu, oraz towarzyszyć będą nowożeńcom w tej podróży na początku nowej drogi życia. Warto by więc w jakiś sposób podziękować im za przybycie w ten ważny dzień i za udział w ceremonii i zabawie.

Wiele osób uważa, że takie personalizowane prezenciki dla gości weselnych to zwyczaj, który przyszedł do nas z zachodniej kultury, lecz nic bardziej mylnego, ponieważ istnieje on u nas od wielu setek lat. Przecież już staropolskim zwyczajem było wręczanie prezentów gościom, w momencie, gdy decydowali się na opuszczenie zabawy weselnej. Oczywiście wtedy były to najczęściej ciasta lub alkohol. Dzisiejsze pary młode chciałyby być z Pewnością znacznie bardziej oryginalne.

Personalizowane prezenciki dla gości weselnych - slubnezakupy.pl

Oczywiście wybór różnego rodzaju prezentów jest bardzo trudny, tym bardziej, że ofert i możliwości jest naprawdę wiele. Warto zatem skorzystać z usług naszego sklepu internetowego który specjalizuje się w tego typu upominkach od wielu lat i posiada specjalnie pod tym kątem przygotowaną ofertę, która znacząco ułatwi podjęcie decyzji.

A co można znaleźć w ofercie? Wybór jest niezwykle szeroki. Niezwykłą popularnością cieszą się przetwory np. różnego rodzaju dżemy lub miody. Popularne są także słodkości w postaci krówek lub lizaków, a także niezwykle ciekawe w swojej prostocie ciasteczka z wróżbami. Wszystko oczywiście może być umieszczone w specjalnie spersonalizowanych i przygotowanych na tę konkretną okazję pudełeczkach i opakowaniach.

Jak zatem widać, mamy bardzo szeroki, dzięki czemu każdy może wybrać coś specjalnie dla siebie, co skutecznie odda wdzięczność za przybycie i uczestniczenie w tej niezwykle ważnej uroczystości.