Słodkie Podziękowania

Rodzice zasługują na wyjątkową wdzięczność - w podziękowaniu za trud wychowania warto wręczyć im słodki prezent, który z pewnością wzruszy ich i zaskoczy. Słodkie bombonierki pełne pysznych krówek zdobionych opakowaniami z pięknymi graficznymi motywami to nie tylko doskonały dodatek do podziękowania, ale sprawdzi się też jako osobny prezent!

Jest 32 produktów.

Pokazano 1-32 z 32 pozycji

Aktywne filtry

Słodkie upominki dla rodziców

Dzień ślubu to najważniejszy dzień w życiu zakochanych. Przyrzekanie sobie wiecznej miłości jest wspaniałym i wzruszającym wydarzeniem, które zapada w pamięć osobom wkraczającym we wspólną drogę życia. Czym jednak byłby ten dzień bez gości weselnych. To oni dodają wyjątkowości temu dniu i sprawiają, że zabawa weselna jest szalona i niezapomniana. Już na samym początku przygotowań tworzymy listę gości, których chcemy zaprosić, by towarzyszyli nam w tym szczególnym dniu.

Do najważniejszych gości, których zapraszamy na ślub oraz zabawę weselną, należą przede wszystkim rodzice. Są oni nie tylko najważniejszymi dla nas osobami w tym dniu, a także w całym naszym życiu. To dzięki nim pojawiliśmy się na świecie i dzięki nim dotarliśmy do tego momentu, w którym się właśnie znajdujemy. Dlatego podczas każdej ceremonii ślubnej pojawia się czas podziękowań rodzicom. Dzięki temu ten wyjątkowy dzień będzie szczególny również dla nich. Dzięki drobnym upominkom pomożemy parze młodej sprawić, aby ten dzień był dla nich jeszcze piękniejszy!

Słodkie podziękowania dla rodziców na ślub – slubnezakupy.pl

Dzięki ofercie znajdującej się na naszej stronie możecie wybrać wyjątkowe upominki i słodkie podziękowania dla rodziców na ślub. W naszej ofercie znajdą Państwo bombonierki dla rodziców, które zapakowane zostały w przepiękne pudełka. Są one niezwykle eleganckie i gustowne. Z pewnością przypadną do gustu każdemu. Co ciekawe, bombonierki mogą być spersonalizowane. Do wyboru są pudełka z motywami kwiatów, z napisami zawierającymi podziękowania oraz datę ślubu i imiona młodej pary. Pudełka wykonane zostały z trwałej tektury, w związku z czym są bardzo wytrzymałe. W środku umieszczone zostały krówki dla rodziców, które opakowane zostały w papierki z napisami „dziękujemy” bądź z innym wybranym przez młodą parę napisem.

Z pewnością każdy znajdzie idealny upominek dla swoich rodziców. Jeśli jednak pojawi się problem z doborem motywu bądź napisu, nasz zespół z chęcią doradzi przy wyborze. Upominki z pewnością spodobają się każdemu!