Rustykalna

dekoracje-na-wesele-w-stylu-rustykalnym_1.jpg

Piękne koronki, naturalne drewno i beżowe dodatki — to wszystko kryje w sobie efektowna Rustykalna Kolekcja Ślubna. Dodatki z tej kolekcji znajdą uznanie wśród tych bardzo nowoczesnych par, jak i tradycjonalistów. Kolekcja została przygotowana w zgodzie z najnowszymi trendami, a na stole weselnym prezentuje się nieziemsko. Pudełeczka i dekoracje wykonane z brązowego papieru wyglądają naturalnie i wyjątkowo.

Jest 41 produktów.

Pokazano 1-40 z 41 pozycji

Aktywne filtry

Idealne wesele w stylu rustykalnym

Rustykalne wesele to przyjęcie idealne zarówno dla tradycjonalistów, minimalistów, jak i tych, którzy lubią nutkę ekstrawagancji w swoim życiu. Ozdoby sali na taki przyjęciu są niezastąpione i najważniejsze. To one nadają klimat i tworzą oprawę dla ceremonii zaślubin. Koronki, drewniane elementy i zieleń idealnie harmonizuje ze słonecznymi promieniami i świeżymi kwiatami zdobiącymi stół. Rustykalne dekoracje symbolizują to, co piękne, naturalne i trwałe, a o to przecież chodzi. Tworzą one swojski klimat przepełniony rodzinną miłością, radością i zwykłą sielanką. Dają one poczucie niejakiej swobody, a zarazem elegancji przyjęciu.

Jak stworzyć idealne rustykalne przyjęcie?

Rustykalne dekoracje weselne ślubne są niezliczone i można w nich przebierać bez końca. Nadają one miejscu zaślubin niepowtarzalny charakter, a ich mnogość jest dodatkowym plusem. Nieważne, czy wesele odbywa się na zewnątrz, czy w eleganckiej restauracji, ozdoby sali lub namiotu grają tutaj i tak pierwsze skrzypce. Zaczynając od ozdób na stoliki dostępnych w naszym sklepie, mogą Państwo wybierać do woli. Wszystkie są stworzone z naturalnych materiałów, posiadają elementy drewna, zieleni, bieli oraz koronki. Na stołach mogą Państwo ułożyć papierowe kwiaty według własnego upodobania, bo tutaj ogranicza jedynie wyobraźnia. W tym samym stylu nieopodal kwiatów powinny zostać ułożone winietki z imionami i nazwiskami gości, które zachwycają pomysłowością, są one pomocnym dodatkiem podczas wesela oraz miłą pamiątką.

W ramach drobnych upominków na stolikach mogą być poustawiane pudełeczka z brązowego papieru, co więcej, oferujemy również pudełka na ciasto z brązowego papieru. Jest to detal, który wzbudzi podziw wśród gości, na pewno zauważą, że wesele zostało zaplanowane w każdym calu. Co więcej, naturalne bieżniki na stołach nadadzą rustykalnego klimatu przyjęciu, a akcesoria takie jak szklane krople czy lampiony rozwieszone wokół stolików oraz sali do tańczenia stworzą klimat romantycznej sielanki, jaką jest ta wyjątkowa noc dla Państwa.

Wszystkie akcesoria potrzebne, aby stworzyć idealne wesele w stylu rustykalnym, dostępne są w naszym sklepie, tworzone specjalnie na Państwa zamówienie.